close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 30
شنبه 9 اسفند 1399 زمان : 14:54


درین مقاله قصد داریم در زمینه‌ی تعیین هاست یا به اصطلاح میزبانی وب، برای بهبود سئو در مشهد و روش و تاثیر آن را بر روی seo چک نمائیم.

مطلقا شما که این مقاله را مطالعه میکنید درباره هاست و همچنین seo اطلاعات کافی دارید البته در صدر درتوان یک‌سری خط خیلی ساده مفهوم و مضمون‌ هاست و سئو را برای عزیزانی که اگاهی کافی ندارند بازگو می کنیم.

هاست: به زبان انگلیسی Host به معنی میزبان می باشد و به یک اطراف مجازی می گویند که بر روی یک سرور برای یک وبسایت آماده شد‌ه‌است,ممکن می باشد بر روی یک سرور ۱ یا ۱۰ و یا ۱۰۰ سایت و حتی بیشتر میزبانی شود که تعداد سایت های روی هر سرور به قدرت پردازنده و فضای سرور و همچنین رم و یا به ترازو استفاده هرکدام از سایت ها از این منابع بستگی دارد.این سرور به یک نرم افزار مدیریتی نیاز دارد که مدیر هر وب سایت به طور غیروابسته بتواند تارنما خود را رئیس کند که به صورت کلی دربرگیرنده فضای وب سایت(Hard) , پایگاه داده و نشانی اینترنتی می‌باشد و برای سرورهایی که از سیستم ادله لینوکس استعمال می کنند cPanel یکی پر اسم و رسم ترین نرم افزار در این زمینه می‌باشد که امکانات زیادی به کاربر می دهد.تمامی فولدر های یک سایت مثل تصاویر و ویدئو و فایل های اسکریپتی و … بر روی فضای هاست قرار میگید.
سئو: معنای لغوی سئو که مخفف Search Engine Optimization می‌باشد، بهینه سازی موتور جستجو میباشد. بهینه سازی یعنی ساخت کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو (مثل گوگل، یاهو، بینگ و …) دیدنی و فریبنده هستند. seo صفحات وب این می‌باشد که شما در حاصل یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید (برای اینکه به طور کامل با معنا سئو آشنا شوید مطلقا مقاله سئو چه می‌باشد را بخوانید)
حالا که تا حدودی با مفهوم هاست و سئو آشنا شدید به مورد اساسی نوشته ی علمی یعنی تاثیر هاست یا میزبانی بر سئو میپردازیم.

آموزش seo سرفصل های زیادی را می طلبد که این مسئله از اصول شالوده و اولیه آموزش سئو خواهد بود که هر وب مستری باید آن را بداند. جدا از مشاجره آموزش سئو این اصول در مدیر مطلوب یک وبسایت کمکتان می کند.

انتخاب میزبانی مناسب برای وب سایت اهمیت زیادی داراست و فهمیدن پارامتر های موءثر یک هاست خوب کمک شایانی به موضوع بهبود رتبه بندی سایت در گوگل و دیگر موتور های کاوشگر می کند. بعداز طراحی وب، انتخاب هاست مناسب و ایجاد محتوا برای بهینه سازی آحاد کاری می باشد که باید اجرا دهید.

هاستینگ یا میزبانی تارنما شما در واقع تاثیر مثبت مستقیمی روی سئو سایت شما ندارد و می قدرت خاطرنشان کرد که در صورت عدم رعایت یک‌سری موردها که مربوط به هاست و سرور میشود seo تارنما شما ضعیف می گردد. البته موارد زیادی هستند که در سئو باید تغییرات را بی واسطه روی هاست اجرا فرمائید و نتیجه مطلوب بگیرید، به عبارت دیگر می قدرت گفت میزبانی وبسایت ابزاری برای پیاده سازی سئو بهتر هست.

پارامتر های مهم در انتخاب هاست
سرعت
به طور تقریب مهم‌ترین و مطرح ترین پارامتر سرعت سایت می‌باشد! همین سرعت به عامل ها متعددی بستگی دارد که ما در اینجا به عواملی مانند برنامه نویسی سایت و ساخت سایت که باصرفه بودن آن تاثیر زیادی دارد و خیلی موردها بیشتری که مربوط به میزبانی و هاست نیستند کاری نداریم.

تاثیر سرعت وبسایت بر seo
سرعت سرور تاثیر مستقیمی بر سرعت سایت شما دارد، نه به این معنا که فقط سخت افزار توانا مثل RAM یا CPU داشته باشید، سرور سریع مستلزم گزینه توجه قرار دادن فاکتور های زیادی مثل کانکشن سرعت بالا، پهنای باند مناسب سرور، تعداد سایت پشتیبانی شده هر سرور و از تعداد مهمتر بار ترافیک کنترل شده تمام سایت ها و موردها بیشمار دیگری خواهد بود.

بعنوان مثل سروری با صد سایت سبک با بازدید روزانه یک سری استفاده کننده برای هر سایت شاید بهینه تر باشد از سروری که ۲ تارنما سنگین لبریز ترافیک را رئیس میکند و شما سو‌مین سایت آن سرور باشید. این افتخار ندارد که سرور شما فقط ۳ سایت را مدیر میکند.

چنانچه می خواهید سرعت وب سایت خود را بسنجید مسلماً مقاله معرفی سه ابزار تست سرعت وبسایت شما را مطالعه نمائید

موقعیت مکانی
مکان سرور هم تاثیر زیادی بر سرعت داراست. درصورتی که غالب کاربران سایت شما ایرانی باشند بهتر هست سروری ایرانی انتخاب نمایید. فاصله جغرافیایی بین بازدید کنندگان و وب سرور هرچقدر کمتر باشد سرعت دسترسی به داده ها و سرعت بارگذاری وبسایت بالا تر خواهد بود.

تاثیر حالت سرور بر seo
این پارامتر را به راحتی با انجام یک‌سری Ping ساده می توانید درک نمایید. از یک وبسایت با سرور ایرانی پینگ بگیرید و یکسری پینگ از وبسایت هایی با مسافت های دورتر به عنوان مثال چین، آلمان و یک سرور آمریکایی را آزمایش کنید، مجال رجوع پینگ جواب دقیق شما‌را خواهد داد.

آپ تایم
مهم‌ترین وظیفه شرکت ها ارائه دهنده خدمات هاست آپ تایم هست، یعنی سرور همیشه روشن و در دسترس باشد.
آپ تایم یا پایداری به زمان زمان در دسترس بودن یا به اصطلاح بالا بودن وب سایت آپ تایم وب سایت یا سرور می گویند. در حقیقت آپ تایم توان سرور را در اداره و اجرای وبسایت نشان میدهد. آپتایم پاین لطمه زیادی به سئو سایت میزند، غیروابسته از اینکه بازدیدکنندگان را از دست میدهید، گوگل را هم نا امید میکنید و شاید از لیست پیشنهادش خارج شوید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 33
چهارشنبه 6 اسفند 1399 زمان : 13:44

این تمپلیت روزنگار ویرایشی به صورت خاص برای بلاگینگ پباده سازی گردیده است. این تمپلیت دیده‌اندازی را با تاریخ‌های اساسی و نرم افزار‌ریزی هفتگی پست‌های وب لاگ به ارمغان میاورد. سئو در مشهد همینطور این تمپلیت آرم دهنده داده ها ظریف‌خیس به عنوان مثال تالیف کننده، حالت، فراخوان، لغت ها کلیدی و تگ‌ها می باشد. شیت ی کاری یا این که به عبارتی ورک ورقه فضایی برای عده‌آوری ایده‌ها و اپلیکیشن‌ریزی در آینده به ارمغان میاورد. وب لاگ خودتان را مدیر نمائید و محتوایی مفید و دارای انسجام‌خیس با تمپلیت ویرایشی ساخت و ساز فرمایید.

دانلود تمپلیت روزنگار ویرایشی بلاگینگ
۶.تمپلیت روزنگار ویرایشی پست الکترونیک


بازاریابی آدرس اینترنتی می تواند اثر گذار و سودآور باشد و یا این که می تواند تعریفی از اسپم باشد. این تمپلیت روز‌نگار بازاریابی نشانی اینترنتی به شما یاری می‌نماید که درمورد محتوای خودتان اپلیکیشن‌ریزی فرمائید و دنبال محتواهایی با مشترکین خبر نامه و یا این که دیگر مشتری‌ها باشید تا بتوانید روابطی استوار تولید فرمائید. حواستان به نوع ایمیلی که رسول می‌گردد و اینکه کدام کالا یا این که سرویس ها فروش رفته‌اند باشد. در‌صورتی‌که از سیستمی خود کار برای پیاده‌سازی استراتژی بازاریابی پست الکترونیک خویش به کارگیری می کنید از این تمپلیت برای مجال‌بندی طرح خودتان استعمال فرمایید.

دانلود تمپلیت روز‌نگار ویرایشی پست الکترونیک
۷.تمپلیت روزنگار کمپین بازاریابی


این تمپلیت برای امداد به شما در مسئله سازماندهی محتوایتان حول کمپین‌های بازاریابی پباده سازی گردیده است. اسم، تعریف، تاریخ و حالت را برای هر کمپین وارد فرمائید و محتوای مربوطه و یا این که دیگر استراتژی‌های بازاریابی را دنبال نمایید. این تمپلیت روزنگار کمپین بازاریابی دیده‌اندازی از تک تک مجراهای توزیع و رسانه‌ای و اینکه کدام گزینه‌ها منتشر و یا این که برای هر کمپین بی نقص گردیده‌اند را به ارمغان می آورد.

دانلود تمپلیت روزنگار کمپین بازاریابی
۸.تمپلیت روز‌نگار معیارهای بازاریابی ماهانه


پیشرفت خودتان را ردیابی کرده و توفیق خویش را با این روزنگار معیارهای بازاریابی ماهانه رقم بزنید (و یا این که از ناکامی‌های خویش درس بگیرید). توده‌آوری معیارها قابلیت تولید یک گزارش ماهانه و شناسایی اینکه کدام مجراها شایسته ترین حاصل را به ارمغان آورده‌اند بی آلایش می‌سازد، به خصوص برای دارندگان کسب‌وکارهای کوچک این تمپلیت یک ابزار به درد بخور برای تعقیب کردن هدف ها و همت ماهانه است.

دانلود تمپلیت روزنگار معیارهای بازاریابی ماهانه
۹.روز‌نگار اپ‌ریزی بازاریابی با ردیاب میزان دارایی


از این تمپلیت روز‌نگار نرم افزار‌ریزی بازاریابی برای تشریح استراتژی‌های بازاریابی و قدم‌هایی که می بایست طی فرمائید به کار گیری فرمایید و در عین هم اکنون حواستان به میزان دارایی نیز باشد. این تمپلیت نشانه دهنده مقدار میزان دارایی تخصیص گردیده برای تاکتیک‌های خاص بازاریابی، مقدار هزینه صرف گردیده و واریانس میزان دارایی هست. همینطور این مپلیت استراتژی‌های بازاریابی را گروه‌بندی می‌نماید؛ به عنوان مثال تبلیغات، برندینگ، رابطه ها همگانی، رسانه اجتماعی و غیره.

دانلود روز‌نگار اپلیکیشن‌ریزی بازاریابی با ردیاب دارایی

یک تمپلیت روزنگار محتوای مشارکتی را در اسمارت برگه پیدا نمائید. ساخت و ساز یک نرم‌افزار بازاریابی کار کشته او‌لین قدم در ضمانت توفیق یک مال یا این که سرویس ها هست، ولی مدیر کارایی‌ها و ردیابی پیشرفتتان نیز به به عبارتی اندازه اهمیت دارااست. به مراد ارتقاء فایده‌وری و عضویت از یک ابزار قابل انعطاف‌افزاری به کارگیری فرمایید که به شما قابلیت و امکان مدیر کمپین‌های بازاریابی را در یک جدول وقتی تصویری میدهد. جزئیات خاص یک کمپین را در یک محل سازماندهی نمائید و آن‌گاه پیشرفت کمپین را دنبال نمائید.

اسمارت ورقه یک ابزار این چنینی و یک پلتفرم اجراست و مجموعه‌ها و سازمان‌ها را توانا به ایده‌پردازی اثر گذار می‌سازد. بازاریابان خارق‌العاده برای رئیس کمپین، ردیابی ابتکارات، روز‌نگار‌های محتوا رئیس اتفاق افتاد و غیره از اسمارت صفحه به کارگیری می‌نمایند. از اسمارت برگه به مراد ارتقاء اعتبارتان و محافظت انسجام در مجراها و کمپین‌ها، صرفه‌جویی در حین با منابع متمرکز و ارتقاء سرعت کمپین در بازار استعمال فرمائید. به آسانی سعی‌های بازاریابی را به ROI وصل فرمایید، ارائه ابتکارات بازاریابی را سرعت اعطا کرد و تراز با سهامداران داخلی و فرنگی را بهبود دهید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 55
دوشنبه 4 اسفند 1399 زمان : 13:03


اولی قدم برای فعال‌سازی یک کمپین کلیکی غالب و ارتقاء ترافیک وبسایت از روش طریق‌های اورگانیک، به کارگیری سئو در مشهد از یک کیورد پلنر توانا برای یافت کردن کلیدواژه‌های غرض میباشد. اما این فعالیت خیلی بغرنج وجود ندارد و شما می توانید با به کارگیری از گوگل کیورد پلنر به راحتی عملیات keyword Research یا این که تحقیق کلمه ها کلیدی خویش را اعمال دهید. درحال حاضر این پرسش پیش میاید که گوگل کیورد پلنر چه می‌باشد .

فهرست این نوشته‌علمی ( با کلیک روی هر تیتر به آن بخش منتقل میشوید) نهفته
Google Keyword Planner یا این که گوگل کیورد پلنر چه می باشد
ایجاد کرد حساب گوگل کیورد پلنر
فراگیری Google Keyword Planner
Discover new keywords یا این که کشف کلیدواژه‌های نو
Get Search Volume and Forecasts یا این که ترازو سرچ کلیدواژه
فراگیری Google Keyword Planner برای کشف کردن کلیدواژه های نو
۱- تب START WITH KEYWORDS
۲- تب START WITH A WEBSITE
ارزش و ترازو سرچ پیشنهادی بوسیله گوگل کیورد پلنر
صحبت پایان
سوال ها متداول
درین نوشته ی علمی سعی در آن میباشد علاوه بر جواب به‌این پرسش، به فراگیری Google Keyword Planner بپردازیم.

با ما همرا باشید تا بعداز این نوشته‌علمی بصورت ماهر Google Keyword Planner به کارگیری نمایید.

Google Keyword Planner یا این که گوگل کیورد پلنر چه می‌باشد
چنانچه از جستجوی یوزرها مقصود خویش بی استحضار باشید نمی‌توانید استراتژی صحت برای تبلیغات خویش داشته باشید و بعداز مدتی ناامید خواهید شد. هرچند Google Keyword Planner صرفا ابزار برای تحقیق لغات کلیدی وجود ندارد ولی با اعتنا به داشتن قابلیت و امکان‌هایی اساسی مانند اکران ترازو سرچ کلیدواژه‌ها در گوگل و تفکیک وسعت سرچ بر طبق وضعیت مکانی و وقتی از مهم‌ترین مورد‌ها برای سئوکاران محسوب میشود.

برای بررسی کلمه ها کلیدی خویش در کاغذ توصیه می‌کنیم نوشته‌ی‌علمی Keyword Density یا این که چگالی عبارات کلیدی چه می باشد را مطالعه نمائید.

پس تا به اینجا در‌حالتی که کسی از شما بپرسئ که گوگل کیورد پلنر چه میباشد ؟ به راحتی م یتواندی در یک پاراگراف جواب او را بدهید:

ابزاری برای تحقیق و ارزیابی عبارات کلیدی

تشکیل داد حساب گوگل کیورد پلنر
برای به کار گیری از کیورد پلنر بایستی مبادرت به ساخت حساب google keyword planner فرمایید. در اینصورت کاغذ‌‌‌‌ای شبیه تصویر ذیل نشان داده میشود:

فیلدهای درخواستی را کامل شدن کرده وبر روی Next کلیک فرمائید. (در شکل داشتن حساب میتوانید با کلیک بر روی عبارت Use my current email address instead ویژگی ها حساب خویش را وارد فرمائید)

بعداز پذیرش شماره تلفن و تشکیل داد حساب به نشانی ads.google.com رفته و بر روی New Google Ads Account کلیک نمایید.( با اعتنا به تحریم ایران از اپ‌‌های تغییر تحول IP به کارگیری فرمائید)

نکته: به کار گیری از کیوردپلنر بدون پول میباشد و نیازی به فعالسازی تبلیغات وجود ندارد.

در شیت تازه مقصود شما از تبلیغات پرسیده می گردد که با دقت به عدم اجرای کمپین تبلیغاتی شما بایستی بر روی بخش معلوم گردیده (Switch to Expert Mode) مانند تصویر پایین کلیک فرمائید:

پس از ورود به کاغذ ای شبیه تصویر تحت بر روی Create an account without a campaign کلیک فرمائید.

در نصیب آن‌گاه بر روی Submit کلیک فرمایید.

شادباش. حساب شما با توفیق ساخته شد! با کلیک بر روی Explore Your Account به حساب گوگل ادز خویش وارد گردید.

در بالای برگه با کلیک بر روی آیکون آچار یا این که Tools & Setting مانند تصویر از تب planning بر روی Keyword planner کلیک نمائید.

به کیورد پلنر خوش آمدید. برای چگونگی به کارگیری از این ابزار کار کشته با ما همدم باشید.

یادگرفتن Google Keyword Planner
تا به اینجای نوشته‌علمی با معنی گوگل کیورد پلنر چه میباشد آشنا شدید و توانستبد حساب keyword planner خویش را فعال سازی نمائید.

گام نخستین در فراگیری Google Keyword Planner ورود به کاغذ کیورد پلنر میباشد که با آیتم‌های پایین مواجه خواهید شد:

Discover new keywords یا این که کشف کلیدواژه‌های تازه
با رفتن بدین نصیب میتوانید لغات کلیدی نو و شبیه با کلیدواژه متبوع را کشف فرمایید. در‌حالتی که که میخواهید یک کمپین کلیکی تبلیغات در گوگل فعال سازی نمایید و به کلیدواژه‌های مطلوب نیاز دارید از این نصیب استعمال نمائید.

Get Search Volume and Forecasts یا این که ترازو سرچ کلیدواژه
در شرایطی که مقدار سرچ در گوگل و معیار تقریبی هزینه کلیک کلیدواژه‌ها برای شما اصلی میباشد می‌توانید با رفتن به‌این قسمت این داده ها را اخذ فرمایید.

درپی ما هر دو قسمت را چک و آزمون می‌کنیم.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 40
يکشنبه 3 اسفند 1399 زمان : 11:09

3- محتوای ویدئویی
به حیث میرسد که خیلی‌ها شیفته محتوای ویدیویی می‌باشند. لینکدین اشتراک‌گذاری محتوای ویدیویی از قبلی ضبط گردیده بهترین سئو کار و زنده را در پلتفرم خویش سهل نموده است و این قابلیت را برای شما آماده کرده‌ میباشد تا به راحتی محتوای ویدئویی منتشر نمایید. حتی در صورتیکه یک فیلم‌بردار فن‌ای نیستید، چند ابزار قابل انعطاف‌افزاری بازنویسی فیلم وجود دارااست که شما میتوانید به امداد آن ها محتوایی جالب و کیفیت خوب فراهم نمائید. شما میتوانید برای تبلیغات در لینکدین از محتوای ویدیویی دیدنی استعمال فرمائید.

چرا برای تبلیغات در لینکدین محتوای ویدیویی منتشر میکنید؟
محتوای ویدئویی مزایای اکثری دارااست. شما میتوانید اشخاصی را که میخواهید محتوای خویش را با آنان به اشتراک بگذارید به صحت گزینش فرمایید. کلیپ همینطور بیش تر از هر محتوای دیگری به اشتراک نهاده می‌گردد، این به آن معنی میباشد که کسانی که فیلم‌های شما‌را تماشا می‌نمایند و از آنها لذت میبرند بیشتر می‌باشند.

فالوورهای شما در معرض محتوای شما قرار می گیرند و حتی ممکن میباشد افزون بر آن که آن ها را دنبال می‌نمایند با دوستان خویش نیز به اشتراک بگذارند.

در غایت، شما می توانید از فیلم‌ها تحت عنوان راهی سهل وآسان برای رابطه با بقیه رهبران صنعت (که با شما در رقابت نیستند) به کار گیری فرمائید.

4- محتوای ایجاد گردیده بوسیله مخاطب (UGC)
محتوای ساخت‌و‌ساز گردیده به وسیله استفاده کننده به عبارتی‌طور که از اسمش مشخص و معلوم میباشد هر محتوایی میباشد که بوسیله یوزرها ساخت گردیده باشد. این گزینه قادر است دربرگیرنده مقاله‌ها، فیلم‌ها، تصاویر، پست‌ها یا این که هر چیز دیگری باشد. این یک نحوه عالی برای تولید تعامل و جلب دقت بیشتر برای مارک شما میباشد. با UGC این شانس را دارید که یوزرها و فالوورهای خویش را به سیرتکامل‌ای به اکران بگذارید که منجر گردد مارک شما در راءس اعتنا قرار بگیرد.

چرا می بایست محتوای ساخت‌و‌ساز گردیده به وسیله استفاده کننده منتشر خواهد شد؟
محتوای ساخت‌و‌ساز گردیده به وسیله مخاطب مزایای مختلفی را به همپا داراست. شرکت کردن، هوا داران شما‌را تشویق می‌نماید چون یوزرها در ساخت و ساز محتوا شریک خواهند شد. عموم به عموم اتکا دارا‌هستند. و از‌آنجا که UGC به وسیله کسانی ساخت میگردد که مارک شما‌را دنبال و از سرویس ها یا این که تولید ها شما استعمال می‌نمایند، میتوانید سوای تبلیغات سنگین شیوه‌ی اکران محصول ها و سرویس ها خویش را در دنیای حقیقی وواقعی نماد دهید. اشتراک UGC همینطور میتواند به ارتقاء متکی بودن و وفاداری مارک شما یاری دهد.

با به اشتراک گذاری UGC به یوزرها آرم می‌دهید که برای آن ها قیمت قائل می باشید.

چرا بازاریابی محتوا و تبلیغات در لینکدین توصیه میشود؟
91٪ از بازاریابان هنگامی میخواهند به محتوای کیفیت خوب بالا و رشته‌ای دسترسی پیدا نمایند، از لینکدین به کارگیری می‌نمایند.

این کانال اجتماعی علاوه بر دسترسی پهناور، رابطه با مخاطبان رشته‌ای را برای شما سهل وآسان می‌نماید. حتی می توانید یوزرها را براساس تیتر شغلی آن ها کاوش فرمایید. این فرمان برای دستیابی به کسانی که حقیقتاً در تصمیم‌گیری‌های خرید در یک کمپانی‌ تأثیرگذار میباشند یا این که مسئول بدون واسطه خرید محصول و یا این که سرویس ها به شمار می روند، اساسی میباشد.

طریق استعمال از لینکدین برای بازاریابی محتوا
این کانال اجتماعی برخلاف بخش اعظمی از پلتفرم‌های دیگر بیشتر به مکان سرگرمی، بر ارائه‌ی داده ها تمرکز داراست. این به آن معنا میباشد که یوزرها با روش تامل متفاوتی وارد لینکدین میگردند. این بدان شکل وجود ندارد که اشخاص در لینکدین تمایلی به سرگرمی ندارند، البته آنها حقیقتاً پیرو چیزی میباشند که بتوانند از آن در صنعت یا این که برای پیشرفتشان به کار گیری نمایند.

برای به کار گیری از این پلتفرم به مکان کوشش برای فروش چیزی به اشخاص، بایستی طیف بزرگ‌ای از محتوای کیفیت عالی بالا را با غرض فراگیری یا این که ارائه بها به یوزرها ساخت‌و‌ساز و منتشر نمایید.


چه محتوایی را بایستی در لینکدین به اشتراک بگذاریم؟
شما بایستی گونه های مختلفی از مطالب اثر گذار و کاربردی را برای کاربر خویش در‌این کانال اجتماعی قرار دهید. این بدان معنا وجود ندارد که شما هیچ گاه نمی‌توانید راجع به موضوعات فردی مقاله بنویسید.

4 قالب محتوایی وجود دارااست که در لینکدین از کارایی خیر و خوبی برخوردار‌است:

1- محتوای زمان بر
در شرایطی‌که از 20 بازاریاب متعدد پرسش نمایید که چه محتوایی تحت عنوان یک مقاله وقت گیر محسوب میشود، احتمالاً 20 جواب مختلف اخذ خواهید کرد. برخی معتقدند که “مقاله وقت گیر” به معنای بیش تر از 700 واژه و کلمه میباشد، در حالی که بعضا دیگر به شما خواهند خاطرنشان کرد که محتوا تاهنگامیکه به 1800 واژه نرسد، وقت گیر محسوب نمیشود. صرف لحاظ از آنچه شما یقین دارید، توزیع محتوای وقت گیر در لینکدین راهی عالی برای ارتقا مخاطبین میباشد.

نشر محتوای زمان بر در لینکدین دارنده مزایای پایین میباشد:

دسترسی به استفاده کننده هدفمند
ارتقاء مخاطبین
2- به‌روزرسانی حالت‌ها
به‌روزرسانی استاتوس‌ها یا این که شرایط‌ها یکی‌از خصوصیت‌های لینکدین میباشد که غالباً نادیده گرفته می‌گردد، ولی تمرکز بر آن یک نحوه عالی برای حاضر شدن بین مخاطبان غرض شما به حساب می‌آید.

به‌روزرسانی‌های استاتوس‌ها را تحت عنوان محتوای کوتاه دوران در حیث بگیرید. شما می توانید برای به اشتراک گذاشتن تمامی‌ی مورد ها از ترند‌های مرتبط با صنعت تا به‌روزرسانی‌های کمپانی خویش استعمال فرمائید. همینطور می توانید هر پست را پیش از اینکه به اشتراک بگذارید، بازنویسی نمائید تا در دست گرفتن فرمایید که چه کسی پست شمارا می‌بیند و چه کسی آن را نمی‌بیند.

برچسب ها بهترین سئو کار ,
بازدید : 83
يکشنبه 3 اسفند 1399 زمان : 10:48


در همین لحظه که درگیر تلاوت این گزاره میباشید، حدود 216 پست وب لاگ نو در وب منتشر شد‌ه‌است سئو در مشهد که نصیب عمده‌ی آن با نیت بهبود seo وبسایت و کلاً ارتقای مقام حاصل و یا این که به عبارتی بهینه سازی ساخت‌و‌ساز گردیده‌اند! با صرفه‌سازی برای موتورهای کاوش یا این که به عبارتی seo (سئو) یکی‌از مهم‌ترین و پرکاربردترین اصلاحاتی‌ست که در فضای مجازی با آن سروکار داریم.


بهینه سازی چه چیزی است؟ چه گونه بهینه سازی تارنما خویش را افزایش دهیم؟ چه‌طور به مرتبه‌های در آغاز موتورهای کاوش صعود کنیم؟ چه گونه در نتیجه ها از رقبای‌مان پیشی بگیریم؟

این‌ها، فقط بخشی از سوال ها پرتکراری‌ست که در ممکن اس برای‌تان اتفاق افتاده باشد. با ما تا انتهای این نوشته‌علمی‌ی زمان بر همپا باشید تا هرآنچه را که موردنیاز میباشد در مورد seo بدانید، فرا بگیرید.

جدول مطالب
تمامی‌چیز در زمینه‌ی بهینه سازی
seo چه چیزی است؟
چرا بهینه سازی اصلی میباشد؟
کسی حاصل شیت‌ی دوم گوگل را نگاه نمی‌نماید!
ترافیک بدون‌پول و غرض ساخت می‌نماید
شش استدلال دیگر برای اهمیت بهینه سازی (سئو)
قصه بهینه سازی از کجا استارت شد؟ نگاهی به تاریخچه سئو
موتورهای کاوش چه‌گونه فعالیت می‌نمایند؟
خزیدن (Crawl)
فهرست‌سازی
سکو‌بندی
الگوریتم‌های موتور کاوش چه تاثیری بر حاصل کاوش دارا هستند؟
الگوریتم جستجوی گوگل (Google)
غرض کاوش
رابطه ورقه اینترنت
کیفیت محتوا
راحتی کاغذ اینترنت
متن و پیکربندی مازاد
الگوریتم جستجوی یوتیوب (YouTube)
برهه زمانی فرصت
طراوت کلیپ
تبلیغات (ترندهای روز)
الگوریتم جستجوی بینگ (Bing)
تولیدکننده فهرست (Index Builder)
کاوش گر
الگوریتم جستجوی داک داک گو (DuckDuckGo)
چرا گوگل مهمترین موتور کاوش در بهینه سازی میباشد؟
بازاریابی موتورهای کاوش (SEM) چه چیزی است؟
Google Ads
Bing Ads
تفاوت بازاریابی موتور کاوش (SEM) با سئو موتور کاوش (بهینه سازی) چه می باشد؟
چه زمانی روی بهینه سازی تمرکز کنیم؟
چه موقع روی SEM تمرکز کنیم؟
بازاریاب موتورهای کاوش مشمول چه فرآیندهایی میباشد؟
PPC دقیقاً چه‌طور فعالیت می‌نماید؟
پروسه بهینه سازی به چه قسمت‌هایی تقسیم میگردد؟
سئوی آف پیج یا این که off page سئو چه میباشد؟
چرا سئو آف پیج اهمیت دارااست؟
سه نوع لینک و پیوند برای offpage seo
پیوندهای طبیعی
تشکیل داد لینک
لینک و پیوند سازی
شش ادله مؤثر بر قیمت لینک برای سئو آف پیج
نقش کانال‌های اجتماعی بر سئو آف پیج
سئوی داخلی یا این که on page بهینه سازی چه است؟
چرا seo داخلی اساسی میباشد؟
فاکتورهای seo داخلی
پیکربندی متا
ساختار سایت
ساختار URL
محتوای نو
تصاویر
بلاگ
نقشه وبسایت
پیوندهای داخلی
سرعت تارنما
سئو برای موبایل
شیوه ارزیابی بهینه سازی در کاغذ رقبا
محتوا چه نقشی در بهینه سازی دارااست؟
این کلیه محتوا بهره‌شان چه میباشد؟
محتوای بهینه سازی گردیده چه چیزی است؟
seo محتوا چه میباشد؟
تکامل محتوای اینترنت
چه طور محتوای نوشتاری را برای موتورهای کاوش باصرفه کنیم؟
در ۱۰۰ کلمه و واژه نخستین از واژه و کلمه کلیدی غرض خویش به کارگیری فرمائید
تیتر بلاگ خویش را با عنوان H1 بگذارید
زیرتیتر را در اندازه‌های H2 تعیین فرمائید
تعداد عبارات کلیدی
از پیوندهای فرنگی به کار گیری نمائید
URL‌های خویش را برای بهینه سازی باصرفه فرمائید
در تعیین تیتر توجه داشته باشید
از لغت ها هیجان‌انگیز استعمال نمایید
چرا تحقیق کلمه ها کلیدی در بهینه سازی اساسی میباشد؟
اصلاحات پرتکرار در تحقیق لغات کلیدی بهینه سازی
کلید کلمه و واژه‌ها و لغات کلیدی
لغت ها کلیدی زمانبر
چه تعداد واژه کلیدی مطلوب میباشد؟
خصوصیت‌های محتوای seo گردیده
محتوای seo گردیده می بایست خوانایی بالا داشته باشد
محتوا می بایست برای موتورهای کاوش باصرفه گردد
راهکارهایی برای محتوای بهینه سازی کهن
نقش اشکال محتوا (صوتی و ویدئویی در بهینه سازی)
اینفوگرافیک
ویدئو
پادکست
باورهای خطا راجع به seo موتورهای کاوش
باکس شن گوگل یا این که Google sandbox
جریمه اسکن محتوا
تبلیغات PPC به درجه بندی امداد می‌نماید
سن دامنه از عامل ها مرتبه بندی میباشد
محتوای گل چین روی مرتبه بندی تاثیر داراست
خطا‌های بهینه سازی
گزینش واژه و کلمه‌های کلیدی خطا
به کارگیری بیشتراز حد از کلمه ها کلیدی
اخلاق محتوایی که در رابطه کلمه و واژه کلیدی شما وجود ندارد
تکثیر محتوای غیر تالیفی
رد کردن تگ‌های تیتر و توضیحات متا
تلف کردن پیوند‌های باکیفیت
عدم استعمال از اقتدار اینفلوئنسرها
تکنیک‌های seo کلاه سیاه چه است؟
نحوه‌های seo کلاه سیاه
پیوندهای مبلغی
نظرها هرز (اسپم)
محتوای انتشار گردیده
به کارگیری بیشتراز حد از کلمه و واژه کلیدی
چرا بایستی از seo کلاه سیاه اجتناب کنیم؟
عده‌بندی
همگی‌چیز راجع به seo
اکنون، تمامی‌چیز به طور آنلاین رخداد میفتد. به احتمال خیلی زیاد، شما هم تصمیم دارید برای کسب‌وکارتان یک اینترنت‌وبسایت فعال‌ساز‌ی فرمایید. یا این که شاید هم تصمیم گرفته‌اید که اینترنت‌وبسایت فعلی‌تان را مجدد احیا فرمائید تا یوزرها بیشتری را به سمت خویش بکشانید.

شما صرفا نیستید! بد وجود ندارد بدانید که یوزرها وردپرس به تنهایی بیش تر از ۲میلیون مقاله به صورت روزمره منتشر می‌نمایند. یعنی چیزی نزدیک به ۲۴ پست وب لاگ در هر لحظه! زمانی خیره کننده‌خیس میشود که یادتان میفتد این تعداد صرفا برای یوزرها وردپرس میباشد. در صورتی بخواهیم تک تک پست‌های بلاگ‌ها را بشماریم، مطمئناً این تعداد به مراتب بیش‌خیس گردد.

اگاهی داشتن از این اعداد منجر می شود که تصور کنید رقابت در این‌راه به نوعی دشوار باشد و نتوانید در کنار رقبای فعال و دیرین در ناحیهی کسب‌وکارتان خودی نماد بدهید. ولی نگران نباشید. هم اکنون که از وسعت بالای مطالب در وب آگاه‌اید می توانید شعور بهتری از کارکرد و اهمیت بهینه سازی (بهینه سازی) به دست آورید.

روزمره به صورت میانگین ۲/۲ میلیون کاوش در گوگل ایفا می‌گردد. اعتنا فرمائید که‌این تعداد تنها در گوگل میباشد و موتورهای جستجوی دیگری مثل بینگ هم میباشند که یوزرها متعددی دارا هستند. ما در عصر‌ای معاش می کنیم که عموم در همگی‌مکان دنیا، برای یافتن چیزهای نو و جواب به سوالهای‌شان، موتورهای کاوش را بر هر چیز دیگری مقدم می دانند.

ولی کلیه‌ی محتواهای تولیدی در اینترنت، به یک ترازو به جستجوی یوزرها جواب نمی‌دهند. بیش تر از ۹۰ درصد ترافیک نتیجه ها از جستجوهای آنلاین، قسمت اینترنت‌وب سایت‌هایی می شود که در سکو‌های در آغاز و شیت‌ی نخستین گوگل فضا گیر گردیده‌اند.

کلیه‌ی فعالیت seo همین میباشد: ارتقای درجه‌ی وبسایت و صفحه ها شما در موتورهای کاوش، که بتوانید ترافیک بیشتر (و رایگانی) را از موتورهای کاوش جذب نمائید.

seo چه است؟
seo (سئو) یک مخفف میباشد. معنای ظریف آن یعنی با صرفه‌سازی موتور کاوش (Search engine optimization). بهینه سازی به روند باصرفه‌سازی محتوا و صفحه ها تارنما اشاره می‌نماید که با مقصود ارتقای رده یک وب سایت در موتورهای کاوش اجرا میشود.

seo موتور کاوش (سئو) مراحل با صرفه‌سازی محتوای وبسایت شماست، به سیرتکامل‌ای که یک موتور کاوش مایل باشد آن را تحت عنوان یک سود‌ی برتر برای جستجوی یک واژه کلیدی معلوم اکران دهد.

بگذارید این مورد را حتی بیش‌خیس تجزیه کنیم:

هنگامی کلام از بهینه سازی میگردد، شما با کاوش گر و موتور کاوش طرف می باشید. به صورت نمونه درصورتی که نوشته‌ی علمی‌ای در خصوص طرز تشکیل داد لازانیای گیاهی دارید و میخواهید موتور کاوش (که در ۹۰درصد از موردها گوگل میباشد) آن را تحت عنوان شایسته ترین سود برای هر هر که عبارت «لازانیای گیاهی» را کاوش نموده است نماد دهد، می بایست محتوای‌تان برای این واژه‌ی کلیدی با صرفه‌سازی گردیده باشد. در غیر این شکل، موتور کاوش شما‌را تحت عنوان یک سود‌ مطلوب برای استفاده کننده در لحاظ نمی‌گیرد و در سکو‌های تحت قرارتان میدهد.

seo، دسته‌ای از اصول و قواعد میباشد که رعایت‌شان در محتوا و اینترنت‌تارنما موجب می‌گردد تا گوگل را قانع فرمائید که در کارتان شایسته ترین میباشید. سود آخرین، موجب میشود که یوزرها غرض با جستجوی کلیدواژه متبوع شما، قبل از سایرین با وب سایت شما مواجه شوند.

به عبارت دیگر، seo و سئو مطالب برای موتورهای کاوش دربرگیرنده ساخت و ساز تغییرات خاصی در ساخت سایت‌وبسایت و مطالب شماست که وبسایت شما‌را برای موتور کاوش جالب‌خیس می‌نماید. شما این عمل را ایفا می‌دهید به‌این آرزو که موتور کاوش بلاگتان را تحت عنوان یک فیض برتر در شیت نتیجه ها کاوش اکران دهد.

اگرچه بازاریابی سئو به جهت دست اندرکاران مختلفی که میتواند در مرتبه‌بندی شما تأثیر بگذارد غامض به حیث می رسد، البته مراحل سئو موتورهای کاوش خیلی آسوده‌خیس از چیزی میباشد که از بدور می بینید.

موتورهای کاوش میخواهند شایسته ترین سرویس ها را به یوزرها‌شان ارائه دهند. این در معنای ارائه نتایجی در صفحه ها موتور کاوش میباشد که خیر فقط از کیفیت بالایی برخوردارند، بلکه به آنچه فرد کاوشگر در ادامه آن میشود هم دارای ربط می باشند.

به مراد اعمال این فعالیت، موتورهای کاوش گر سایت‌های متعدد را کپی می‌نمایند (یا این که اصطلاحاً در آنها میخزند) تا بهتر بدانند که آن وب سایت در زمینه ی چه است. این طرز به آنها یاری می‌نماید تا حاصل مطلوب‌تری را به عده ای که در جستجوی موضوعات خاص یا این که لغات کلیدی می‌باشند ارائه دهند.

به همین‌ترتیب موتورهای کاوشگر وبسایت را نسخه برداری می‌نمایند تا چگونگی تکان در وبسایت و قرائت مطالب آن را هم نظارت نمایند. پس تارنما شما هرچه ریلکس‌خیس و سریع‌خیس باشد، امتیازتان در کاغذ نتیجه ها فراتر می‌رود. با این تفاسیر seo فرایندی میباشد که امروزه کسب‌وکارها به سمت یاری به دست آوردن از آن می روند تنها برای این‌که تارنما‌شان در موتورهای کاوش برای عبارات کلیدی و پاراگراف‌های مربوط، به سکو بالایی رسد.

حال نمونه دیگری را ارزیابی کنیم. فرض فرمائید که شما مطلبی در رابطه طریق تشکیل داد یک آشیانه برای پرنده‌ها دارید. شما برای این‌که نوشته ی علمی‌تان به دست عده ای که در‌پی آن میباشند رسد بایستی کارهایی را ایفا دهید و در اصطلاح آن را seo نمائید. این فعالیت می بایست طوری صورت پذیرد که در صورتی کسی عبارت «تشکیل داد آشیانه پرنده» را کاوش کرد، وب سایت شما به اندازه‌ای برای موتور کاوش دیدنی باشد که مطلبتان را در اولِ لیست حاصل نماد دهد.

بهینه سازی مزیت‌های متعددی برای بیزنس و فعالیت شما دارااست. با بهبود seo می توانید برای چشم شدن بیش‌خیس در موتورهای کاوش کارایی فرمائید. این به شما امداد می‌نماید تا به مشتریان بالقوه بیش‌تری برسید و سرگرم جذب آن ها گردید. با ساخت محتوای جالب‌خیس و موثرتر بر روی بهینه سازی، می توانید شانس‌تان را برای ساخت‌ ترافیک ارگانیک هم ارتقاء دهید.

چرا seo اساسی میباشد؟
هم اکنون این جادوی seo چه شکلی میباشد و چرا اهمیت دارااست؟

به عبارتی‌طور که در نصیب گذشته گفتیم، اکثریت قریب به واقعه تجربیات آنلاین با موتور کاوش استارت میشوند و حدوداً ۷۵درصد جستجوگران، جستجوهای خویش را در گوگل ایفا میدهند.

درحال حاضر این واقعیت را در حیث بگیرید که با قرار تصاحب کردن در پنج‌ پیوند نخستین نتیجه ها ۶۷درصد از این جستجوگران را به دست می آورید. حال میدانید که چرا seo موتورهای کاوش از اهمیت بالایی برخوردار‌است.


شایسته ترین‌جا برای پنهان کردن یک جسد، کاغذ‌ی دوم حاصل گوگل میباشد!
کسی حاصل ورقه‌ی دوم گوگل را نگاه نمی‌نماید!
یک جوک در سراسر وب وجود دارااست که علامت میدهد بودن در کاغذ اولیه حاصل جستجوی گوگل چقدر اصلی میباشد: «در صورتی‌که خواستید یک جسد را در وب قایم نمائید، بهتر میباشد آن را در کاغذ دوم نتیجه ها گوگل بگذارید.»

چنانچه پست، نوشته‌علمی یا این که کالا وب لاگ شما در جایی غیر از ورقه نخستین حاصل جستجوی گوگل جای‌دارد، یعنی عملاً در رقابت خاصی نیستید.

در بازار رقابتی امروز، بازاریابی بهینه سازی از مدام اساسی‌خیس میباشد. این مسئله بیش‌خیس به جهت مزایای بهینه سازی آیتم اعتنا قرار گرفته میباشد.

ترافیک بدون پول و مقصود تولید می‌نماید
در حالتی‌که یک وبسایت، بلاگ یا این که فروشگاه اینترنتی دارید، seo (بهینه سازی) می تواند در جذب ‌ترافیک مجانی هدفمند از طرف موتورهای کاوش امداد‌تان نماید.

بهینه سازی وب سایت برای کسب‌وکارها اصلی میباشد چون برای جذب مشتری نو و سرنخ فروش به چشم شدن نیاز دارید و seo این مجال را برای‌ شما تولید می‌نماید. این زمینه درین عصر دیجیتالی برای هر کمپانی و کسب‌وکاری اصلی میباشد. هشتاد و یک درصد از مشتریان و ۹۴درصد از خریداران B2B پیش از خرید، تحقیق و کاوش را بصورت آنلاین ایفا میدهند. براین اساس مارک‌هایی که در وب حضور خاصی ندارند در واقع خودشان را از رقابت کنار کشیده‌اند.

یک استراتژی سئو قوی این قابلیت را آماده می‌نماید تا برندها بتوانند سایت و محتوای خویش را مطابق با نتیجه ها موتور کاوش seo نمایند. یعنی برای کلمه ها کلیدی مربوطه محتوا ساخت و ساز نمایند تا بتوانند اعتنا مشتریان آینده‌نگر را به خویش جلب کرده و آنان‌را وارد قیف فروش‌ شان کنند.

در سال ۲۰۱۶ رکورد خرید از دکان‌های ایالات متحده شکسته شد. نزدیک به نیمی‌از خرده فروشان میگویند که مشتریان حتی درصورتی که در غایت برای خرید به صورت حضوری به دکان بروند، گشوده هم دوست دارا‌هستند در وب و به طور آنلاین تحقیق نمایند. برندها برای یقین از عدم به خطر افتادن شهرتشان می بایست به بهینه سازی اهمیت بدهند.

شش استدلال دیگر برای اهمیت seo (بهینه سازی)
اکثر یوزرها موتورهای کاوش احتمالاً روی یکی ۵ توصیه برتر در کاغذ نتیجه ها موتور کاوش کلیک می‌نمایند. برای استعمال از این دستور و جلب یوزرها به سمت مارک یا این که فروشگاه آنلاین‌تان، سایت شما بایستی در یکی‌از شرایط‌های برتر ظواهر گردد.
seo صرفا مرتبط با موتورهای کاوش وجود ندارد بلکه نحوه‌های صحیح آن سبب بهبود تجربه مخاطب در وبسایت و موءثر بودن وبلاگ می گردند.
یوزرها به موتورهای کاوش متکی بودن دارا‌هستند و حضور وب سایت شما در موضع‌های برتر نتیجه ها موتور کاوش برای کلمه ها کلیدی‌ای که کاوش کرده‌اند سبب ساز به ارتقا اعتمادشان به‌این تجارت می گردد.
seo برای تبلیغ مارک شما در صفحه ها کانال‌های اجتماعی هم اثر گذار میباشد. کسانی که‌این وبسایت را با جستجوی گوگل یا این که یاهو پیدا کرده‌اند بیش‌خیس احتمال دارااست که آن را در چهره بوک، توییتر یا این که بقیه رسانه‌ها هم ببینند.
بهینه سازی برای اجرای درست یک وبسایت تعالی اصلی میباشد. وب لاگ‌هایی با بیشتراز یک تالیف کننده می توانند از بهینه سازی به نحوه بی واسطه و غیرمستقیم سود‌مند شوند. فایده بی واسطه آنان ارتقا‌ترافیک موتورهای کاوش میباشد و منافع غیرمستقیم‌شان داشتن یک چارچوب مشترک سودآور برای به کار گیری پیش از نشر مطالب در وبسایت میباشد.
seo قادر است شما‌را از دردسرهای رقابت بیرون نماید. چنانچه دو سایت یک جنس را بفروشند، آن یکی‌از که برای موتور کاوش سئو گردیده به احتمال زیاد مشتری بیش‌تری به دست می آورد و فروش بیش‌تری را خواهد داشت.
ماجرا بهینه سازی از کجا آغاز شد؟ نگاهی به تاریخچه سئو
یک ایراد طاقت فرسا در تایپ کردن تاریخچه seo موتورهای کاوش (سئو)، ابهامی‌میباشد که در طریق صورت‌گیری آن وجود دارااست. به صورت پیش فرض اصطلاح سئو موتور کاوش دلالت بر یک تاریخچه مربوطه دارااست که می بایست بعداز بسط موتورهای کاوش در لحاظ گرفته گردد.

یک جنبه آزاردهنده از این دلالت، این حقیقت میباشد که موتورهای کاوش و وب مدام صورت امروزی کنونی را نداشته‌اند. برای مثال وب احتمالاً می تواند ریشه‌های خویش را به سال ۱۹۵۸ ارجاع دهد. یعنی هنگامی AT&T او‌لین مودم تجاری را معرفی کرد که به کامپیوترهای فردی قابلیت وصل شدن به وب از روش خطوط تلفن بی آلایش را می‌بخشید.

پس می بینیم که از آن تاریخ ریشه‌های فنی وب و دنیای آن صورت گرفتند ولی اصطلاح «وب» تا دسامبر ۱۹۷۴ حقیقتاً وجود نداشت. در به عبارتی مجال، «وب» به معنای هرگونه فعالیت اینترنتی با استعمال از TCP / IP هم به فعالیت می رفت.

خیلی‌ها اعتقاد دارا هستند که seo در ۱۹۹۱ چشم به جهان گشود. درین مجال، اولیه تارنما در دنیا فعال سازی شد و بعداز آن به‌سرعت به تعداد سایت‌های اینترنتی افزوده شد. براین اساس نیاز به ساختار و دسترسی بهتری ساخت‌و‌ساز شد و بر همین پایه، اولی موتور کاوش نیز صورت گرفت تا قابلیت کشف کردن ما یحتاج یوزرها را مهیا آورد.

در سال ۱۹۹۳، Excite انقلابی در شیوه طبقه‌بندی داده ها ساخت و در سال ۱۹۹۴، آلتا ویستا، یاهو و دیگرافراد هم به توده موتورهای کاوش پیوستند.

سال ۱۹۹۷ گوگل به تصویب رسید و با پیدایش این موتور کاوش، مقررات حکم کننده بر جستجوهای آنلاین، seo و فضای دیجیتال مجموعاَ تغییر تحول کرد.

در صدر بهینه سازی زیاد غامض به لحاظ نمی‌رسید. مقررات سریع، شل و سست بودند. بدین ترتیب بازاریاب‌ها می‌توانستند از طرز‌های هک کردن و اهرم‌های مالامال کردن لغات کلیدی و پیوندهای اسپم استعمال نمایند تا در نتیجه ها کاوش مرتبه بالاتری داشته باشند.

گوگل فرصتی را برای جاری ساختن کاری که بقیه موتورهای کاوش آن را ارائه نمی‌دادند پیدا کرد. این فعالیت با به روزرسانی‌های الگوریتم کاوش آغاز به عمل کردند که کیفیت و محتوای دارای ارتباط را به استفاده کننده کادو می‌دادند تا او‌را به آنچه برسانند که حقیقتاً می‌خواست پیدا نماید.

از آن فرصت تا به امروز صدها تغییر و تحول الگوریتم ساخت گردیده و seo (بهینه سازی) با‌گاز در حالا تکامل میباشد. همینطور این فعالیت بازاریابان را وادار به کشف استراتژی‌های جایگزین می‌نماید. با نگاهی کلی تاریخچه بهینه سازی در می یابیم که موتورهای کاوش و در رأس آنان گوگل، به صورت همیشگی. درحال همت برای ارتقاء و بهبود فرایندهای درجه‌بندی خویش می‌باشند تا شایسته ترین تجربه‌ی ممکن را برای یوزرها اخلاق و رفتار نمایند.

احاطه جهانی گوگل در اکثری از زمان‌های وقت گیر خویش توانست یکی‌از رقیبانش را فرسوده نماید. یاهو یک کدام از آن‌هایی بود که بعداز اولی ضربه‌های پرقدرت گوگل پس از سال ۲۰۰۰ آیتم زخم قرار نگرفت. یاهو حتی کارایی کرد با همیاری با مایکروسافت از روش اتحاد آبادی ساله در سال ۲۰۰۹، توان خودشان را ارتقا دهد. البته هیچ‌کدام از این‌ امور نتوانستند مبنا‌های سفت گوگل را سست نمایند. موتور جستجو گر بینگ برای مدام خودش را در جايگاه دوم نگه‌داشت. علاوه بر این همیاری آبادی ساله مایکروسافت و یاهو بعداز سپری شد صرفا پنج سال از آغاز فعالیت، مجدد آیتم تحلیل قرار گرفت و از شدت همیاری‌ها کاسته شد.

موتورهای کاوش چه‌گونه عمل می‌نمایند؟
موتورهای کاوش مدخل ورود شما به وب می‌باشند. آنان داده ها بزرگ‌ای را از یک وبسایت می گیرند، آن را تجزیه می‌نمایند و تصمیم می گیرند که چقدر خوب به یک سؤال خاص جواب می دهد. ولی با دقت به داده‌های بسیار متعددی که امروزه در وب میباشد، موتورهای کاوش به چه شکل فعالیت می‌نمایند؟

شناخت با شیوه فعالیت گوگل و بقیه موتورهای کاوش، seo وب سایت و مدیر تارنما را راحت‌خیس می‌نماید. این شعور همینطور به شما یاری می‌نماید تشخیص دهید که چرا محتواها در جايگاه‌بندی خوب یا این که بدی قرار می گیرند و به سود نمیرسند. در واقع دوراندیشی از کوشش موتورهای کاوش امداد‌های فراوانی به شما می‌نماید.

برای کشف، طبقه بندی و سکو‌بندی میلیاردها وبسایت که وب را تشکیل می دهند، موتورهای کاوشگر از الگوریتم‌های بغرنج‌ای به کارگیری می‌نمایند. این الگوریتم‌ها کیفیت و رابطه هر ورقه را گزینه محاسبه و بررسی قرار میدهند. این یک فرایند بغرنج میباشد که مشمول تعداد قابل توجهی از داده‌هاست. تمامی این داده‌ها می بایست به روشی ارائه شوند که برای مخاطبان آخرین ریلکس و در دسترس باشند.

برای مؤثر بودن، موتورهای کاوش می بایست دقیقاً بدانند چه نوع اطلاعاتی در دسترس میباشد. همینطور بایستی بتوانند صفحه های متفاوت را به طور منطقی در چنگ یوزرها قرار دهد. روش دستیابی بدین غرض از روش سه مبادرت اصلی ایفا می گردد: خزیدن، فهرست‌سازی و سکو‌بندی.

از روش این اقدامات، آنان محتوای نو منتشر گردیده را کشف، داده ها را روی سرورهای خویش ذخیره و آن را برای مصرف یوزرها سازمان می دهند. بگذارید آنچه که در حین هر مورد از این اقدامات رخداد می‌ افتد را تجزیه کنیم:

خزیدن (Crawl)
موتورهای کاوش برای مرور محتوای سایت‌ها، ربات‌هایی به مثابه حشراتی برای خزیدن در آنان می‌فرستند. با اعتنا به محتوای تازه و مطالب مو جود که جدیداً تغییر تحول یافته‌اند، خزندگان اینترنت به کشف داده‌هایی برای مثال URL، نقشه‌های وب سایت و کدهای مربوطه میپردازند تا گونه های محتوای اکران داده گردیده را کشف نمایند.

به عبارت بهتر، ربات‌های خزنده‌ی موتورهای کاوش، وظیفه‌ی یافت کردن صفحه ها و محتواهای تازه را بر عهده دارا هستند. همینطور ملزم‌اند صفحه های سابق‌خیس که مبتلا تغییراتی گردیده‌اند را یافته یا این که بتوانند مبتنی بر تغییرات، حاصل را بروز نمایند.

فهرست‌سازی
بعداز خزیدن در وبسایت‌، موتورهای کاوش بایستی برای چگونگی سازماندهی داده ها تصمیم بگیرند. روند نمایه‌سازی و فهرست‌سازی وقتی میباشد که آنها داده‌های تارنما را برای سیگنال‌های جايگاه‌بندی مثبت یا این که منفی مرور می‌نمایند و آن را در جای درست روی سرورهای خویش ذخیره می‌نمایند.

به عبارت بهتر، درین مرحله ماهیت محتوای شما برای موتورهای کاوش تمجید میشود. اینکه کاغذ‌ی نو ساخت‌و‌ساز گردیده و یا این که نو بروز گردیده به چه کلیدواژه‌هایی دارای ربط میباشد، در‌این مرحله جاری ساختن می گردد.

مرتبه‌بندی
در زمان فرایند نمایه‌سازی، موتورهای کاوش تصمیم‌گیری در امر اکران محتوای خاص در کاغذ نتیجه ها موتور کاوش (SERP) را استارت می‌نمایند. سکو‌بندی با آنالیز تنی چند از کارداران گوناگون بر طبق نیاز مخاطب پایانی برای کیفیت و رابطه اعمال میشود.

در زمان این مراحل سیاستی اتخاذ می‌گردد تا بها هر سایت را به صورت بالقوه به مخاطب آخرین ارائه دهد. این تصمیمات بوسیله یک الگوریتم هدایت می شوند. فهم و شعور طریق فعالیت یک الگوریتم به شما امداد می‌نماید تا محتوایی ساخت‌و‌ساز نمائید که برای هر موتور کاوشگر به شایسته ترین صورت درجه‌بندی خواهد شد.

در پایان موتورهای کاوش حاصل را طبقه بندی می‌نمایند تا به شما علامت دهند که چه مواقعی موءثر می باشند.

مرتبه کاغذ (PageRank) شایسته ترین الگوریتم شناخته گردیده‌ای میباشد که برای بهبود حاصل جستجوی اینترنت استعمال می گردد. به گویش بی آلایش، PageRank یک مسابقه محبوبیت میباشد. هرچه پیوندهای بیش‌تری به یک ورقه اینترنت علامت داده خواهد شد، مفیدتر به حیث میرسد. این بدان معنا میباشد که در حاصل فراتر ظواهر می شود.

در واقع صفحه های اینترنت در شیت اولیه حاصل آن‌هایی می‌باشند که PageRank فکرمی‌کند شایسته ترین میباشند.

موتورهای کاوش همینطور هنگام ایفا پیشنهاد برای نشانه دادن نتیجه ها به بخش اعظمی از «سیگنال‌«های دیگر اعتنا می‌نمایند. مثلا، چندبار برگه آپدیت می گردد و آیا از یک دامنه قابل اتکا میباشد؟

موتورهای کاوش گر متعددی برای تعیین وجود داراست. موتورهای کاوش گر متفاوت از الگوریتم‌های مختلفی به کار گیری می‌نمایند. این بدان معناست که بعضی وبسایت‌ها حاصل خویش را با نظم دیگری ارائه می دهند یا این که حتی ممکن میباشد به طور کلی حاصل به طور کاملً متفاوتی نماد دهند.

نا ممکن میباشد که بدانیم آیا برای گوگل از به عبارتی الگوریتمی استعمال میشود که در یوتیوب، بینگ و غیره استعمال می شود. هر پلتفرم از چندین عامل ها درجه‌بندی منحصر به کار گیری می‌نماید تا گزینش نماید که سایت‌ها در کجای نتیجه ها کاوش قرار می گیرند. در صورتی‌که این عامل ها را در هنگام تولید محتوا برای سایت خویش در ذهن داشته باشید، شل‌خیس میتوانید صفحه ها خاصی را برای تروتمیز‌سازی بهتر تهیه و تنظیم نمائید.

الگوریتم‌های موتور کاوش چه تاثیری بر نتیجه ها کاوش دارا هستند؟
به عبارتی‌طور که در قسمت‌های پیشین توضیح دادیم، هر موتور کاوش به نحوه خاص خودش به جستجوی نتیجه ها کاوش می پردازد. درین نصیب به چهار الگوریتم برتر بازار امروز نگاهی می‌اندازیم و شیوه تصمیم‌گیری هریک از آنان در زمینه ی کیفیت محتوا را نظارت میکنیم. تاثیر الگوریتم‌های موتورهای کاوش بر نتیجه ها کاوش بسیار اساسی بوده و اگاهی داشتن در رابطه آنان ضروری میباشد.

الگوریتم جستجوی گوگل (Google)
گوگل دوست داستنی‌ترین موتور جستجوی کره زمین میباشد. موتور کاوش گر آن ها به صورت تخمینی بیشتراز ۹۰درصد بازار را در چنگ داراست و در فیض هر روز به طور تقریبً سه و نیم میلیارد جستجوی فردی را روی سیستم ادله خویش اعمال می دهد. در حالی که تماماً درباره‌ی روش ظریف کارایی الگوریتم آنها بی‌اطلاعیم، ولی خویش گوگل برخی از مورد‌های سطح بالا در زمینه ی چگونگی حق تقدم بندی وبسایت‌ها در برگه حاصل را ارائه داده و در رابطه آن ها ارشادوراهنمایی‌ها را در سطح مردم توضیح میدهد.

روزمره وبسایت‌های نو متعددی ساخت و ساز میشوند. گوگل قادر است این صفحه های را با تعقیب کردن پیوندهایی از محتوای جانور که پیش از اینً آنها کشف کرده‌اند، یا این که هنگامی یک سایت بدون واسطه نقشه وب سایت خویش را روی گوگل ارسال می‌نماید، پیدا نماید. هرگونه بروزرسانی درباره ی محتوای جان دار نیز با درخواست از آن ها برای بارگیری دوباره URL خاص به گوگل ارسال میشود. این فعالیت از روش موتور جستجوی گوگل اعمال می گردد.

در حالی که گوگل توضیح نمی‌دهد کار خزیدن در هر تارنما چنددفعه اعمال میگردد، هر محتوای جدیدی که به محتوای جانور دارای ارتباط باشد، در غایت نیز پیدا گردیده و به آن وصل میشود.

وقتی‌که خزندگان اینترنت داده ها کافی عده می‌نمایند، آن‌ها‌را برای نمایه سازی و ساخت فهرست به گوگل گشوده می‌گردانند.

نمایه سازی با تجزیه و چک داده‌های وبسایت، برای مثال محتوای نوشتاری، تصاویر، فیلم‌ها و ساختار فنی تارنما آغاز می گردد. گوگل پیرو سیگنال‌های مرتبه‌بندی مثبت و منفی مانند عبارات کلیدی و آپدیت بودن تارنما می شود تا بتواند بفهمد هر شیت نو‌ای که ساخت گردیده اثر گذار میباشد یا این که خیر.

فهرست وب سایت گوگل مشمول میلیاردها برگه و وسعت متعددی داده میباشد. برای سازماندهی این داده ها، گوگل از یک الگوریتم یادگیری ماشینی به اسم RankBrain و یک مقر علم به اسم Knowledge Graph به کار گیری می‌نماید. این‌ها همگی با هم عمل می‌نمایند تا به گوگل امداد نمایند که مطلوب‌ترین محتوای ممکن برای یوزرها پیدا کرده و ارائه دهد. بعداز اتمام نمایه سازی، آنها به مرحله سکو‌بندی رسول میشوند.

پیش از این‌که یک مخاطب با همت جستجوی گوگل رابطه برقرار نماید، هر کاری که تا این مرحله صورت پذیرد، در بنا شده در بگراند انجام یافته میباشد. درجه‌بندی عملی میباشد که براساس آنچه استفاده کننده در جستجوی آن میباشد حادثه میفتد. گوگل هنگام اجرا یک کاوش به پنج برهان اساسی نگاه می‌نماید:

مقصود کاوش
این آیتم مقصود مخاطب آخری را از پرسیدن پرسش انتخاب می‌نماید. گوگل از این استعمال می‌نماید تا دقیقاً آنچه که فردی هنگام کاوش به دنبالش میباشد را معین نماید. آنها هر واژه و کلمه‌ای را با استعمال از سبک‌های گویش غامض‌ای که مبنی بر جستجوهای قبل و بازدیدهای استفاده کننده میباشد، تجزیه می‌نمایند.

رابطه برگه اینترنت
زمانی‌که گوگل غرض جستجوی استفاده کننده را معلوم کرد، آنان محتوای جايگاه‌بندی صفحه های اینترنت را ارزیابی می‌نمایند تا بفهمند کدام یک از این‌ها اساسی‌خیس میباشد. به این ترتیب این قسمت اساسی برای تجزیه و ارزیابی لغت ها کلیدی میباشد. کلمه ها کلیدی در وبسایت بایستی با ادراک گوگل از سؤالی که یک مخاطب پرسیده میباشد هم خوانی داشته باشد.

کیفیت محتوا
بعداز انطباق با عبارات کلیدی، گوگل کاوش را یک گام جلوتر میبرد و کیفیت مطالب را در صفحه های اینترنت به دست آمده تحلیل می‌نماید. این به آنان امداد می‌نماید تا با نگاهی به توان یک وب سایت خاص و همینطور مرتبه شیت و نو بودن آن، حاصل را در حق تقدم قرار دهند.

راحتی شیت اینترنت
گوگل به سایت‌هایی که به کارگیری از آنان سهل وآسان میباشد، سکو برتر را می دهد. امکان به کارگیری کلیه‌چیز را از سرعت وب سایت گرفته تا پاسخگویی پوشش میدهد.

متن و پیکربندی مازاد
درین مرحله، جستجوهای پیشین مخاطب و پیکربندی خاصی که خودش ایفا نموده است در سیستم برهان گوگل کاوش می شود.

این نتیجه ها تنها بدین استدلال قابلیت‌پذیر میباشد که گوگل دارنده داده ها ذخیره گردیده در هرمورد از این کاغذ‌ها در فهرست آنها میباشد. پس براین اساس پیش از این‌که استفاده کننده سوالی را بپرسد، گوگل وب سایت‌ها را نظارت کرده و به یافت کردن آنچه یوزرها ممکن میباشد به دنبالش باشند می پردازد. این روند سبب میگردد که در هنگام کاوش یک شیت، مطالب تخت‌گاز توده شوند و به گوگل یاری می‌نماید تا مطلوب‌ترین محتوای ممکن را ارائه دهد.

تحت عنوان دوست داستنی‌ترین موتور کاوش در جهان، گوگل کم و زیاد چارچوبی را در رابطه چگونگی نگاه موتورهای کاوش به محتوا ساخت و ساز نموده است. بیش‌خیس کسب و امور متناسب با محتوای خویش در گوگل درجه‌بندی می شوند، بدین معنا که آن ها به صورت بالقوه در سیستم دلیل‌های دیگر از دست نمی‌پروسه.

الگوریتم جستجوی یوتیوب (YouTube)

یوتیوب دوست داستنی‌ترین تارنما برای میزبانی از ویدیوها میباشد. موتور جستجوی آن‌ به صورت موثری با شرایطی شبیه گوگل، که مالک این سیستم استدلال میباشد ایفا می‌گردد و بر کلمه ها کلیدی و اهمیت آن متمرکز میباشد. این الگوریتم به دو تلاش مستقل تقسیم می شود: درجه‌بندی فیلم‌ها در کاوش و جستجوی پیشنهاد‌های مربوطه.

عارضه ها خاصی که سبب میگردد فیلم‌های خاص فراتر از سایرین قرار بگیرند، مانند کلیه خصوصیت‌های گوگل، از دید فرنگی به وضوح تمجید نشده‌اند. به گفته آنها، تازه بودن ویدئو و عملکردهای لود شبکه مهم ترین عامل ها میباشند.

با این هم اکنون یک‌سری برهان دیگر می باشند که به لحاظ می رسد یوتیوب بر روی آنان نیز آلرژی‌های خاص خودش را داراست.

مقطع فرصت
در هر دقیقه ۳۰۰ ساعت کلیپ در یوتیوب لود میشود و حدوداً یک و نیم میلیارد استفاده کننده در‌این پلتفرم عمل دارا‌هستند. براین اساس فعالیت تجزیه و بررسی داده ها بطور قابل توجهی دشوارتر می گردد. پس تمرکز مهم الگوریتم یوتیوب یافتن خط مش‌هایی برای کشف این مقدار از داده‌ها به طور استفاده کننده به مخاطب میباشد.

طراوت ویدئو
یوتیوب شیوه پیشنهاد فیلم‌ها را براساس بار گذاری اخیر یک کلیپ و همینطور جستجوهای قبلی هر استفاده کننده اجرا می دهد.

تبلیغات (ترندهای روز)
با دقت به مقدار متنوع مطالبی که بیش‌خیس یوزرها در یوتیوب مشاهده می‌نمایند، برای هر هوش تصنعی و مصنوعی سخت میباشد که آنان‌را دقیقاً در وقت‌های مطلوب تجزیه و نظارت نماید.

این کارداران باعث به کاغذ پیشنهاد‌هایی میشود که متناسب با هر اکانت کاربری مخصوص میباشد. همینطور آرم می دهد شبکه‌هایی که دنبال می کنید چه‌گونه در روش ارائه حاصل یوتیوب تأثیر میگذارد. زمانی‌که یک مخاطب در یک شبکه خاص مشترک می شود، بر مرتبه‌بندی‌اش در نتیجه ها کاوش، سفارش‌ها و آنچه را که در مرحله بعدی میتواند مشاهده نماید، بالا اثر میگذارد.

بقیه دست اندرکاران مرتبه‌بندی عبارتند از این‌که استفاده کننده چه ساعتی از شبانه روز فیلم تماشا می‌نماید، چه بازه با فیلم‌های متفاوت سرگرم می گردد و محبوبیت کلی یک ویدئو در یوتیوب به خیال کدام خصوصیت‌اش میباشد.

الگوریتم جستجوی بینگ (Bing)
بینگ، موتور جستجوی منحصر مایکروسافت، از یک الگوریتم کاوش بردار منبع گشوده به اسم Space Partition Tree And Graph برای نتیجه ها سطح به کارگیری می‌نماید. این بدان معناست که آنها در یک مسیر تماماً مختلف از جستجوی عبارات کلیدی گوگل قرار دارا هستند.

منبع آزاد بودن بدان معنا میباشد که هر کسی میتواند به کدهای آنچه در فیض جستجوی بینگ ساخت و ساز میگردند نگاه نماید و حتی در رابطه آن ها لحاظ دهد. این سبک گشوده برای در اختیار گرفتن ظریف الگوریتم‌های آن ها از گوگل ضدیت دارااست. این کد به دو ماژول غیر وابسته تبدیل گردیده‌است – تولید کننده فهرست و جستجو گر:

تولیدکننده فهرست (Index Builder)
کدی که برای طبقه بندی داده ها وبسایت به بردارها فعالیت می‌نماید.

کاوشگر
روشی که بینگ میان پرس‌وجوهای هر کاوش و بردارها در فهرستش درپی یافتن لینک و پیوند میباشد و ساخت‌و‌ساز رابطه می‌نماید.

دومی تفاوت گرانقدر در میان بینگ و گوگل در روش ذخیره و نمایه سازی داده ها میباشد. به مکان یک سبک کلمه و واژه کلیدی اولیه، مانند گوگل، بینگ داده ها را به نقاط داده‌های شخصی به اسم بردارها تجزیه می‌نماید. این معنا اساس‌ای برای ساختار جستجوی بینگ میباشد.

جستجوی پرسش برای بینگ بر اساس یک اصل الگوریتمی‌به اسم Approximate Nearest Neighbor میباشد که از الگوهای یادگیری عمیق و زبآن‌های طبیعی برای ارائه حاصل سریع‌خیس بر طبق نزدیک بعضی بردارهای خاص به یکدیگر به کار گیری می‌نماید.

با این درحال حاضر بینگ هم برای یافتن مطالب نو یا این که به روزرسانی‌های محتوای جانور، فعالیت خزیدن در وبسایت‌ها را اعمال می دهد. آن ها آن‌گاه بردارهایی ساخت می‌نمایند تا آن داده ها را در فهرست خویش ذخیره نمایند. از آنجا، آن ها به دست اندرکاران سکو‌بندی خاص نگاه می‌نمایند. گرانقدر‌ترین تفاوت در مقایسه با گوگل این میباشد که بینگ صفحه ها سوای جواز سکو‌بندی را مشمول نمیشود، بدین مفهوم که در‌حالتی که صفحاتی دارنده مجوزهای موردنیاز برای سکو‌بندی نباشند، به نوعی در گیر شلوغی می گردند.

در حالی که حاصل در ساختارشان به حیث شبیه می‌رسند، بینگ هم برای خرید و هم برای گزینش قطعه خصوصیت‌های آنها از وبسایت‌های متعدد خارج می‌رود. یعنی شما در صورتیکه صرفا دنبال خرید باشید ممکن میباشد با وسعت متعددی داده ها غیر موءثر در رابطه آن جنس روبه رو گردید و برعکس.

در شرایطی که به تفکر ایجاد در محتوا برای بینگ می باشید، می بایست با جستجوی تفاوت میان تارنما‌های درجه‌بندی برتر و لغات پر رنگ استارت نمایید. سکوی آنها مطالب مختلف از گوگل را در حق تقدم قرار میدهد و این تمایزها به شما امداد می‌نماید تا عامل آن را بفهمید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 28
شنبه 2 اسفند 1399 زمان : 9:45


چرا بهینه سازی از معنا افزایش موتورهای کاوش به معنی افزایش تجربه کاوش تبدیل گردیده‌است؟
در مورد بازاریابی اینترنتی هیچ واژه ای پرکاربردتر و مفهومی خیس از بهینه سازی نیست. این کلمه و واژه که مختصر گردیده بهترین سئو کار عبارتی با مفهوم ارتقاء برای موتورهای کاوش میباشد، در شرایط کاربردی به معنای چگونگی پیکربندی وب سایت به مراد اکران حداکثری در ورقه کاوش، برای دریافت کردن بیشترین ترافیک میباشد.

از هنگامی که شرکت ها و تارنما ها استارت به تحلیل پارامترهای بهینه سازی کردند و اطلاعاتی را با درست و غلط به دست آوردند تا سکو وب سایت را ارتقا دهند، نوع رقابت و بازاریابی هم پا با آن نیز به یار و همدم آن عوض شده میباشد. اینک با دقت به رویش روز افزون داده ها دراین باره، seo از معنا کهن خویش پاره ای مسافت گرفته و به مضمون‌ ارتقای تجربه کاوش در هم اکنون تغییر تحول میباشد. البته این معنی در واقع به چه معنیست؟

برای تارنما هایی که در پی بیشتر چشم شدن در حاصل کاوش می باشند، این مفوم در معنای تامل کردن بالاتر از منطقه لینک و پیوند ها، لغت ها کلیدی و پروفایل هاییست که ساخته اند میباشد. با اینکه این مفاهیم اجزا اساسی و حیاتی معادله بهینه سازی محسوب میشوند، البته اجزا دیگری نیز درین عمل دخیل می‌باشند. یوزرها مدرن به یک مصرف کننده تام تبدیل گردیده اند و تارنما ها برای جلب دقت این یوزرها، بایستی از طریق های نو در عمل خویش به کار گیری نمایند.

پیرو به توضیح بیشتر این مضمون‌ می‌پردازیم و آن را از جهات متفاوت چک می‌کنیم.

محاسبات کمتر، دقت بیشتر
خوشبختانه پژوهش ها متعددی در رابطه روشهای ارتقاء اکران و فراخوانده شدن تارنما ها در موتورهای کاوش صورت گرفته میباشد و آن‌ها با اعتنا به حاصل به دست آمده میتوانند دقیقا تعداد لغت ها کلیدی و لینک و پیوند هایی که شما به آن نیاز دارید را حساب کنند. این نتیجه ها همینطور بازه فرصت اعمال این عمل و تعداد دفعات آنها را نیز برای تصاحب کردن بیشترین کلیک، به حساب آوردن کرده و به شما اعلام می نمایند.

با اینکه این فرمول ها و حاصل، به طور کامل اشکار و ثابت گردیده می باشند، چیزی که مهیا می نمایند در کنار مفید بودنشان، فاقد نام‌و‌نشان میباشد. تغییر تحول رغبت یوزرها در نوع کاوش امری بسیار سخت میباشد و آنان ترجیح می‌دهند که مطالبی درخور و مطلوب را ببینند. موتورهای جستجوی به‌دنبال تارنما هایی می باشند که‌این اصلی را براورده می نمایند.

با یک نمونه این موضوع را بهتر تشریح میکنیم. برای استارت با نوع جستجوی یوزرها استارت میکنیم. در شرایطی که در ادامه کاربرانی میباشید که در تاءمل خرید مایکرویو میباشند، واژه و کلمه مایکرویو تحت عنوان کلمه و واژه کلیدی شما محسوب شود. گزینش واژه کلیدی متناسب، از اصول نخستین seo به حساب آورده می شود و شکی در آن وجود ندارد.

امروزه موتورهای کاوش در درحال حاضر مشاهده این پدیده می باشند که یوزرها به مکان جستجوی لغات کلیدی از جملا‌ت سوالی استعمال می نمایند و این سوال ها در جملا‌ت جامعی کاوش می نمایند. این موضوع به‌این معنیست که به عنوان مثال به مکان جستجوی کلمه و واژه مایکرویو آنان از عباراتی زیرا “چه نوع مایکرویوی برای منزل اینجانب مطلوب میباشد؟” یا این که “چه مایکرویوی بیشترین بازدهی انرژی را دارااست؟” به کارگیری می نمایند.

براین اساس، وبسایت هایی که درپی پرورش و توسعه و گسترش میباشند باید به مکان تمرکز روی تنها کلمه ها کلیدی به اندیشه جواب دادن به سوال ها پرتکرار یوزرها در محتوای وب سایت باشند. با این عمل میتوانند بیشترین تشابه را فی مابین آیتم کاوش و محتوای تارنما ساخت و ساز نمایند و سکو های بالاتری را در حاصل کاوش کسب کنند. این قضیه یکی‌از معضل های نو موتورهای کاوش در وب است.

دقت به دستگاه های گوشی ارتقاء یافته میباشد
در سال 2016 گوگل یک آپ تو دیت تازه را برای الگوریتم جستجوی خویش معرفی کرد. این آپ دیت موجب میشد که تارنما هایی که دارنده ورژن موبایلی بهتری بودند، در حق تقدم بالاتری قرار می گرفتند. بازاریابان آنلاین اسم این آپ دیت را Mobilegeddon گذاشتند. این آپ دیت شک و تردید عظیمی را به صاحبین وب سایت ها وارد کرد و آنان را وا داشت که به ساماندهی ورژن مویابلی تارنما بپردازند و اکران وب سایت را برای گوشی ها بهبود ببخشند. این الگوریتم توشه متعددی را به یاروهمدم داشت و در حین اعلان آن، بیشتراز 40 درصد تارنما های مشهور، دارنده ورژن با صرفه گردیده وبسایت برای تلفن همراه نبودند. در سود بخش اعظمی از آن‌ها دارنده افت مرتبه در حاصل کاوش شدند و منزلت خویش را به آنهایی که دادند که به قضیه تلفن همراه دقت کرده بودند.

همانگونه که در برگه بهینه سازی و seo برای تلفن همراه کاملا گفته شده میباشد، گوشی ها امروزه نقش مهمی در الگوریتم های کاوش دارا هستند و وبسایت ها نسبت به باصرفه شدن وب سایت خویش در آنها باید دقت ویژه ای بکنند. در حیث داشته باشید که بیشتراز هشتاد درصد یوزرها وب، امروزه دارنده تلفن های هوشمند می‌باشند. این مقاله به‌این معنیست که نوع اکران و ساخت سایت نقش مهمی را درجذب یوزرها اعمال می نماید. بلعکس در شکل پباده سازی ضعیف و اکران نامناسب وب سایت در دستگاه های تلفن همراه برخورد منفی را به هم پا خواهد داشت و موجب شکاف یوزرها از وب سایت میشود.

در سئو وبسایت برای اکران در گوشی ها به اندازه تصاویر، برنامه کودک ها، فرصت بارگزاری و مقدار داده مصرفی دقت داشته باشید تا برای گوشی مطلوب باشد. در شکل عدم اعتنا به‌این مسائل با درجه منفی از موتور جستجوی گوگل مواجه خواهید شد.

چک اطلاعات در هم اکنون تکامل میباشد
اینک تجزیه و آنالیز بهینه سازی در حق تقدم نخستین، محصور به داده ها افرادیست که در یک مجال معین در اکنون فعالیت با تارنما می باشند. با این که‌این داده گران بها میباشد، البته seo در معنی تازه خویش یعنی ارتقای تجربه کاوش، مستلزم به تجزیه و ارزیابی های غامض تری است. امروزه علاوه بر اینکه تعداد کلیک های ورودی به وب سایت را بایست بشماریم، خلق و خوی یوزرها را نیز بعد از کلیک باید در حیث بگیریم و تجزیه و تحلیلشان بکنیم.

نوع تعامل یوزرها با وب سایت چه‌طور میباشد؟ چه مقطع وقتی را یوزرها در هر ورقه سپری می نمایند؟ چه تعداد از آن‌ها مجدد به وب سایت برمیگردند؟ جواب به‌این سوال های با به کار گیری از تجزیه وتحلیل اطلاعات قادر است داده ها ارزشمندی را به شما بدهد تا نگاه ظریف تری به نوع تجربه کاربری بازدید کنندگان داشته باشید. موتورهای کاوش نیز از این داده ها استعمال کرده تا فهم و شعور بیشتری نسبت به تارنما ها و تعامل یوزرها با آن‌ها داشته باشند. آن ها از این داده ها در شناسایی الگوها و عباراتی که جستجوی آنان در درحال حاضر ارتقاء میباشد به کارگیری می نمایند. این موضوع میتواند علت ای برای صاحبین سایت ها باشد تا به تجزیه و نظارت داده های وب سایت، بیشتر اعتنا نمایند.

در اکثر موتورهای کاوش، چک داده های برگرفته گردیده از خلق یوزرها در وب سایت ها و صفحه ها نتیجه ها کاوش، عده اوری گردیده و در اکثری از مورد ها در ساخت کانال تبلیغاتی آن‌ها آیتم به کار گیری قرار می‌گیرد. آنان از این اطلاعات طوری به کارگیری می نمایند تا تبلیغات متناسب با خلق هر استفاده کننده در وب، برای وی اکران داده گردد.

همان طور که ذکر شد، ارتقاء درجه فراتر در فرمول تازه seo صرفا به یک وبسایت پرترافیک متعلق وجود ندارد و در وبسیاری از مفاد به کردار مثبت یوزرها در وب سایت نیز بستگی داراست. این که یک وب سایت چه‌گونه به یوزرها خویش خدمت می‌دهد در اخلاق یوزرها تاثیر گذارده و موتورهای کاوش نیز از این خلق و خوی ها بی اگاهی نمی مانند و از آن ها در سیستم سکو دهی خویش به کارگیری می نمایند.

دیگر مزیت این سیستم، شناسایی رباتها و سیستم های قابل انعطاف افزاریست که تنها ترافیک برای وب سایت ساخت‌و‌ساز کرده و جریان حقیقی و واقعی بهینه سازی را در گیر نقص‌ می نمایند. براین اساس سیستم های ارتقاء ترافیک به خودی خویش نمی تواند برای وب سایت موءثر باشد و ارتقاء ترافیک بی نرم‌افزار و غیر طبیعی برای seo وبسایت مضر میباشد و جز ارتقاء بها seo، سود دیگری ندارد. بنابر این کارایی فرمائید که ترافیک وب سایت را به صورت های طبیعی به دست آورید تا اخلاق یوزرها نیز در تارنما به صورت مثبت باشد.

برچسب ها بهترین سئو کار ,
بازدید : 29
شنبه 2 اسفند 1399 زمان : 9:33


درین مقاله به معرفی هشت تکنیک منسوخ گردیده بهینه سازی که سابقا از آن‌ها استعمال میشد میپردازیم.


در شرایطی که سایت شما مثل قدیمی ترافیکی جذب نمی نماید، وقت آن رسیده میباشد که در زمینه‌ی استراتژی بهینه سازی وبسایت تجدید لحاظ فرمائید. سئو در مشهد الگوریتم های بهینه سازی اثبات نیستند و همواره در هم اکنون تغییرند. آپ دیت کردن تاکتیک های بهینه سازی وب سایت از دست اندرکاران نگهداری درجه و یا این که بهبود آن در برگه حاصل کاوش است.

الگوریتم های موتور های کاوش همواره در هم اکنون تغییرند و در‌حالتی که که نتوانید با آن ها همگام گردید، جايگاه و رده خویش را از دست خواهید اعطا کرد. چه یک سئوکار ماهر باشید، چه یک مبتدی و تازه کار، همواره بایست خویش را نسبت به طرز های بهینه سازی آپ دیت نگه دارید تا منزلت وبسایت خویش را از دست ندهید.

پیرو این مقاله به معرف طریق هایی می‌پردازیم که سابقا در بهینه سازی تاثیر مثبت داشتند ولی فعلا جز شیوه های seo محسوب نمی‌شوند و دیگر تاثیری بر روی آن ندارند.

به کار گیری بی راه از لغت ها کلیدی
به کارگیری غلط و بسیار زیاد از لغات و کلمات کلیدی در محتوا به هیچ عنوان ایده خیر و خوبی نمی‌باشد و این فعالیت موجب می گردد که محتوای وب سایت غیر اصولی به حیث رسد و موجب کاهش ترافیک وبسایت میگردد.

شما باید به طور هم زمان از عبارات کلیدی متنوعی برای جذب یوزرها به سمت وب سایت استعمال نمایید. صحیح وجود ندارد که برای بالابردن وزن یک واژه کلیدی در شیت، از به کار گیری از سایر لغات اجتناب نمائید. بلکه بایستی هم زمان همگی آن‌ها را به صورت درست و طبیعی در شیت به فعالیت ببرید.

همانگونه که مقاله لغات کلیدی LSI نیز ذکر شد، تلاش فرمائید از کلمه ها کلیدی به صورت متعادل به کارگیری نمائید و مترادفات و متشابهات آنها‌را نیز برای جذب هرچه بیشتر یوزرها به عمل ببرید. به موقعیتی که از واژه کلیدی به کار گیری فرمایید اعتنا فرمایید و تلاش فرمایید که شرایط تصنعی و مصنوعی نداشته باشد. استعمال نا به جا و کودکانه از لغات کلیدی در محتوا موجب فراروگریز یوزرها از وبسایت می‌گردد.

تحمیل به به کار گیری از کلمه ها کلیدی در تیتر شیت
به کار گیری بی خط مش از کلمه ها کلیدی در برگه خلاف راهنمای وبمستر گوگل است. و اعمال این عمل برای کسب جايگاه فراتر، می‌تواند وضعیت خطرناکی را برای وب سایت به وجود بیاورد.

تیتر کاغذ را به نحوی تعیین نمایید که دربردارنده چکیده ای از مطالب ورقه باشد و از کلمه ها تاثیر گذار برای ترغیب یوزرها به کلیک بر روی تیتر برگه و در فیض ارتقا ترافیک تارنما، استعمال نمائید. به خیال و خاطر داشته باشتید که یوزرها متوجه این موضوع میگردند و در شکل به کارگیری خطا از لغت ها کلیدی، وبسایت را سوراخ میکنند. در سود با رعایت این نکات اصولی، از کاهش جايگاه تارنما خودداری نمایید.

استعمال خطا از انکر تکست در لینک و پیوند های داخلی
انکر تکست به متنی گفته می‌شود که به یک ورقه دیگر پیوند شد‌ه‌است. به کارگیری از انکر تکست برای ارتقاء رنک گوگل، تماما منسوخ شد‌ه‌است چرا‌که به طور ناصیحی به وسیله اکثری از صاحبین وب سایت ها، گزینه استعمال قرار گرفته میباشد.

یوزرها شما کودن نیستند و متجه می‌شوند که از انکر تکست به طور غیر اصولی به کار گیری نموده اید. استعمال از انکر تکست برخلاف تصور همگانی موجب ارتقاء نرخ کلیک نمی‌گردد و اکثریت یوزرها بعداز دیدن صفحاتی که دارنده انکر تکست های فریبنده می‌باشند، آن را شکاف می نمایند و چه بسا که در آینده نیز از ورود به‌این سیرتکامل وبسایت ها پرهیز نمایند. به این ترتیب در شکل به کارگیری از انکر تکست به صورت به طور کامل منطقی از آن به کار گیری فرمائید تا تمامیت تارنما را در گیر خدشه نکنید. یوزرها همواره عشق مند به ورود به تارنما هایی می‌باشند که شخصیت خویش را مراقبت کرده و قصد فریب آن‌ها را ندارند.

در نظر نگرفتن تجربه کاربری
تجربه کاربری اکنون یکی‌از مقررات اساسی seo میباشد. محتوای وبسیات بایست به نحوی ساخت و ساز خواهد شد که قشر بیشتری از یوزرها را به خویش تخصیص دهد. ازین رو بایستی کاربرپسند بوده و ساخت سایت نیز از زیبایی و آسانی کافی برخوردار باشد.

به صورت میانگین 60% جستجوی گوگل از روش دستگاه های گوشی شکل می‌گیرد، از این رو بایستی وبسایت را برای یوزرها موبایلی نیز با صرفه کرده تا آن ها نیز مشکلی در فعالیت با وب سایت نداشته باشند. الگوریتم های تازه گوگل از پارامتر تجربه کاربری نیز در سکو دهی به وبسایت ها استعمال می نمایند. مثلا این پارامترها می شود به هنگامی که یوزرها در تارنما سپری می نمایند و اکران پاپ های تبلیغاتی را اسم پیروزی. درصورتی که به خوی یوزرها در وبسایت اعتنا نکنید و تجربه کاربری آن‌ها برای شما اساسی نباشد، در آینده از شیت نخستین گوگل بایست خداحافظی فرمایید.

تایپ کردن مطالب کوتاه
تایپ کردن مطالبی که کمتر از 300 کاراکتر می‌باشند، جز حیف کردن وقت عاید دیگری برای شما ندارد. وقتی تصور میشد که‌این سیرتکامل مطالب کوتاه در رنکینگ تاثیر مثبتی دارا‌هستند، ولی اینک این تصور واقعیت ندارد.

مطالب بلندتر از شانس بیشتری برای رنکینگ فراتر برخوردارند و مطالعات نیز آرم میدهد که اکثر صفحاتی که در ورقه اولیه گوگل قرار میگیرند بیشتراز 2000 واژه دارا هستند. اما مقاله ها اخیر بهینه سازی علامت میدهد علیرغم اینکه اکثر وب لاگ نویسان و بازاریابان عشق و علاقه به تایپ کردن مطالب 2000 واژه ای دارا هستند، ولی این پارامتر یه خرده در حالا تغییر تحول است و به سمت مقاله موثر خیس رغبت پیدا نموده است و تنها به بلند بودن مقاله توکل ندارد.

ساخت و ساز محتوای اتومات
همان گونه که در گزاره گذشته نیز مطرح شد، استعمال از مطالب کوتاه منسوخ گردیده‌است. از طرف دیگ این زمینه نبایست عذر ای برای ساخت‌و‌ساز محتوای بلند ولی فارغ از مضمون‌ باشد. در شرایطی که شما مثلا اشخاصی می باشید که در وبسیات خویش از خدمت های ایجاد محتوای خودکار و بی مفهوم به کارگیری می‌کنید، بعید وجود ندارد که به زودی از طرف موتورهای جستجوی گوگل و بینگ با جریمه مواجه گردید.

ساخت‌و‌ساز خودکار محتوا، مغایر اصول بهینه سازی میباشد و سبب افت جايگاه تارنما میگردد. با انباشته کردن مطالب کوتاه البته دارای ربط خویش و نشر آن‌ها در یک مقاله بلند به سئوی تارنما یاری متعددی میکنید. در تایپ کردن مطالب توجه بیشتری بکنید و محتوایی را در مشت مخاطب قرار دهید که مطلوب با منظور های آن ها است.

پیوند سازی نا مطلوب
لینک و پیوند های ورودی به وبسایت از وب سایت های نا دارای اعتبار بر روی وب سایت تاثیر مثبتی ندارد. بهینه سازی پیوند در واقع فعالیت پیوند گذاری در تارنما های دارای ارتباط به وب سایت ما و کاغذ مربوط به انکر تکست است. ساخت بک پیوند های بسیار فراوان در وبسایت های بسیار ضعیف و نا دارای اعتبار جز کاهش درجه عاید دیگری ندارد. بعداز معرفی الگوریتم پنگوئن دو به وسیله گوگل، اکثری از این لینک و پیوند ها، نا دارای اعتبار گشته اند و تاثیری در ارتقا سکو وب سایت نخواهند گذاشت.

در قبال کارایی خویش را بر روی شبکه های عمومی بگذارید و از اقتدار اشتراک گذاری مطالب درین کانال ها به کار گیری نمائید. با ارائه پست های کیفیت بالا، یوزرها و دنبال کنندگان خویش را ترغیب به اشتراک گذاری مطالب خویش نمائید. این فعالیت موجب ارتقاء ترافیک و آوازه تارنما فی مابین یوزرها میگردد. مادامی که مطالب شما بیشتر به اشتراک نهاده میشود، یوزرها بیشتری به سمت شما رغبت پیدا می نمایند و محتوا و وبسایت شما‌را بیشتر به اشتراک میگذارند.

از ذهن بردن رئیس تصاویر
روزهایی که تصاویر از اهمیتی در seo قائل نبوده اند پیشین میباشد. در صورتی‌که که seo تصاویر وب سایت را رها فرمائید، نصیب بزرگی از محتوای قابل ایندکس شدن را از دست داده اید. موتورهای کاوش اکنون توانمند به تعبیر و تفسیر تصاویر تارنما ها نیستند البته شما میتوانید با قرار دادن متا تگ های مطلوب برای تصاویر، آن‌ها‌را برای موتورهای کاوش دارنده مضامین نمایید.

چکیده مقاله
اگر که از این سفارش ها سرپیچی نمائید، مقام خویش را در موتورهای کاوش از دست خواهید اعطا کرد. همان طور که مطالعه کردید، الگوریتم های seo همیشه در حالا تغییرند و پارامترهایی که وقتی تاثیر متعددی بر روی seo داشتند، امروزه از هیچ ارزشی برخوردار نیستند و عامل آن تغییر‌و تحول پارامترهای گوگل در درجه بندی وبسایت میباشد.

موتورهای کاوش مانند گوگل امروزه به تجربه کاربری اهمیت متعددی میدهند و صاحبین وب سایت ها نیز باید خویش را با این موضوع وفق دهند. ساخت‌و‌ساز محتوای با مضمون‌ و قابل استعمال برای یوزرها به صورت با صرفه گردیده هم برای یوزرها موبایلی و هم برای یوزرها دسکتاپی، به عنوان مثال این‌راه ها میباشد.

از به کار گیری بی راه از لغت ها کلیدی بپرهیزید. به کارگیری خطا و فریب دهنده از انکر تکسته ها موجب ارتقا ترافیک نمی‌گردد. در تایپ کردن مطالب تارنما نیز از دستکم 300 کاراکتر و بیشتر استعمال نمایید. دقت داشته باشید که مطالب به درد نخور ننویسید و تارنما را با این سیرتکامل مطالب لبریز نکنید. حواستان باشد که‌این پارامتر ها همواره در هم اکنون تغییر‌و تحول می باشند و برای این زمینه مدام مهیا باشید.

درحال حاضر که با تاکتیک های منسوخ گردیده seo آشنا گردیده اید، وقت آن میباشد که با به کار گیری از یادگیری بهینه سازی و تاکتیک های اثر گذار بر روی آن، درجه وبسایت را در موتورهای کاوش ارتقا دهید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 37
پنجشنبه 30 بهمن 1399 زمان : 8:21


آمادگی دارید تا بک پیوند های کیفیت خوب بسازیم و جايگاه ی وب سایت خویش را در گوگل بهترین سئو کار ارتقاء دهیم؟
این پست مشتمل بر 9 استراتژی ساخت و ساز لینک و پیوند میباشد که کاراییشان اثبات گردیده است، و حال بسیارعالی فعالیت می نمایند.
بیایید در سال 2021، استارت کنیم!

9 استراتژی تشکیل داد بک پیوند کیفیت بالا
در‌پی به معرفی استراتژی های اساسی ایجاد کرد بک پیوند که تلاش آنان نیز به ثابت رسیده میباشد را برای شما بازگو می‌کنیم:


1- تا جاییکه قابلیت و امکان داراست از تارنما های خبری و بلاگ ها بک‌ پیوند بگیرید.

در بالا می‌توانید مانند HARO که یک منبعی برای خبرنگاران میباشد،درباره ی باشید و طرح ریزی فرمائید.

را ذکر کردیم. HARO شمارا با خبرنامه نگارانی که قصد نرم افزار‌ ریزی دارا هستند، دارای ربط می‌ نماید. خبرنگاران و به این ترتیب درصورتی که خبر ها جدیدی درباره با قضیه شما وجود داشته باشد، این یک زمان فوق العاده برای جستجوی اسم ها و پیوند ها میباشد. همینطور آنان در انتهای خبر‌ها خویش، منبع خبر را تیتر می نمایند.
در‌صورتی‌که بتوانید رفرنس ایده آل و جدیدی برای این وبسایت ها و مقالات باشید آن موقع این قابلیت و امکان وجود دارااست که بک پیوند های ارزشمند و مفیدی را اخذ فرمائید. حالا برای این عمل چه بایستی کرد؟


1- روی اخباری که میتوانند تبدیل به مسئله اساسی تارنما شما شوند بررسی نمایید.

بی آلایش ترین روش برای این زمینه،به کارگیری از Google Alert یا این که BUZZ SUMO میباشد. وقتی که یک نوشته‌ی‌علمی ای مربوط به مورد متبوع شما در سطح وب پخش میگردد، این دو ابزار از روش نشانی اینترنتی به شما استحضار میدهند.


2- برقراری رابطه با گزارشگران طبق قیمت دادن به آنها


در‌حالتی که می خواهید از یک وب سایت خبری لینک و پیوند اخذ نمائید، بایستی یه خرده با تمرکز خیس عمل فرمایید.
شما می بایست مسیر بدون واسطه و حقیقی وواقعی را برای گزارشگر مهیا فرمائید، و در شرایط ایده‌آل، آنها‌را در عمل خبریشان ارتقاء دهید. تا جایی پیش بروید که خبرنگار به شما بگوید: «دیدم در مورد آن مسئله نوشته اید، اینجانب هم در رابطه اش نوشته ام».
این مورد به شما یاری می‌نماید تخت‌گاز به یکی منابع اساسی تبدیل گردید. ولی چه‌گونه قیمت را تامین می‌ فرمایید؟
درپی به یک‌سری نکته و ایده اعتنا نمایید:
⦁ یک نقل‌پیمان با طریقه فردی از رشته کاریتان به آنها بدهید. مدارک و سابقه خویش را بیان فرمایید.
⦁ داده ها و یا این که آمار منحصر را توصیه نمایید .
⦁ یک آیتم مطلوب برای حل موضوعات متفاوت سفارش دهید.
⦁ تصاویری جالب یا این که سفارشی تولید نمایید که بتوانند در قصه خویش درج نمایند.
هریک از آیتم های بالا، برای مسئله شما بسیار اساسی میباشند.
ویکی دمی یاد آوری می‌نماید که بایستی سریع کار نمائید.
به صورت ایده‌آل، در تکثیر خبر‌ها سریع بودن بسیار با اهمیت میباشد. خبرهای امروز را همین امروز منتشر نمایید.
نکته : یک محل کار فردی برای مجله نگارانی که حوزه عمل شما‌را پوشش میدهند ساخت‌و‌ساز نمائید. سپس به محض اینکه نوشته‌ی‌علمی خویش را روی سایتتان لود کردید، به آنان استحضار دهید. بدین ترتیب فیض مطلوبی از نوشته‌ی‌علمی خویش به دست می‌آورید.

2- امتیازدهی به تکنیک اسمان خراش

محتوا یا این که تکنیک افق‌ خراش هنوز برای ساختن لینک و پیوند‌هایی با کیفیت عالی حائز اهمیت میباشد. هم اکنون قادر خواهیم بود این تکنیک را به یک سری مرحله تقسیم کنیم:
1- محتوای دلخواه و جالب مطلوب با وضعیت کاری خویش پیدا فرمائید.
نکته : محتوا می بایست بسیار دوستداشتنی باشد، یعنی دارنده تعداد متعددی بک‌ پیوند باشد .
2- محتوای دیدنی‌ خیس و کیفیت عالی ترتولید نمائید.
3- آن محتوا را بازنشر دهید.

در اینجا تعدادی نکته برای یاری بدین استراتژی را ذکر میکنیم.

یافت کردن محتوای همگانی و دوستداشتنی
او‌لین غرض شما گوگل میباشد. یک کلید واژه و کلمه دوست داستنی را در مکان خویش کاوش نمائید، و این یک شرط امن میباشد که جايگاه‌ بندی صفحه های به درجه نخستین خواهد رسید. البته شاید مطمئن نیستید که کدام قضیه و لینک و پیوند برای جلب رابطه با یوزرها بهتراست. آیا راهی وجود داراست که پیش گویی بزنیم؟
جواب آری میباشد.
(اعتنا داشته باشید که شما به یک اکانت Ahrefs ، Majestic یا این که moz برای این عمل نیاز دارید )
Ahrefs و دیگر ابزارهای تجزیه و محاسبه لینک و پیوند، یک قسمت به اسم ” شایسته ترین پیوند ” دارا‌هستند، که به شما بیش‌ ترین رابطه با صفحه های در هر وبسایت را علامت میدهد. به این ترتیب ویکی دمی سفارش می نماید، که دوستداشتنی‌ترین صفحه ها در تارنما رقبا را پیدا نمایید، و اپلیکیشن‌ ریزی فرمایید.

ابزارهای بدون پول برای ریسپانسیو بودن وب سایت
مسئله بهتری ساخت فرمایید
آیا یک ورقه برای اسمان‌ خراش پیدا نموده اید؟ در شرایطی که جواب مثبت میباشد، عالی میباشد. قدم‌بعدی شما اخلاق و رفتار چیزی بهتراست. در واقع محتوایی که قصد ساخت‌و‌ساز آن را دارید می بایست خیلی بهتر باشد. به صورت تک تک ما بایستی همت کنیم محتوای اسمان‌ خراش خویش را بهتر از قبلی بسازیم .

چطور خواهیم توانست این عمل را بکنیم؟
سهل و آسان میباشد. در هر قسمتی نکاتی وجود دارااست که فراموش گردیده‌اند یا این که خالی باقی مانده اند، شما بایستی این ترک‌ها را مالامال فرمائید.
در اینجا تعدادی نکته از تحلیل لیست برای ارشاد آورده گردیده‌ میباشد:
⦁ آیا این محتوا در شیت درجه‌ بندی تأثیر دارااست؟ در‌حالتی که خیر، مطمئن شویم که همگی چیز را پوشش داده اید.
⦁ آیا متن محتوای ساخت و ساز گردیده سنگین میباشد؟ در حالتی‌که اینطور میباشد، متن بایستی دربرگیرنده تصاویر با کیفیت عالی باشد، تا آن را به طور دیدنی‌تری علامت دهد .
⦁ آیا محتوا مشمول ویدیو میباشد؟ در صورتیکه محتوا ویدئویی ندارد، بهتر میباشد ویدئویی مطلوب برای آن تهیه و تنظیم نمایید.
⦁ آیا این محتوا مشتمل بر چند نکته میباشد؟ پس می بایست تعداد نکات را دو برابر فرمایید.
⦁ آیا محتوا دربرگیرنده پیوند با منابع و سایتهای دارای ارتباط میباشد؟ در‌صورتی‌که خیر، این فعالیت را هم ایفا دهید.
هنوز می‌اقتدار کاغذ‌ ای پیدا کنیم که بتوانیم با پاره ای تاءمل و فعالیت از آن بسیار به کار گیری کنیم و بتوانیم مطالب را 10 برابر بهتر کنیم.
مثلا یکسری ماه پیش، متوجه شدم که بیشتر پست‌ها در رابطه ” چگونگی بدست آوردن مشترکین یوتیوب ” وجود دارااست که همه در گیر اشتباهات اصلی اند.
به صورت تمام معایب چه بودند:
⦁ آن ها به وسیله اشخاصی مندرج‌اند که شبکه‌های تلویزیونی و یوتیوب موفقی ندارند.
⦁ تکنیک‌ها و مشخصه‌های منسوخ‌ گردیده را جاری ساختن می‌نمایند. یعنی استراتژی‌های سابق و یکسانی دارا هستند.
⦁ هیچ ایده و طرحی از استراتژی های در اکنون ایفا به شما نمی‌دهند.

به این ترتیب بایستی تصمیم گرفت و چیز بهتری تشکیل داد.

خلاف بقیه پست‌ها که خوانده اید، پست ومحتوای ما مشمول این میباشد : (از گویش بک لینکو)
⦁ نمونه‌های حقیقی وواقعی از چگونگی استعمال از ارشادوراهنمایی‌ها برای رویش شبکه یوتیوب خویش به کار گیری می کردیم.
⦁ استراتژی‌های تازه برای شبکه جاری ساختن می‌کردیم، که نمی‌توانید هیچ مکان دیگری مثال آن را مشاهده کنید.
⦁ برای شعور بهتر از تصاویر و جلوه‌های بصری استعمال نمایید.

⦁ محتوای خویش را تبلیغ نمایید.

یافتن اشخاصی که حریف شما می باشند، یاری خیر برای استارت عمل شما میباشد .
علاوه بر این، تعدادی نکته دیگر نیز وجود داراست:
⦁ به عده ای که با برگه حریف تان رابطه دارا‌هستند، دسترسی پیدا نمایید و با آنان رابطه برقرار نمایید .
⦁ به اشخاصی که در برگه حریف شما اظهار حیث کردند، دسترسی پیدا فرمائید .
⦁ به کسانی که کاغذ حریف تان را به اشتراک میگذارند، دسترسی پیدا فرمائید.
⦁ به اشخاصی که با دیگر صفحه ها سایت رابطه دارا هستند، دسترسی پیدا فرمائید.
⦁ همین استراتژی را برای 10 برگه ی برتر اعمال فرمایید.

نکته : نظارت فرمائید و مشاهده کنید که چه‌گونه این فعالیت را به سطح فراتر می‌اقتدار رساند.

3- طرز مرد متحرک
از این متد تحت عنوان روشی برای ساخت و ساز پیوند های باکیفیت از محتوای سابق می‌اقتدار اسم پیروزی، که به مکان تمرکز بر کسب و کارهایی که حذف گردیده اند، از داده ها سابق آنان به کار گیری میکنیم. چرا؟ زیرا همگی چیز تغییر‌و تحول می‌نماید!
یک نمونه معمولی بزنم، در لحاظ می‌گیریم که کاغذ ای داریم که وبسایت های دوستداشتنی و جالب در دنیا را جایگاه بندی می نماید.
خب یوتیوب جدیدا از فیسبوک پیشی گرفته و تحت عنوان دو‌مین وب سایت پربیننده در عالم معرفی شد‌ه‌است، و پیش گویی بزنید چه اتفاقی صورت داده؟
ناگهان دنیایی از صفحه های که دربردارنده داده ها سابق بودند رویت گردیده اند.
پس ما چه کاری می بایست جاری ساختن دهیم؟
⦁ به کل داده ها کهن آنها دسترسی پیدا کنیم.
⦁ اذن دهید از تغییرات شما با خبر شوند.
⦁ محتوای صفحه های خویش را به اکران بگذارید.
ویکی دمی پیشنهاد می نماید: اگراخیراً درکسب و فعالیت شما چیزی عوض شده‌ میباشد، و می‌خواهید به مقاله‌ها سابق خویش دسترسی داشته باشید، مقاله ها منتشر گردیده را از گوگل کاوش فرمایید. از تابع کاوش مبتنی بر تاریخ در گوگل برای کشف کردن مقالاتی که پیش از این تغییرمنتشر گردیده‌اند می توانید به کار گیری فرمایید.

الگوریتم گورخر چه میباشد؟
4 – دو برابر کردن تأثیر محتوا
هنگامی که محتوای دارای ارتباط و کیفیت بالا تولید می گردد، نباید با تردید پیش رفت.
چندین فرمت ساخت و ساز محتوای اثبات وجود داراست که اشخاص میل دارا‌هستند به آن‌ها پیوند بزنند. مانند:
⦁ لیست پست هایی که بایستی ارسال شوند
⦁ آزمونها و سوال ها
⦁ “چرا” پست ها بایستی ارسال شوند
⦁ “چه طور ” پست ها ارسال شوند
⦁ اینفوگرافیک ها
⦁ فیلم ها
لازم به ذکر میباشد که گفته خواهد شد، به کار گیری از مورد ها فوق در هر صنعت گوناگون میباشد. مثلا در فضای شما فیلم ها ممکن میباشد شایسته ترین سعی را داشته باشند، و برای دیگری لیست پست های ارسالی الویت داراست.
به این ترتیب سفارش میکنیم چندین فرمت متعدد را آزمون نمائید، و مشاهده کنید چه چیزی برای شما بهتر میباشد. آن‌گاه به کار گیری از آن فرمت را بیشتر نمائید.
نکته ماهر: دو یا این که یکسری آیتم از این فرمت ها را در یک محتوا با هم مخلوط نمایید.
از جذابترین امور برای کلیک برروی پیوند محتوای شما داشتن تیتر مطلوب و استعمال از اینفوگرافیک و ویدیو است، که محتوای شمارا متمایز می نماید. تیتر نوشته‌ی‌علمی یا این که محتوای شما قادر است سوال های یوزرها باشد. یک اینفوگرافیک دیدنی میتواند محتوا شما تخت گاز در شبکه‌های‌اجتماعی به اشتراک گذارده خواهد شد. که همین منجر اخذ بک لینک و پیوند متعددی به سمت سایت شما شود.
بهتر میباشد درمحتواهای خویش ازکلمات کلیدی «چه‌گونه» و در اینفوگرافیک ها و ویدئوها از کلمه ی «چرا» به کارگیری فرمائید.

5- ساخت و ساز پیوند‌های پادکست
یک‌سری ماه پیش در حالا ارزیابی آن بودیم که یکی‌از وب سایت های ما از کجا بک پیوند گرفته میباشد. و متوجه شدیم که تعداد متعددی از لینکهای برگشتی از رفتن به پادکستها میباشد. ( از گویش بک لینکو)

به این ترتیب تصمیم گرفتیم تا درهر پادکستی که امکانش می‌باشد تحت عنوان یک مهمان حضور داشته باشیم، و کلاً تا 1سال و نیم بعدش در بیشتراز 50 پادکست تحت عنوان مهمان حضور خوا هیم داشت.
این پادکست ها خیر فقط ترافیک دورازشوخی روی وبسایت آورده اند، بلکه بک لینک و پیوند های با کیفیتی نیز به یار و همدم داشته اند.
چه طور پادکست ها را برای ادامه یافتن پیدا میکنید؟
در آغاز، از فردی یک عکس بگیرید که در بخش اعظمی از پادکست ها جای‌دارد. آنگاه، عکسهای مهم آنها‌را در محل جستجوی عکس در Google قرار دهید.

6- ایجاد کرد لینک و پیوند صفحه های منبع
مقصود یک شیت ی منبع چه چیزی است؟ پیوند دادن به صفحه های موءثر دیگر.
این رویای سازندگان لینک و پیوند هاست و مجموع آنچه شما بایستی اعمال دهید این میباشد:
♦ آنان‌را پیدا فرمائید.
♦ مطمئن گردید چیزی در خور لینک و پیوند ها دارید.
♦ به آن رسیدگی نمایید.

چرا الگوریتم google hilltop بر seo اثر می‌گذارد؟
صادقانه می‌گویم:
یافتن آن ها احتمالاً دشوارترین نصیب فعالیت میباشد. به این ترتیب در اینجا 10 جستجوی توسعه یافته Google وجود داراست که به شما یاری می نمایند:

“{کلید واژه شما}” + inurl: منابع
“{کلید واژه شما}” + inurl: لینک و پیوند ها
“{کلید واژه شما}” + inurl: پیشنهاد میشود
“{کلید واژه شما}” + “وبسایت های برتر”
“{کلید واژه شما}” + “وبسایت های برتر”
“{کلید واژه شما}” + “تارنما های پیشنهادی”
“{کلید واژه شما}” + “منابع سفارش گردیده”
“{کلید واژه شما}” + “مطالعه بیشتر”
“{کلید واژه شما}” + “خواندنی های سفارش گردیده”
“{کلید واژه شما}” + “تارنما های اثرگذار”

نکته مثبت: یک کاغذ منبع بسیار اثرگذار و منظم در وب سایت خویش میتواند، برای گزینش و گردآوری لینک و پیوند های باکیفیت بسیار کاربردی باشد. حتی میتوانید به بقیه صفحه ها منبع دسترسی پیدا نمائید، تا از آن روش بتوانید لینک و پیوند هایی برای وب سایت خویش بدست آورید. یه خرده مشابه Inception میباشد، ولی عمل می نماید.

7- اشاره به مارک فارغ از لینک و پیوند

در شرایطی که کسی اسم تجاری شما‌را در نوشته‌علمی ای بیان نماید البته لینکی در آن نباشد، این یک مجال والا میباشد.
اینجانب پیشنهاد می‌کنم هشدار یا این که علائمی برای اسم تجاری خویش تهیه و تنظیم نمائید. بدین ترتیب هر مجال که تجارت شما در اینترنت بیان خواهد شد، اعلانی اخذ خواهید کرد، و از آن اگاهی پیدا میکنید.

8- اسم استراتژی برای خویش معلوم نمائید
طریق مرد متحرک” یا این که “تکنیک افق خراش” را شنیده اید؟
فرض نمائید هر دو اصطلاح بوسیله شما تشکیل‌شده اند، هم اکنون هر کس در امر استراتژی های شما بنویسد، یک بک پیوند به وب سایت شما اضافه میگردد.

آیا می‌توانید همین فعالیت را اعمال دهید؟
کل کاری که شما می بایست جاری ساختن دهید این میباشد:
⦁ یک مراحل یا این که استراتژی را معین فرمایید که اختصاصی تجارت شما میباشد.
⦁ یک نام جالب به آن بدهید.
⦁ در رابطه اش بنویسید.
تایپ کردن مقاله ها و ساخت محتوای متفاوت راجع‌به استراتژی خویش یک کدام از کلیدی ترین راه و روش های بسط آن میباشد و صرفا دلیلی که استراتژی شما میتواند برای سایر عموم جالب‌ خیس و اثرگذار خیس باشد این میباشد که:
1- استراتژی شما فوق العاده اثر گذار میباشد.
2- میتوانید ثابت فرمایید که‌این استراتژی بسیارکاربردی میباشد.
به همین استدلال میباشد که ما مدام یک استراتژی یا این که تکنیک تازه را برای شما تیتر میکنیم.

9- توسعه و گسترش با نشانی اینترنتی‌های دومرحله‌ای

یک خط مش قابل انعطاف، اکثر اوقات می‌تواند فیض ی بهتری نسبت به درخواست بی واسطه داشته باشد. برای بهتر کردن مقاصد خویش تلاش فرمائید از آدرس اینترنتی های نادر مصرف و جامع مانند آدرس اینترنتی ذیل به کار گیری نمایید:

نکته ماهر: پیش از فعال سازی پست نو از این نحوه به کار گیری فرمایید. یک منظره برای خویش در لحاظ بگیرید، و نماد دهید که چه اتفاقی فیس میدهد، بعد آن را به طرز خویش ارسال نمائید. بیشتر زمان ها، جواب آری قاطع اخذ می‌کنید.
همین مسئله تأثیر به سزایی در جذب این اشخاص به سمت محتوای شما دارااست. در مسیر ارتباطات خویش پاره ای حسن نیت داشته باشید.
خب فعلا مهیا‌اید تا بک پیوند‌های کیفیت بالا اخذ فرمائید؟
آحاد تکنیک های نامبرده ی بالا بارها آیتم تست قرار گرفته‌ اند ما توانسته‌ ایم با همین تکنیک‌ ها پرورش ترافیک تارنما را از صفر به 175 هزار بازدید منحصربه‌فرد در هر ماه برسانیم.
همینطور لازم به ذکر میباشد که آنها 100٪ کلاه سپید میباشند. بدین ترتیب نیازی به نگرانی در زمینه ی نقد و برخورد منفی بوسیله Google وجود ندارد.

امیدوارم که‌این کقاله توانسته باشد، به شما در استراتژی ساختن بک لینک و پیوند کمکی کرده‌باشد، برای مشاهده لیست بک لینک و پیوند می‌توانید با شماره 09128909248 تماس بگیرید یا این که به برگه مشاور بهینه سازی رجوع نمایید.

برچسب ها بهترین سئو کار ,
بازدید : 36
پنجشنبه 30 بهمن 1399 زمان : 8:04

seo تکنیکال
سئوی فنی یا این که تکنیکال؛ پیاده سازی یا این که تصحیح ساختار وبسایت، صفحه های، نشانی ها، برگه بندی مطالب سئو در مشهد و پیوند سازی داخلی مبتنی بر تحقیق لغات کلیدی میباشد و همینطور seo برای تلفن همراه، ارتقاء سرعت وبسایت، رئیس ریدایرکت ها، وبسایت مپ و فولدر Robots و استعمال مطلوب از تگCanonical و سئوی داخلی وبسایت با به کارگیری از داده های ساختار یافته و نماد گذاری های استاندارد میباشد که بنای محکمی را در سئوی یک وب سایت می سازد.

ساخت و ساز محتوا
فارغ از داشتن یک استراتژی ظریف برای ساخت‌و‌ساز اشکال محتوای اینترنت، نمی اقتدار به جایی رسید. کانتنت مارکتینگ و ساخت‌و‌ساز محتوا بر طبق هدف ها سازمانی و آشنایی استفاده کننده غرض در‌این مرحله از بهینه سازی، اهمیت بخش اعظمی داراست. پیاده سازی ساختار محتوا و صفحه ها، تعیین شایسته ترین عبارات در عنا وین، چگالی مطلوب و به کار گیری از لغت ها هم معنی و مرحله بندی هدف ها کوتاه زمان تا بلند زمان با مشقت و رقابت بسیار بالا قادر است یک روئت کرد چالشی و آینده نگری در ساخت و ساز محتوا باشد. داشتن اپلیکیشن هنگامی و ایجاد دائمی محتوا اهمیت بخش اعظمی داراست. پیاده سازی تجهیزات کامنت مارکتینگ، پاسخگویی به سوال ها یوزرها و مدیر ایده ها نیز یکی‌از شایسته ترین راهکارهای ایجاد محتواست. در بخش اعظمی از مورد ها به مکان افراط در ساخت محتوا می قدرت با به کارگیری از تکنیک تولید مطالبی کاملتر از رقبا، کاربردی و راهگشا برای یوزرها حاصل بهتری را کسب خوا هیم کرد.

پیوند سازی و کار در شبکه های مردمی
استراتژی seo به دنبال تحقیق عبارات کلیدی، چک رقبا، seo تکنیکال و ایجاد محتوا با یک نرم‌افزار لینک و پیوند سازی و عمل در شبکه‌های‌عمومی بی نقص گردد. بها ساخت‌و‌ساز بک لینک و پیوند به روش ای که طبیعی جلوه کند بر کسی پوشیده وجود ندارد و در اکثر زمان ها مفاد نمی اقتدار سوای آن به سود دلخواه رسید یا این که مجال نسبتا متعددی از ما خواهد گرفت. یک کدام از شایسته ترین آیتم ها میتواند درج رپورتاژ اطلاع رسانی در وبسایت هایی با رابطه موضوعی و درج 2 تا 3 لینک و پیوند فالو در وب سایت هایی با اسپم اسکور تحت و اعتبار دامنه آسانسور شالوده میزان دارایی و نیاز پروژه seo باشد. تصویب وبسایت در دایرکتوری ها، ساخت‌و‌ساز پیوند های دایم و خرید بک پیوند های مطمئن و همینطور حذف لینک و پیوند های مخرب در‌این مرحله ایفا می پذیرد.

سنجش تلاش و سئو استراتژی seo
محاسبه اثربخشی مداوم عمل های صورت گرفته، تمجید هدف ها و نظارت نتیجه ها در گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول، از مهم‌ترین مولفه های تاثیرگذار در روند بهینه سازی است. تقویت لندینگ پیج ها بر طبق حق تقدم، شناسایی پیوند های شکسته، رفع ایرادات در ایجاد محتوا، حذف محتوای تکراری بوجود آمده در اثر اشتباهات سئوی تکنیکال، شناسایی لغت ها نفیس نو، تصحیح صفحاتی از یک تارنما که در حاصل گوگل با هم رقابت می نمایند، به کار گیری درست از Disavow Links و در کل seo همیشگی، از رموز توفیق در یک استراتژی بهینه سازی است.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 43
چهارشنبه 29 بهمن 1399 زمان : 15:19


لینک و پیوند های داخلی در مقابل لینک و پیوند های فرنگی


لینک و پیوند داخلی لینکی میباشد که خواننده تارنما شمارا از یک قسمت تارنما به نصیب دیگری از سایتتان هدایت می نماید. بهترین سئو کار در مقابل پیوند فرنگی لینکی میباشد که استفاده کننده را از وب سایت شما به یک تارنما دیگر منتقل می نماید. پیوند های فرنگی ممکن میباشد غیر قابل فهم باشند از این جهت که شما نمیخواهید لینکی در سایتتان قرار دهید که استفاده کننده را به یک وب سایت دیگر هدایت نماید. با این وجود لینک و پیوند دادن به وبسایت های قابل اتکا می‌تواند نشان قابل اعتمادی برای گوگل باشد از اینکه محتوای وبسایت شما در چه مورد ای است و برای هدف ها بر پایه ی بهینه سازی بسیار کاربردی میباشد.
قابل ذکر میباشد که ارگانهای دیگر نیز میتوانند در محتوایشان به تارنما شما لینک و پیوند دهند. برای مثال در صورتی شما یک نوشته وبلاگی موءثر در سایتتان منتشر نمایید تارنما های دیگر ممکن میباشد در محتوای وبلاگشان به نوشته شما لینک و پیوند بدهند و این از دید بهینه سازی بسیار پر ارزش میباشد چون سبب ساز ارتقا جايگاه وب سایت شما در الگوریتم های جستجوی گوگل می گردند. نکته ای که در اینجا بایستی مد لحاظ داشته باشید این میباشد که در‌حالتی که ورقه ای را در وبسایت خویش مسدود نموده اید، توجه نمائید که به آن پیوند ندهید.


فواید به کار گیری از پیوند های داخلی


پیوند های داخلی این مزیت را دارا‌هستند که بازدید کننده وبسایت را دوران فرصت بیشتری در وب سایت نگه می دارا‌هستند. این فرمان قادر است آن‌ها را به بازدید کننده همیشگی وب سایت شما، یا این که مشتری سایتتان تبدیل نماید. این لینک و پیوند ها برای بازدید کنندگان بیشتر در دسترس میباشند و بعنوان اعتبار وب سایت شما در حیث گرفته می گردند. با به کارگیری از لینک و پیوند های داخلی قابلیت و امکان مشاهده سایت و جايگاه وبسایت شما در گوگل ارتقا می‌یابد. متنی که در تیتر پیوند داخلی نوشته می‌شود، می بایست گروهی از لغت ها منحصربه‌فرد و توصیفی باشد که به ربات های موتورهای کاوش یاری دهد بهتر وبسایت را بگردد یا این که فهم نماید. از سایر مزایای لینک و پیوند های داخلی اینست که به ربات ها امداد می نماید بقیه صفحه ها وبسایت را نیز بیابد. کاغذ سایتی که برای ربات ها و یوزرها شل مرور گردد، به صحت در گوگل ایندکس میگردد. این یعنی برگه تارنما شما به صفحه های گوگل اضافه میشود و بدین ترتیب به وسیله گوگل میتواند پیدا خواهد شد.در تصویر تحت علامت داده ایم که چنانچه پیوند های داخلی به صدق تولید نشوند برخی از صفحه های تارنما هم برای ربات ها و هم برای یوزرها، غیر قابل دسترسی می‌شوند. در اینجا از روش لینکی که از برگه A به صفحه ها B و E ساخته شده است این صفحه های در دسترس می باشند البته صفحه ها C و D قابل دسترس نمی باشند.


ممکن میباشد در صفحه ها C و D مطالب موثر و لغات کلیدی هم به شیوه قابل قبولی گزینش گردیده باشند اما زیرا ساختار لینک و پیوند های داخلی مطلوب وجود ندارد، گوگل نمی تواند به آن‌ها دسترسی پیدا نماید. در صورت ذیل ساختار قابل قبولی از لینک و پیوند های داخلی وبسایت را اکران داده ایم.

نوشته‌علمی چرا لینک و پیوند سازی تارنما حائز اهمیت میباشد را مطالعه فرمائید !

فواید به کارگیری از لینک و پیوند های فرنگی


تعداد و کیفیت پیوند های فرنگی که در تارنما خویش به کارگیری میکنید بسیار اساسی میباشد. افزودن لینک و پیوند های قابل متکی بودن و آموزنده منجر اعتبار بخشیدن به صفحه های وبسایت شما می گردد. در مقابل به کارگیری از پیوند های بی کیفیت به تارنما شما جراحت می‌زند. پیوند دادن به وب سایت های دیگر، تا زمانیکه محتوایی که به آن پیوند می دهید باارزش میباشد، به درجه برگه شما آسیبی نمی زند. بها یک پیوند فرنگی وقتی بیشتر می گردد که به یک وب سایت پربازدید و با محتوای دارای ربط پیوند دهد. لینک و پیوند های فرنگی با ارجاع یوزرها به منبع محتوا نیز، منجر ارتقاء اعتبار تارنما می‌شود.


لینک و پیوند فرنگی وب سایت های دیگر که به وب سایت شما لینک و پیوند می‌دهند، قادر است سبب ساز ارتقا اعتبار وب سایت شما گردد، از این جهت که می‌تواند اثباتی بر این داعیه باشد که محتوای تارنما شما پر ارزش میباشد. این نوع لینک و پیوند فرنگی منبعی برای ساخت ترافیک بدون‌پول برای وبسایت شماست و همان گونه که در صدر گفتیم برای الگوریتم های جستجوی گوگل بسیار حساس است.

برچسب ها بهترین سئو کار ,

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 225
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 38
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 94
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 248
 • بازدید ماه : 616
 • بازدید سال : 3244
 • بازدید کلی : 7914
 • کدهای اختصاصی