close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 106
دوشنبه 22 شهريور 1400 زمان : 9:50

گوگل نرخ کلیک (CTR) را یک کدام از سیگنال های مرتبه بندی معرفی می نماید. در واقع نرخ کلیک بیشتر باعث به ارتقا تعداد سئو در مشهد کلیک های وب سایت و ارتقا فروش میشود. بعضا از لغات آهن ربایی که شما می‌توانید در تگ تیتر صفحه ها تارنما خویش به کار گیری نمائید، دربرگیرنده مفاد پایین میباشد:

X% تخفیف

ارزان ترین ارزش

گارانتی و با تضمین

قیمت ارزان

تلاوت این نوشته ی علمی را از دست ندهید: title tag چه میباشد و چه گونه نوشته میگردد؟
تگ توضیحات (Meta Description): در توضیحات متا نیز عبارت های توصیفی یا این که آهن ربایی مانند: "شایسته ترین بها بازار"، "با ارسال مجانی"، "قیمت خوب" و ... به کارگیری نمایید.

seo توضیحات متا نیز قسمت مهمی از شغل های مرتبط با seo داخلی (On-Page سئو) تارنما میباشد، به این دلیل که seo آن بر روی ارتقا نرخ کلیک تارنما (CTR) نیز بسیار تاثیر گذار میباشد.

تایپ کردن متا دیسکریپشن مطلوب برای صفحه ها جنس و مجموعه بندی

عبارت های توصیفی و آهن ربایی که برای به کارگیری در تگ تیتر در ابتدا گفته شد نیز میتوانند در تگ توضیحات متا آورده شوند. اما به جهت اینکه شما میتوانید توضیحات متا را زمانبر خیس بنویسید؛ براین اساس در تایپ کردن آن مسلما از عبارت های کلیدی زمان بر خیس به کارگیری نمایید.

مثال عبارت هایی که شما می توانید در تگ توضیحات متا تارنما خویش استعمال فرمایید:

مطلوب ترین بها بازار را امروز خریداری فرمایید.

تخفیف ویژه 5 درصدی بر روی همگی گونه های تولید ها

برای دیدن بقیه محصول ها قیمت ارزان بر روی این لینک و پیوند کلیک فرمائید.

ضمانت شایسته ترین خرید شما با زیر ترین بها فصل

فروش ویژه محصول ها
محتوای صفحه های فرآورده و گروه بندی: بیشتر از 1000 کلمه و واژه برای محتوا خویش بنویسید و واژه ی کلیدی را 3 تا 5 توشه در آن تکرار فرمایید.

بهینه سازی کردن صفحه ها جنس و گروه بندی ها یکی‌از دشوارترین قسمت های بهینه سازی وب سایت فروشگاهی میباشد. شما برای این صفحه ها بایستی شایسته ترین محتوا را بنویسید و ولی این محتوا می بایست به نحوی نوشته گردد که بالاترین نرخ تبدیل را ساخت و ساز نماید.
در اینجا سه ترفند اصلی برای seo محتوا صفحه های دکان را به شما میگوییم:
1- برای توضیحات کالا بیشتراز 1000 کلمه و واژه بنویسید

تحلیل‌ها نماد می‌دهد که صفحاتی که محتوا وقتگیر تری دارا هستند، مرتبه و پوزیشن بهتری نیز در گوگل دارا هستند.

و ولی این تاثیر برای وبسایت های فروشگاهی نیز صحت می نماید.

در بنا شده در یک برگه متاع، گوگل می‌خواهد بداند که محتوا شما دقیقا در مورد چه موضوعی میباشد و محتوا بیشتر به گوگل یاری می نماید که‌این مسئله را با جزییات بیشتر شعور نماید.

از طرفی محتوایی که شما برای توضیح کالا می نویسید به استفاده کننده یاری می نماید که داده ها بیشتری در ارتباط آن کالا کسب نماید. در فیض به تجربه ی کاربری خوب در تارنما شما امداد خواهد کرد.

اما تعداد صفحه ها وبسایت فروشگاهی زیاد میباشد و تایپ کردن بیش تر از 1000 واژه ی برای همه صفحه های وب سایت عمل دشواری خواهد بود؛ به این ترتیب ما توصیه میکنیم که 50 الی 100 تا از مهمترین صفحه ها جنس یا این که گروه بندی را که برای شما بسیار اصلی می باشند، تعیین کرده و برای آن‌ها مبادرت به ساخت و ساز محتوا بیش تر از 1000 کلمه و واژه فرمائید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 22
يکشنبه 21 شهريور 1400 زمان : 9:46

در سال ۲۰۱۶ شاهد آپ تو دیت رسانی های بزرگی در الگوریتم گوگل و هسته مرتبه بندی گوگل بوده ایم،در حدس آینده seo مالکان تارنما سئو در مشهد بایستی آمادگی مورد نیاز را برای شیوه های متنوع و جدیدی که در آینده ارایه خواهد کرد داشته باشند. احتمالا هوش تصنعی گوگل نقش مالامال رنگی را در سال ۲۰۱۷ در سکو بندی خواهد داشت. کوشش آن به‌این صورت خواهد بود که در میان لغات کاوش و صفحاتی که ممکن میباشد شخص کاوش کننده دنبال آن باشد رابطه برقرار می نماید، سوای اینکه دقیقا از به عبارتی کلمه و واژه کلیدی به کار گیری نماید.

با ارتقا علم هوش تصنعی گوگل کلمه ها کلیدی ظریف اهمیت کمتری پیدا می نمایند. به جای‌اینکه بر روی یافتن کلمه ها کلیدی و کلمه ها دقیقی تمرکز فرمایید که اشخاص ممکن میباشد آنان‌را کاوش نمایند،مالکان سایت بایستی بر روی اینکه چطور میتوانند جواب یوزرها بالقوه خویش را بدهند و یا این که مشکلشان را حل نمایند تمرکز نمایند . جستجوی لغت ها و عبارات ظریف سال به سال اهمیت خویش را از دست میدهد.به شما سفارش میشود نوشته ی علمی ما‌را برای کسب داده ها در حوزه هوش تصنعی و مصنوعی چه می باشد مطالعه نمائید.

با آنالیز و پیش گویی آینده seo در سال نو، مالکین وبسایت برای ارایه سرویس ها عالی به یوزرها خویش بایستی بر روی مورد ها ذیل تمرکز نمایند :

مطمئن شوند تارنما شان برای هر نوع اندازه از دستگاه گوشی بی عیب و نقص میباشد
صفحه های pop-up مزاحم را برای یوزرها دستگاه گوشی حذف نمایید
بر روی سپرده گذاری هوشمند میان بهینه سازی و SEM تمرکز نمائید به شما توصیه می شود برای کسب داده ها در حوزه sem چه میباشد نوشته‌علمی مارا مطالعه نمائید.
تجهیزات امنیتی بر روی وبسایت خویش نصب فرمایید
بیشتر بر روی به دست آوردن محتوای تمرکز نمائید که دارای ربط بوده و اثرگذار باشد و کمتر درپی به کارگیری از لغات و لغت ها کلیدی ظریف باشید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 25
شنبه 20 شهريور 1400 زمان : 9:36

به عبارتی‌سیرتکامل که گفته شد seo یک مراحل اثبات وجود ندارد، البته با این درحال حاضر می‌اقتدار آن را به دو قسمت کلی تقسیم نمود.
seo درونی تارنما (On-site سئو)

seo دورنی به اصول به شغل گرفته گردیده در تارنما برای جستجوی خوب آن به وسیله سئو در مشهد موتورهای کاوش گفته می گردد. گزینش کلمه ها کلیدی مطلوب، تراکم منطقی و غیر تصنعی آن در کل متن، به فعالیت بردن متن‌های جایگزین برای عکس‌ها، تیتر‌هایی دیدنی با ارتفاع مطلوب و دربردارنده عبارات کلیدی کلیه برای مثال این مفاد می باشند.

همینطور در seo درونی وبسایت مخاطبان نیز اهمیت فراوانی دارا‌هستند. بهینه سازی بیرونی تارنما ممکن میباشد برای شما ترافیک بیشتری به ارمغان آورد، البته شما بدین مخاطبان چه چیزی عرضه می‌کنید؟ محتوای باکیفیت نکته‌ای میباشد که یوزرها مهمان را به مخاطبان دائمی تبدیل می نماید. بدین ترتیب seo درونی وبسایت از seo بیرونی بسیار اصلی‌خیس میباشد. برای کسب و شغل های کوچک که از اقتدار سرمایه‌گذاری محدودی برخوردارند و مشتریان آن ها طیف کوچکی از جامعه محسوب میگردند، سئوی On-Page وب سایت تک تک آن چیزی میباشد که نیاز دارا هستند. در واقع seo بیرونی زمانی مفهوم پیدا می نماید که مخاطبان شما از دربین عموم معمولی باشند.
seo بیرونی وبسایت (Off-site بهینه سازی)

به رواج هرچه بیشتر اینترنت‌وبسایت یا این که بلاگ به‌سیرتکامل‌ای که موجب کسب درجه خوب در لیست حاصل گردد، سئوی بیرونی می گویند. seo بیرونی تارنما را اکثر زمان ها با لینک و پیوند بیلدینگ میشناسند البته ما ترجیح می دهیم به مکان این عبارت کوتاه از عبارت رواج اینترنت‌وبسایت از روش یک منش مطلوب به کار گیری کنیم به دلیل آنکه مشمول متدها و تکنیک‌های وسیع‌تری در مقایسه با ایجاد کرد پیوند می گردد.

به‌ طور کلی، موتورهای کاوش کارایی می‌نمایند تا صفحه ها خیلی اساسی از یک اینترنت‌تارنما را یافته و هنگام جستجوی یوزرها به آن‌ها نشانه دهند. یکی‌از طرق گزینش ترازو اهمیت صفحه ها یک اینترنت‌وبسایت، تعداد لینک و پیوند‌هایی میباشد که به آن ورقه اشاره نموده است.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 28
پنجشنبه 18 شهريور 1400 زمان : 9:20

امروز قصد داریم تحلیل لیست بهینه سازی در سال ۲۰۲۱ را به بدون نقص‌ترین شکل ممکن منتشر کنیم. درین نوشته‌ی‌علمی یار و سئو در مشهد همدم ادمین‌وب سایت باشید تا یک لیست بی نقص از روند بهینه سازی اینترنت‌وب سایت را در مشت داشته باشید.

وجود یک تحلیل لیست seo، به پروسه کارتان نظم بیشتری میبخشد و منجر می گردد موردی از خودکار نیفتد. همینطور به مکان تفکر کردن به گزینش شغل بعدی می توانید روی طرز‌ی اجرای فعالیت تمرکز فرمائید و خروجی بهتری داشته باشید. پس در حالتی که مهیا‌اید به سراغ معرفی این ارزیابی لیست برویم.
آنالیز لیست بهینه سازی ۲۰۲۱
پارت اولیه ارزیابی لیست seo – اقدامات نخستین

در صورتیکه اولی توشه میباشد که میخواهید اینترنت‌سایتی را بهینه سازی فرمائید می بایست در آغاز این مفاد را رعایت فرمایید:
۱- گوگل سرچ کنسول را به وب سایت متصل نمائید

اولی مبادرت موردنیاز برای بهینه سازی وبسایت، ساخت و ساز زیرساختی برای تحلیل و ارزیابی اینترنت‌وب سایت میباشد. در‌حالتی که اینترنت‌وب سایت شما فعال سازی گردیده و ساختار تیم‌بندی‌ها مشخص و معلوم گردیده است، میتوانید به سراغ شغل با این ابزار بروید.

سفارش میکنم اصلا از این مرحله به آسانی عبور نکنید و مسلما از اقتدار سرچ کنسول به کار گیری فرمایید. در حالتی‌که هنوز شغل با این ابزار را نمی‌دانید به یادگرفتن گوگل سرچ کنسول رجوع‌کنید.
۲- پلاگین‌های seo را نصب نمایید

یک کدام از پلاگین‌های seo وب سایت را نصب فرمایید تا بر سعی شما در وبسایت چک داشته باشد. به امداد این افزونه‌ها میتوانید متوجه گردید که محتوای شما با اصول seo انطباق داراست یا این که نه.

شایسته ترین پلاگین‌های بهینه سازی وردپرس عبارت‌اند از:

Yoast بهینه سازی
Rank Math
The سئو Framework

۳- نقشه تارنما بسازید
نقشه تارنما بسازید

نقشه وبسایت نشانی صفحه های جان دار در اینترنت‌وب سایت شما‌را لیست می‌نماید و به خزنده‌های گوگل یاری می‌نماید شل‌خیس صفحه های گوناگون بیایند و ایندکس نمایند. نقشه وبسایت شما با یک کدام از نشانی‌های پایین قابل دسترس خواهد بود:

/sitemap.xml
/sitemap_index.xml
/sitemap

در حالتی که دراین مورد داده ها کافی ندارید مطلقا به نوشته‌علمی‌ی نقشه وبسایت چه میباشد رجوع کنید تا با شیوه تشکیل داد آن هم آشنا گردید.

۴- پوشه Robots.tx ساخت و ساز نمایید
فولدر Robots.tx ساخت فرمائید

فولدر robots.txt یک پوشه میباشد که به خزنده‌ها اذن دسترسی و عدم دسترسی به صفحه های را صادر می‌نماید. از جمله در یک فروشگاه آنلاین نیازی وجود ندارد صفحه ها سبد خرید و پرداخت ایندکس شوند در اینصورت ما یحتاج میباشد نشانی این شیت‌ها باطن پوشه robots.txt قرار بگیرند.

پارت دوم آنالیز لیست seo – بهینه سازی تکنیکال
۵- ساختار تارنما را معین نمایید (برای جدید احداث‌ها)
برای اینکه یوزرها به نصیب‌های متفاوت وبسایت شما دسترسی سادگی داشته باشند ما یحتاج میباشد ساختار اینترنت‌وب سایت شما منظم و ظریف باشد. بدین ترتیب در آغاز گروه بندی محتوا و تولیدات خویش را تولید فرمایید و ساختاری منظم در وبسایت خویش به وجود بیاورید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 28
چهارشنبه 17 شهريور 1400 زمان : 9:23

ابزار اساسی بهینه سازی هر سایتی بایستی Search Console گوگل باشد. این ابزار کارآمد جدیدا تماما seo گردیده‌است و گزارشات، مشخصات و داده ها سئو در مشهد بیشتری را به مکان خصوصیت های ورژن قبلیش در مشت شما می‌گذارد. Search Console گوگل در ساخت یک پروسه گزارش دهی به شرکت های امداد می نماید. گزارش دهی برای کمپانی هایی که با seo راز و فعالیت دارا‌هستند، یک پروسه اصلی میباشد. اگرکه هنوز یک فرایند گزارش دهی را پباده سازی نکرده اید، سفارش می‌کنیم که هرچه سریع خیس این عمل را اعمال دهید.

این روند می‌تواند در هنگام بروز مشکلاتی مرتبط با ساخت و ساز تغییراتی در وب سایت مانند تمیز شدن حساب های GSC به شما یاری دهد. در صورتیکه حساب های GSC تمیز شوند، شما می‌توانید با یاری Search Console گوگل داده ها GSC را بازگردانید.

نرم افزار های شرکتی هم می‌توانند با به کارگیری از API داده ها مایحتاج را نسبت به مصرف اطلاعات در مشت شما بگذارند.
Google Analytics – ابزار بهینه سازی فنی

اگرکه یک پلت فرم آنالیز کننده کارآمد برای ارزیابی تلاش جستجوی طبیعی وجود نداشت، مشخص نبود که در دنیای محتوانویسی در چه موقعیتی قرار داشتیم.

Google Analytics یک ابزار مجانی میباشد و میتواند اطلاعاتی را درخصوص طرز شناسایی جریمه‌ها، ایرادات مرتبط با ترافیک و هر بازدارنده دیگری که ممکن میباشد در رویه شما ظواهر گردد، در اختیارتان بگذارد.

در‌صورتی‌که Google Analytics را هم مانند Google Search Console به صدق تهیه نمائید، می‌توانید به یاری این ابزار یک مراحل گزارش دهی ماهانه را هم در چنگ داشته باشید.

این روند در شرایط هایی که خطاها بسیار بدی در مورد دسترسی مشتری به Google Analytics پیش میاید، به شما در ذخیره داده ها یاری می نماید.

Google Analytics از منزه شدن تمامی داده ها مشتریان خودداری می نماید.
نوار ابزار بسط اینترنت (Web Developer Toolbar)- ابزار بهینه سازی فنی

شما می‌توانید این افزونه را برای مرورگر گوگل کروم خویش دانلود فرمایید.

نوار ابزار توسعه و گسترش اینترنت یک پورت قانونی برای افزودنی توسعه و گسترش اینترنت فایرفاکس میباشد.

شناسایی خطاها مرتبط با کد نویسی مخصوصا در هنگام به کارگیری گویش کد نویسی JavaScript برای پباده سازی منوها و رابط کاربری از کاربردهای مهم این افزودنی به حساب می آید.

شما می‌توانید با ترک JavaScript و CSS به امداد افزودنی نوار ابزار بسط اینترنت بفهمید که ایرادات فوق در کدام نصیب مرورگر ساخت گردیده اند.

بررسی سایت شما صرفا به خطاها JavaScript و CSS محصور نمیشود.

نوار ابزار توسعه و گسترش اینترنت در جستن متن alt، عکس های وخیم، مشاهده داده ها متا تگ و دیدن رمز صفحه ها پاسخی هم به شما امداد می نماید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 29
سه شنبه 16 شهريور 1400 زمان : 9:26

محتوای شبکه‌های‌مردمی با سرعت سرسام آوری در اکنون آپ دیت رسانی و تغییر‌و تحول میباشد. حتی اکنون که در حالا قرائت این نوشته ی سئو در مشهد علمی می‌باشید، در هر ثانیه حدود 5 هزار پست در فیسبوک به اشتراک نهاده می‌شود. این مقدار در اینستاگرام به تعدادی میلیون پست می‌رسد. فقط کافی میباشد این مقدار را به ماه احتساب فرمائید تا سرعت به‌روزرسانی محتوا در پلتفرم های اجتماعی شما‌را شگفت زده نماید.

این سرعت بالای به‌روزرسانی در Social Media در حالی حادثه می‌ افتد که ربات های خزنده سریع و هوشمند گوگل نمیتوانند در ایندکس کردن محتوای سوشال به شایسته ترین صورت فعالیت نمایند. برای مثال در فیسبوک و اینستاگرام فقط صفحه های پروفایل در گوگل ایندکس می شوند و پست های نادر استفاده کننده شانس مقداری برای حضور در کاغذ نتیجه ها دارا‌هستند.
این را هم اضافه کنیم که گوگل یک خدمت جستجوی اینترنتی میباشد و واحد سنجش دسترسی آن به محتوای جان دار در تارنما ها بسیار ظریف‌خیس میباشد. پس اینکه انتظار داشته باشیم الگوریتم های گوگل می‌توانند محتوای شبکه‌های‌عمومی را هم صحیح مانند وب سایت ها آنالیز کرده و به چک و جايگاه دهی آن‌ها بپردازد، نمیتواند فرضیه صدق باشد. این محدودیت را با تیتر یک نمونه برای شما توضیح می دهیم.

فرض فرمائید پستی که محتوای خیر چندان ارزشمندی دارااست در فضای اینستاگرام وایرال خواهد شد. از آن جایی که گوگل برای تحلیل شبکه های عمومی صحیح نشده، نمیتواند به صحت کیفیت محتوای این پست را محاسبه و محاسبه نماید و به این ترتیب یک محتوای نادر قیمت می تواند به راحتی در قلمرو گوگل نفوذ پیدا کند.

برای پذیرش این کلام قادر خواهیم بود به نقل عهد ذیل از آقای Jeff Baker، مدیریت دیجیتال مارکتینگ تاکسی Brafton مراجعه کنیم:

«عالی میباشد شبکه های عمومی را بیشتر به دیده موتورهای جستجویی ببینیم که فقط برای یوزرها این پلتفرم درست شده اند. به عبارت دیگر جستجوی گوگل و شبکه‌های‌مردمی مانند دو خط موازی می‌باشند که در اکنون جنبش در مسیر خویش می باشند و صرفا گهگاه مبتنی بر عبارت کاوش گردیده یوزرها با هم تقاطع پیدا میکنند؛ مثل هنگامی که پروفایل یک بیزنس در فیسبوک در حاصل گوگل ظواهر می گردد.»
روی دوم سکه: شبکه های مردمی، seo 2019 و سوشال سیگنال ها

در شرایطی که دنبال تکنیک هایی تازه می‌باشید تا بوسیله آن بهینه سازی وب سایت خویش را حرکت دهید و در این شیوه تک تک رویکرد های ممکن و آیتم پسند گوگل را یکی‌از یکی لیست خویش خط زده اید، خوب میباشد همین جا اعتنا تان را به جدیدترین تکنیک های بهینه سازی جلب کنیم.

در امسال گوگل بیشتر از اینکه به صحبت خویش شما گوش بدهد (یعنی سئو هایی که به صورت بدون واسطه در وب سایت خویش ایفا میدهید)، به تجربه کاربری که از وبسایت شما به کار گیری میکند نگاه میکند. اینجاست که مورد دیدنی Social Signal وارد بازی seo می شود و نگاهی که تا به حالا به شبکه های مردمی داشتید را وارد مرجله جدیدی میکند. ممکن میباشد بپرسید سیگنال های کانال اجتماعی چه چیزهایی می‌باشند.

سوشیال سیگنال ها در واقع به عبارتی لایک ها، نظرها، اشتراک گذاری، بازدید ها و تعامل هایی میباشند که در شبکه‌های‌عمومی سایتی مشاهده میشود.

اکنون لطفاً به 3 پرسش ذیل جواب دهید:

یوزرها بیشتر از کلیه در کجا کار میکنند؟ شبکه های عمومی

سیگنال‌های سوشال را چه کسی به وجود می آورد؟ یوزرها

گوگل بیشتر از همگی به حیث چه کسی اهمیت میده؟ یوزرها

در سود سیگنال هایی که یوزرها در شبکه‌های‌عمومی پخش میکنند، قادر است مانند یک قطب نما رویه صحیح را به گوگل نشانه دهد و در کنار الگوریتم های گوگل به شایسته ترین صورت نتیجه ها موثر را در دسترس استفاده کننده قرار دهد.

در سال 2018 فیسبوک بیش تر از 1.4 میلیارد مخاطب فعال در روز داشته میباشد که روزمره 300 میلیون تصویر تازه را لود میکنند.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 32
دوشنبه 15 شهريور 1400 زمان : 10:22

برای seo کردن تارنما خویش می بایست از تجهیزات گوگل برای چگونگی جايگاه بندی وبسایت ها باخبر باشید، موتور های سئو در مشهد گوگل کملا تقیق و دارنده توان تجزیه و بررسی داده ها را دارا‌هستند. زمانی تایپ کردن عنا وین برای موتورهای کاوش می‌آید ، او‌لین چیزی که بایستی بدانید این میباشد … شما تنها ۶۵ سخن برای تایپ کردن تیتر خویش دارید.

می‌توانید وسیع ترین تیتر را بنویسید ، ولی در صورتیکه بیشتراز ۶۵ کلام داشته باشد ، جدا می‌شود. این چیزی میباشد که شما خواهید روئت کرد:

عنوان ها جستجوگرها ctrs

خوشبختانه مهم‌ترین نصیب عنوان ذخیره می‌گردد ولی سایر جدا می گردند. براین اساس آن را کوتاه نگه دارید.

در اینجا یک‌سری نکته دیگر برای تذکر در هنگام ساخت‌و‌ساز عنا وین باارزش کلیک وجود دارااست:

عنا وین خویش را با عبارات کلیدی لود فرمائید – می بایست آحاد عبارات کلیدی خویش را در عنا وین خویش لود فرمائید. اشخاص معمولاً صرفا دو واژه و کلمه اولیه یک تیتر را نسخه برداری می نمایند.

آن را قابل پیش گویی نگه دارید – تیتر شما می بایست روی کاغذ ای کلیک نماید که انتظارات استفاده کننده را برآورده نماید.

آن را احساساتی فرمائید – شما می بایست در مقاله ها خویش طرفندی را به شغل ببرید که خواننده را به وجد بیارورد و اوا احساساتی نماید

هرچقدر متن شما احساساتی خیس باشد مخاطب وقت بیشتری را برای قرائت مطالب می‌گذارد و در فیض جايگاه بهینه سازی شما نیر بیشتر میگردد.

url منزه

چه گونه بهینه سازی کنیم؟

۱۶٫ URL های منزه ، متمرکز و باصرفه ساخت‌و‌ساز فرمایید

یکی از دیگر از مسائلی که به بهبود مراحل بهینه سازی شما امداد می نماید این میباشد که url های منزه و مرتبی را گزینش فرمائید.

در حالی که برچسب تیتر شما می بایست احساساتی باشد ، URL شما اینطور وجود ندارد. بگذارید منظورم را به شما علامت دهم.

به هیچ وجه URL هارا با کلماتی که در تیتر خویش بکار میبیرید مالامال نکنید! به هیچ عنوان نیازی وجود ندارد که URL شما رمانتیک و تاثیر برانگیز باشد

شما بایستی آن را به طور خلاصه و موءثر در بیارید تا به بهینه سازی وب سایت شما یاری بکند.

۱۷٫ توضیحات متای خوب بنویسید

توضیحات متا عنصر بعدی میباشد که بایستی سئو فرمائید.

در شرایطی که از پلاگین ورد پرس مانند yoast سئو استعمال می‌کنید بایستی توضیحات متا خویش را درین نصیب بنویسید.

گوگل با ارائ نکاتی در رابطه شیوه ساخت توضیحات عالی ، این عمل را سهل وآسان نموده است. در اینجا دو مهم‌ترین وجود دارااست:

آنان‌را تعریف نمائید – لغت ها کلیدی دارنده توشه جلو که به نوشته ی علمی مربوط میباشند. در شرایطی‌که فرمول ها را دوست دارید ، بپرسید “چه کسی؟ چی؟ چرا؟ چه هنگامی؟ جایی که؟ چطور؟ ”

این یک فرمول میباشد که خبرنامه نگاران برای گزارش به کارگیری می نمایند. به به عبارتی اندازه بهتر فعالیت می نماید هنگام تایپ کردن توضیحات.

آن ها را منحصر فرمایید – هر توضیحات متا می بایست با تعریف بقیه صفحه ها مختلف باشد.

آن‌ها را کوتاه نمائید – گوگل توضیحات متا را به ۱۶۰ کاراکتر یا این که تعداد کمتر محصور می نماید.

در حالی که توضیحات متا هنگام تعیین کلیک تیتر شما اهمیتی ندارد چون به لحاظ میرسد عموم به طور تقریبً بدین توضیحات اعتنا نمی‌کنند

البته از بینش سکو بندی seo اساسی میباشد. براین اساس آن را نادیده نگیرید!

تشکیل داد نرم‌افزار تلفن همراه

چه‌گونه بهینه سازی کنیم؟

۱۸٫ یک اپلیکیشن گوشی ساخت‌و‌ساز فرمائید

برنامخ گوشی در مرتبه بندی گوگل شما تاثیر بسزایی دارااست چون گول حس می نماید که وب سایت شما معتبر خاصی میباشد.

احتمالاً فکر میکنید مگر ممکن میباشد ، ولی گوش دهید: تولید یک اپ گوشی می‌تواند به تقویت بهینه سازی شما یاری دهد.

معین میباشد ، این یک آیتم نسبتاً گران میباشد ، البته همینطور یک سپرده گذاری میباشد.

اپ دقیقاً چه طور میتواند seo شمارا تقویت نماید؟ اینک گوگل با فهرست بندی اپلیکیشن Firebase نرم‌افزار ها را در جستجوی گوگل فهرست بندی می نماید.

وقتی که اشخاص در جستجوی کلمه ها کلیدی در طاقچه شما می باشند ، می‌توانند اپ شما‌را پیدا نمایند و این یک بهینه سازی سیراب را ساخت‌و‌ساز می نماید.

مثلا ، زمانی “رستوران را رزرو می‌کنید” در گوگل کاوش فرمایید ، در کاغذ یک نرم افزار پیدا خواهید کرد:

زمانی اپ شما در جستجوی گوگل ظواهر میشود ، به صورت اتوماتیک به یک منبع نفیس تبدیل میگردد.

ولی به نکته مهم بازگردید – میتوانید مزایای داشتن یک نرم‌افزار مرتبه بالا در گوگل را ملاحظه کنید. آری ، پرهزینه میباشد ، ولی ارزشش را دارااست

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 21
يکشنبه 14 شهريور 1400 زمان : 9:27

آنچه در جواب بدین پرسش مشخص و معلوم می شود، بیشتر نشانه‌دهنده‌ی دوراندیشی سئو در مشهد یوزرها از برندها میباشد. به عبارتی‌طور که میبینید موتورهای جستجوی Google و Yahoo و Bing برای یوزرها بیشتر از دیگر موتورهای کاوش شناخته گردیده می‌باشند. در سوال دیگری از یوزرها منظور گردیده موتور جستجوی اساسی آیتم به کار گیری خویش را اعلام نمایند:

موتور جستجوی اساسی گزینه استعمال شما چه چیزی است

به عبارتی‌طور که می بینید در اینجا، گوگل با بقیه موتورهای کاوش مسافت‌ی معناداری دارااست و به همین انگیزه، شاید هنوز هم – تا‌وقتی‌که تغییری دورازشوخی در سهم بازار موتورهای کاوش به وجود نیامده – بایستی بپذیریم که به کار گیری از موتور کاوش و گوگل تحت عنوان تعبیرهای هم معنی چندان خطا وجود ندارد.
نقش بهینه سازی در افزایش کیفیت محتوا در سال‌های اخیر

در قبل ضعف‌هایی که در الگوریتم‌های موتورهای کاوش وجود داشت سبب گردیده بود یک تفسیر فی مابین تولیدکنندگان محتوا رایج خواهد شد. آنان می‌گفتند:

شما دو طریق برای تایپ کردن در فضای اینترنت دارید.

می توانید برای یوزرها و بازدیدکنندگان وبسایت خویش بنویسید و میتوانید برای موتورهای کاوش بنویسید.

تایپ کردن برای موتورهای کاوش به معنای تهیه متن‌های بی‌معنا، تزریق بی‌خواص کلمه ها کلیدی در متون، ارائه‌ی پیوند‌های سوای کاربرد، وادار کردن یوزرها به کلیک و کارهایی از این دست بود.

تایپ کردن برای یوزرها، در صورتیکه چه رضایت بازدیدکنندگان را تأمین می کرد، ولی الزاماً به جايگاه‌ی عالی در موتورهای کاوش منتهی نمیشد.

خوش‌بختانه طی سال‌های اخیر، با بهبود الگوریتم‌های موتورهای کاوش و بسط علم هوش تصنعی و آنالیز متن، سبب ساز شد‌ه‌است که اینگونه مواقعی کمتر و معدود‌رنگ‌خیس شوند.

پاره ای چک شمارا متقاعد خواهد تشکیل داد که رعایت اصول seo و استانداردهای مد حیث موتورهای کاوش، قادر است هم زمان با بهبود seo وب سایت، رضایت خوانند‌گان و یوزرها شمارا نیز ارتقا دهد.

همینطور، کوشش برای ارتقاء رضایت یوزرها، معمولاً به ارتقای مرتبه شما در موتورهای کاوش نیز امداد خواهد کرد.

به همین انگیزه، مغایر سال‌های قبل که موتورهای کاوش را مسبب کاهش کیفیت ساخت و ساز محتوا در فضای اینترنت می‌دانستند، امروز اینگونه توصیفی بسیار کمتر شنیده می شود و به شغل می‌رود.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 25
شنبه 13 شهريور 1400 زمان : 9:42

همان گونه که از نامش معلوم میباشد یک ابزار کوچک ولی کاربردی و جذاب برای چک شرایط سئوی وب سایت میباشد. این سئو در مشهد ابزار برای اشخاصی کاربرد دارااست که مهارتی در مبحث بهینه سازی ندارند و هدفشان از آنالیز بهینه سازی وب سایت این میباشد که مهم‌ترین فاکتورها بهینه سازی وبسایت خویش را شناسایی و تحلیل نمایند. البته این در معنای این وجود ندارد که بتوانید با ابزارهای کوچک ایرادات بهینه سازی را مرتفع فرمائید بلکه حالت بهینه سازی وبسایت را کلاً مشاهده می‌کنید. این وبسایت یکی برگزیدگان وب سایت ها در تعداتد ابزار آزمایش بهینه سازی است.

نشانی: http://smallseotools.com


آزمایش سئو بدون نقص و با جزئییات در The Web Checker

با یاری این ابزار میتوانید سایت خویش را از لحاظ فاکتورها seo ، کوشش تارنما ، رسپناسیو و پباده سازی گوشی، امنیت و کوشش گزینه تجزیه و چک قرار دهید. این قابلیت و امکان وجود دارااست که نتیجه ها کلیه ی آنان یکسان باشد البته می بایست اعتنا کرد که آنالیز تارنما با همه ابزارها الزامی میباشد.

نشانی: https://gf.dev
آزمایش وب سایت با Nibbler

Nibbler آخری وب سایت ارزیابی seo میباشد. درین تارنما بعداز وارد کردن دامنه و اندیشه یک‌سری ثانیه برگه ای دربردارنده داده ها seo وبسایت شما پیش روی شما قرار میگیرد.

برای دیدن جزئیات محاسبه و محاسبه هرکدام از قسمت های وب سایت کافی میباشد بخش مد لحاظ خویش را تعیین و روی آن کلیک نمائید تا نتیجه ها را ببینید. در اولی بخش اطلاعاتی در رابطه شبکه های مردمی خصوصا صورت بوک و توئیر نشان داده میشود و به دنبال صفحاتی که بیشتر گزینه پسند یوزرها بوده را معین می نماید.

پیرو مطالب بیشتری در باب seo ذکر می گردد و شما میتوانید قدمت دامنه خویش ، تارنما هایی که پیوند به شما داده اند ، حالت فعلی سرور و ایرادات جان دار ، واحد سنجش محبوبیت وبسایت شما در مقایسه با بقیه وبسایت ها به طور جهانی ، معدل عبارات به شغل رفته در یک ورقه ، تصاویر seo گردیده و اخطارهای مرتبط با آن و بقیه داده ها را ملاحظه کنید.

همینطور می‌توانید تاریخ جدیدترین به روزرسانی وب سایت و رسپانسیو را مشاهده و حتی از واحد سنجش دیدنی بودن اسم دامنه خویش اطلاعاتی سطحی را به دست آورید

نشانی: https://nibbler.silktide.com
در دست گرفتن بهینه سازی تارنما

در دست گرفتن seo وب سایت در گوگل و موتورهای کاوش یکی‌از گرفتاری های اصلی صاحبان وب سایت ها برای پیگیری صدق اجرا سئو تارنما میباشد. وقتی که تارنما شما آن سود صحیح و سنجیده را اخذ نماید میتوانید قوانینی را فراهم و آماده سازید تا بستر پرورش برای واژه و کلمه کلیدی شما همواره وجود داشته باشد در‌این خصوص در‌این نوشته‌علمی با ما هم پا باشید تا داده ها جامعی را به دست آورید که چه‌طور میتوانید بعد از نشر محتوا و کسب نتیجه ها برتر گوگل آن‌ها را نگه دارید و یا این که حتی به کسب جايگاه خویش نیز ارتقا دهید. به‌این مورد ها در دست گرفتن بهینه سازی وبسایت گفته می‌گردد که درپی داده ها بدون نقص تری در مشت شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 18
سه شنبه 9 شهريور 1400 زمان : 9:10

seo کردن وب سایت فرایند بسیار متعددی دارااست از صفر تا صد بهینه سازی کردن وب سایت را سئو در مشهد به طور مختصر در‌این نوشته‌ی‌علمی به وسیله هنر برنامه نویس ها پارسی برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. شاید برای شما هم پرسش گردیده باشد که چه گونه یک سایت را بهینه سازی کنیم؟ این پرسش هنگامی در ذهنیت شما آغاز به صورت دریافت کردن می نماید که شما تارنما خویش را پباده سازی یا این که خریداری نموده اید و میخواهید شغل خویش را برای اکران دادن این سایت به مشتریان خویش یا این که عالی بگوییم یافت کردن مشتری مربوط به عمل خویش از روش تارنما از رمز بگیرید. اکثر اوقات عده ای که ساخت وب سایت خویش را به اتمام رسانده اند، تامل بالا بردن بازدید وب سایت و مجاورت شدن به ورقه اولیه گوگل در لغت ها کلیدی خاص خویش را در راز می پرورانند. تاءمل، تاءمل صحت میباشد چون دارای اعتبار ترین، نادر هزینه ترین، و شایسته ترین رویه برای جذب بازدید و تحویل دادن هر آنچه در چنته دارید از روش seo (بهینه سازی) قابلیت پذیر است.
تعیین اسم وب سایت و لغت ها کلیدی مطلوب

از پروسه نخستین بهینه سازی کردن یک تارنما اینترنتی گزینش اسم وبسایت است، اسم تارنما میتواند هر کلمه و واژه یا این که عبارتی که مدنظر شما میباشد رقم بخورد. از جمله اسم وب سایت ما هنر برنامه نویس ها پارسی است، اسم دامنه وب سایت نیز می‌تواند هر عبارتی که دلمان می‌خواهد باشد (ولی در صورتیکه پیش از ما گرفته نشده باشد و با مقررات و الگوریتم های seo تضادومغایرت نداشته باشد)، اسم دامنه خوب میباشد کوتاه و بی آلایش تعیین خواهد شد که هم بازدید کننده بتواند به راحتی اسم را بخواند و هم بتواند به یاد بسپارد که در آینده در صورتی‌که نیاز به ما داشت به آسانی دسترسی پیدا نماید. در حالتی که بخواهیم از نگاه بهینه سازی نکته ی دیگری را درباره‌ی اسم دامنه ذکر کنیم : اسم دامنه خوب میباشد مشتمل بر دستکم یک کلمه و واژه از اسم سایت یا این که بیان کنده قضیه فعالیتی و زمینه کلی تارنما باشد چون گوگل پیش از اینکه حتی وارد سایت ما گردد اسم دامنه ما را می بیند پس عالی میباشد اعتنا بیشتری به اسم دامنه و هماهنگی آن با قضیه وب سایت داشته باشیم.

تعیین یک اسم مطلوب برای سایت

عبارات کلیدی تارنما نیز قسمت اساسی دیگری از مراحل بهینه سازی سایت میباشد که مستلزم تحقیق و محاسبه میباشد، لغات کلیدی انتخابی ما بایستی به طور کامل مربوط به مسئله کاری ما باشد و ترجیحا کلماتی باشد که رقابت بسیار سنگینی فی مابین وب سایت های دارای اعتبار بلندمرتبه و با عمر بالا نداشته باشد، دراین‌صورت فرصت و هزینه ای که بایستی برای سئوی تارنما در حیث بگیریم بیشتر از آن چیزی می‌گردد که پیش از آغاز شغل برآورد کرده بودیم.، لغت ها کلیدی میتواند تک سیلابی یا این که تعدادی سیلابی باشد، Keyword هایی که تعداد کلمه و واژه های آن بیشتر میباشد به طور طبیعی سریع خیس و با هزینه کمتر به کاغذ نخستین گوگل مجاورت میگردند. در نوشته‌ی علمی چطور لغت ها کلیدی سایت را گزینش کنیم؟ بیشتر دراین باره توضیح داده ایم.

مثلا با یک جستجوی سطحی در گوگل می‌توانید به واقعیت فرمان پی ببرید، عبارت کلیدی پباده سازی وب سایت دارنده رقابت نسبتا سنگینی است، البته عبارت کلیدی شایسته ترین فراگیری پباده سازی سایت حرفه‌ای میتواند عبارت بی آلایش تری برای seo کردن باشد. برای جستن شایسته ترین واژه و کلمه کلیدی برای وبسایت خویش میتوانید از گوگل ترند و گوگل آنالایتیکز به کارگیری نمایید.
سرعت بارگزاری و خدمت هاست مطلوب برای seo

از مواقعی که پیش از فعال‌ساز‌ی وب سایت بایستی به آن دقت کنیم و زمانی را برای تحقیق در باب آن سپری کنیم گزینش یک هاست مطلوب است هاستی که کمترین قطعی و بالاترین Uptime را داشته باشد میتواند هاست قابل قبولی برای تارنما شما باشد. اما که هاست هایی با زیرساخت داخلی و هاستی های فرنگی نیز تفاوت هایی با هم دارا هستند که در نوشته ی علمی تاثیر هاست وب سایت در seo به آن پرداخته ایم.
سرعت بارگزاری نیز به هنگامی گفته می گردد که بازدید کننده نشانی وب سایت را درAddress Bar مرورگر خویش تایپ کرده و درخواستی برای گشوده شدن وب سایت ارسال می نماید تاهنگامیکه وبسایت به طور بدون نقص برای او بارگزاری گردیده باشد. این دوران فرصت هرچه کوتاه خیس باشد عالی میباشد. شایسته ترین شیوه برای معدود کردن این مجال؛ مدل کردن وسعت کلی صفحه های سایت به وسیله فشرده سازی تصاویر و کمتر کردن Request ها بوسیله Minify کردن فولدر های Java و Css میباشد. وب سایت هایی وجود دارااست که می قدرت به وسیله آنان همگی ی این فاکتور ها را ارزیابی نمود که دارای اعتبار ترین آنان تارنما جی تی متریکس میباشد.GTmetrix وبسایتی برای تحلیل و رفع گونه های وبسایت به طور آنلاین میباشد

برچسب ها سئو در مشهد ,

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 238
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 15
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 11
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 28
 • بازدید ماه : 203
 • بازدید سال : 4932
 • بازدید کلی : 9602
 • کدهای اختصاصی