close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 0
يکشنبه 30 شهريور 1399 زمان : 12:14


چه‌گونه بفهمیم از سندباکس گوگل بیرون گردیده ایم؟
وقتی که از مدرک جعبه بیرون می‌شوید، وبسایت شما پرورش قابل توجهی را تجربه می نماید. سئو در مشهد این مسئله معمولا در عصر ی وقتی کوتاهی رخداد می به‌زمین‌خورد و رقابت شما بین عبارات کلیدی اساسی نیز شروع میشود. در واقعیت گواهی جعبه همچون یک سرعت گیر،سرعت پرورش تارنما تان را نماید می نماید .ولی هنگامی که‌این غربال از دربین می رود سرعت پیشرفت شما به صورت معمولی خویش گشوده میشود.

زمانی که ازسند جعبه بیرون گردید با در اختیار گرفتن نمودار های سایت خویش در ابزار های سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس می‌توانید متوجه بالارفتن ترافیک و بازدید وبسایت تان گردید ،لغات کلیدی مهم خیس نیز در محتوای شما به دیده آمده و محتوا و صفحه های شما جايگاه بهتری در حاصل کاوش کسب می نمایند.

سندباکس گوگل چه تاثیری روی seo می‌گذارد؟

وبمستران و شغل ها اینترنتی برای کسب رده مطلوب در نتیجه ها کاوش از طریق های گوناگون سئویی استعمال می نمایند.از طرف دیگر،زمانیکه وبسایت جدیدی راه‌اندازی می‌گردد، گوگل هم ایده و نحوه های مختلفی برای آنالیز این تارنما ها داراست.

درواقع،گوگل خیلی دیر به وبسایت های نوباوه و جدید وارد اعتماد می نماید. چنین تارنما هایی می بایست برای اعتماد سازی و به دست آوردن جايگاه دلخواه فرایندی را طی نمایند.

علاوه بر این،الگوریتم سندباکس طبیعت داینامیک و پویایی دارااست و با سپری شد برهه زمانی تغییر میکند.براین اساس همه اینترنت مستران می بایست خویش را برای این تغییرات فراهم نمایند.

یکی تاثیرات اصلی سندباکس گوگل، ذیل تاثیر قرار دادن فاکتورهای درجه بندی وبسایت میباشد که تصمیم می‌گیرد که تارنما های نو در چه فیض ای قرار گیرند و آیا این بضاعت و توان را دارا هستند که با سپری شد دوران بتوانند از استراتژی های جدیدی برای تغییر تحول خویش به کارگیری کنند یا این که نه.

با اعتنا به موردها نقل شده، وبمستران بایستی با به کارگیری درست از تکنیک های seo ،وبسایت شان را به شایسته ترین نحو ممکن باصرفه کنند تا در تله الگوریتم سندباکس گوگل قرار نگیرند.

الگوریتم ماه عسل گوگل(Google honeymoon) چه می باشد و چه تفاوتی با مدرک جعبه گوگل دارااست؟

الگوریتم ماه عسل گوگل اتفاقی میباشد که خیر صرفا برای تارنما های نو احداث بلکه برای وب سایت های دیرین و صفحه های جدید منتشر گردیده نیز ممکن میباشد بیفتد. براین اساس که وبسایت نو شما یا این که محتوای جدید منتشر گردیده تان خیلی سریع در ورقه نخستین گوگل قرار می‌گیرد.این پدیده کوتاه دوران میباشد و معمولا بعداز سپری شد یک هفته، سایت به رده معمول خویش می‌رسد و از برگه اولیه گوگل محو میگردد.

این حادثه که ماه عسل گوگل اسم دارااست،در واقع نوعی مجال میباشد تا ربات های گوگل ترازو رابطه وبسایت یا این که محتوای نو را با کلمه و واژه کلیدی آیتم کاوش بسنجند و نوع جواب دهی آن را بررسی نمایند.

در صورتی محتوای شما کیفیت بالایی داشته باشد و از نرخ پریدن پایینی برخوردار خواهد شد،گوگل از این اطلاعات در آینده برای مرتبه دهی به تارنما تان استعمال می نماید.صراحت دارد که بعداز یک روز الی یکهفته،در گیر افت درجه میشوید، ولی گوگل داده ها نیکی را درخصوص بهینه سازی وب سایت تان گردآوری نموده است.

مدرک جعبه چه تفاوتی با ماه عسل گوگل داراست؟

همان گونه که از توضیحات بالا متوجه گردیده اید، مدرک جعبه فقط در اولِ فعال سازی تارنما حادثه می افتد و مجموع صفحه ها سایت تان را ذیل تاثیر قرار میدهد.این در حالی میباشد که ماه عسل گوگل برای کل وبسایت ها فیس میدهد و مرتبط با ورقه خاص و نو از تارنما میباشد.

با این درحال حاضر هر دوی این الگوریتم ها نظارتی بوده و غرض مهم شان گزینش منزلت حقیقی و واقعی شما در حاصل گوگل میباشد.بدین ترتیب:

بهتر میباشد بدانید که فعال سازی وبسایت و قرار به چنگ آوردن در موضع مطلوب نتیجه ها کاوش مستلزم شکیبایی و همت زیاد میباشد.در‌این مسیر نباید به برد های کوتاه بازه دل ببندید و با باخت های مقطعی ناامید گردید. با استفاده درست اصول seo مطمئن باشید در زمان دوران کوتاهی می‌توانید به نتیجه ها موردنظر خویش برسید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 0
شنبه 29 شهريور 1399 زمان : 11:46


۶.کلیپ را رونویسی فرمائید
خزنده‌های موتورهای کاوش حقیقتا نمی‌توانند محتوای ویدئویی را تماشا نمایند، دست‌کم هنوز این قابلیت نیست. بهترین سئو کار رونوشت‌های ویدئویی به ارائه ایده در باب این خزنده‌ها امداد می‌نماید تا بفهمند یک ویدیو درخصوص چه می‌باشد، بدین ترتیب این فعالیت فهم و شعور بهتری از مطالب به آنها می دهد.

۷.یک تصویر بند انگشتی جالب ساخت‌و‌ساز نمایید
یوزرها هنگامی که تصمیم میگیرند فیلمی را گزینش نمایند با وسعت وسیعی از آیتم‌های ویدئویی مواجه می باشند. یک تصویر کوچک ویدئویی احتمالا او‌لین چیزی میباشد که در آن حاصل مشاهده می‌نمایند. به همین عامل اهمیت داراست که شما تصویر بند انگشتی برای ویدئوی خویش ساخت‌و‌ساز فرمائید که به شایسته ترین صورت ممکن از دیگرافراد متمایز باشد و دقت استفاده کننده را جلب نماید.

مجموعاَ می توانید یک تصویر کوچک از خویش فیلم تعیین نمائید یا این که یک تصویر غیروابسته لود نمائید. اطمینان نتایج فرمائید که تصویر که تعیین میکنید مسئله کلیپ را به خیر منعکس نماید.

۸.اسم فولدر ویدئویی
این ممکن میباشد معمولی‌ترین تکنیک با صرفه‌سازی باشد. اسم پوشه‌های ویدئویی را در رایانه خویش به به عبارتی روشی که میتوانید فولدر‌ها را تصویری نمایید تعیین فرمایید یعنی مشتمل بر یک واژه کلیدی هدفمند یا این که توضیحی ظریف درمورد مسئله فیلم با به کارگیری از عبارات کلیدی باشد.

۹.زمان برهه زمانی آن را در حیث بگیرید
این مورد براساس صنعت و همینطور مورد ویدئوی میتواند مختلف باشد البته بسیار اصلی میباشد که برهه زمانی برهه زمانی کلیپ را در حیث داشته باشد. دامنه دقت ما در بعدازظهر دیجیتال ابدا طولانی وجود ندارد.

گفته می گردد در شرایطی که شما در اکنون ایجاد محتوای آموزشی میباشید منطقی میباشد که‌این فیلم طولانی‌خیس باشد. با این اکنون در شرایطی‌که شما یک ویدئوی تبلیغاتی مشغول‌کننده ساخت‌و‌ساز میکنید ممکن میباشد بهتر باشد آن را کوتاه‌خیس نگه دارید، مثلا مهمترین جنبه‌های اول برای اینکه استفاده کننده را به شرکت کردن در محتوا تبدیل نمائید کوتاه بودن ویدیو میباشد.

۱۰.تشویق به گذاشتن لایک و کامنت
این‌ها مثلا مهمترین عامل ها مشغول کردن استفاده کننده می‌باشند. با ساخت‌و‌ساز یک مبادرت به فعالیت قانع‌کننده یوزرها را به کامنت گذاشتن و لایک کردن درمورد محتوای ویدئویی خویش تشویق نمائید به ویژه در YouTube.

شناخت با باصرفه‌سازی ویدیو برای اینترنت‌وب سایت
ارائه محتوای ویدئویی با باکیفیت به یوزرها یک مراحل دو مرحله ای میباشد که دربرگیرنده مورد ها پایین است:

با صرفه‌سازی فولدر ویدئویی به مراد به دستکم رساندن تأخیر در سرعت ورقه
با صرفه‌سازی ورقه اینترنت به مراد جاسازی و اکران صحیح محتوای ویدئویی
برای دریافت کردن شایسته ترین سود، پیش از اضافه کردن فیلم به اینترنت‌وبسایت خویش این نکات را دنبال نمایید:

۱۱.از ابزارهای فشرده‌سازی داده به کارگیری نمائید
ابزارهای فشرده‌سازی مانند Blazemp و HandBrake وسعت فولدر‌های ویدئویی را فارغ از کاهش کیفیت تصویر کاهش می دهند. پوشه‌های رسانه‌ای کوچک‌خیس سریع‌خیس بار گذاری می گردند، به این ترتیب میتوانید با فشرده‌سازی همگی ویدئوهای خویش بازه زمانی قابل توجهی را برای مخاطب ذخیره فرمائید.

عملکرد نمایید در طی سعی برای فشرده‌سازی به کیفیت فیلم لطمه وارد نکنید. ویدئوهایی با کیفیت عالی سبب می گردند اینترنت‌وبسایت شما رشته‌ای‌خیس به لحاظ رسد، البته فیلم‌های بی‌کیفیت می توانند تاثیر بدی برروی یوزرها بگذارند.

۱۲.تبدیل به قالب‌‌های پشتیبانی گردیده HTML5
یکی مزیت‌های اصلی HTML5 این میباشد که بسط‌دهندگان میتوانند محتوای ویدئویی را سوای یاری یک پلاگین تحویل دهند. میتوانید از مبدل ویدئوی آنلاین برای تبدیل فولدر‌های ویدئویی خویش به قالب‌های HTML5 مانند MP4 و WebM استعمال فرمایید.

۱۳.حذف داده‌‌های صوتی از ویدئوهای صامت
در‌صورتی‌که یک ویدئوی خوب صامت دارید درواقع میتوانید داده‌های صوتی را از فولدر کلیپ حذف فرمایید تا در اندازه فیلم صرفه‌جویی خواهد شد. چنانچه این فیلم را خودتان تهیه و تنظیم کرده باشید ممکن میباشد صدا را هنگام لود پوشه حذف فرمایید. در غیر اینصورت می توانید از یک ابزار بازنویسی ویدئویی برای این فعالیت استعمال فرمائید.

۱۴.جریان بدون واسطه از سرور خویش
در بعد از ظهر بدون‌نور وب استفاده کننده ناچار بود پیش از مشاهده فولدر‌های ویدئویی آنها‌را در دستگاه خویش کاملا بارگیری نماید. امروزه فناوری جریان اذن می دهد که فیلم‌ها در نصیب‌های کوچکی که برای پخش در مرورگر مخاطب مهیا میباشند به آن ها تحویل داده گردد.

۱۵.به کار گیری از یک کانال تحویل محتوا
CDN کانال‌ای از سرورها میباشد که ورژن‌های ذخیره گردیده دارنده استاتیک وب سایت شمارا ذخیره می‌نماید. علاوه بر این CDN برای بهبود افزونگی ارائه سریع‌خیس محتوا از مجاورت‌ترین سرور را انجام می دهد. این عمل برای پوشه‌های بزرگی مانند ویدئوها ضروری میباشد. بدین ترتیب یوزرها بدون چاره نیستند برای بارگیری فیلم‌ها بیشتر حوصله نمایند.

به کارگیری از CDN میتواند سعی کلی اینترنت‌تارنما شمارا به روش چشمگیری بهبود بخشد.

با صرفه‌سازی شیت اینترنت برای محتوای ویدئویی

برچسب ها بهترین سئو کار ,
بازدید : 0
شنبه 29 شهريور 1399 زمان : 11:39


گزینش قالب مطلوب فیلم و باصرفه‌سازی طرز تحویل اطلاعات می تواند یک استارت خوب باشد. سئو در مشهد با این اکنون برای داشتن یک تجربه خوب استفاده کننده اینترنت‌تارنما شما می بایست برای پشتیبانی از ویدئوهای با کیفیت خوب با صرفه خواهد شد. بدین خواسته یک سری نکته در اینجا برای شما آورده‌ایم:

۱۶.اندازه فیلم را معین فرمائید
در HTML یا این که CSS مسلما پهنا و ارتفاع فیلم‌ها را مشخص و معلوم فرمائید تا مرورگر بتواند پهنای باند مورد نیاز را فارغ از عمل مازاد تخصیص دهد.

۱۷.تعویق بارگیری ویدئوها تا هنگامی که برگه بارگیری بدون نقص گردد
درصورتی که ویدئویی داری که به صورت اتومات هنگام ورود مخاطب به برگه گشوده میگردد بهتر میباشد برای تولید تجربه بهتر کابر آن را از مقطع بارگیری تا وقتیکه کاغذ بدون نقص خواهد شد به تعویق بیندازید.

۱۸.بستر مطلوب میزبانی ویدیو را تعیین نمائید


هنگام گزینش سکوی میزبانی ویدیو می بایست عارضه ها سکو‌بندی ویدئوهای خویش را در حیث بگیرید. آیا می بایست برای بدست آوردن ترافیک وب سایت و مورد ها نو ویدئوی خویش را باصرفه فرمائید؟ و آیا مقصود شما از رهبری فکری و دور اندیشی مارک کلی‌خیس میباشد؟

۱۹.اطمینان نتیجه ها فرمایید که سایر ورقه شما با ویدیو دارای ارتباط میباشد و برای seo باصرفه شده‌است
شما نمی‌توانید صرفا به باصرفه‌سازی ویدئوی خویش برای اخذ محل قرارگیری در SEPRها اعتماد نمائید. در شرایطی که برای شما اساسی نباشد که خویش شیت نیز برای بهینه سازی باصرفه گردیده باشد موتورهای کاوش مرتبه‌بندی نیکی برای ویدئوی شما در لحاظ نخواهند گرفت.

۲۰.ویدئوهایی بسازید که روی ورقه اینترنت متمرکز می باشند
بارها و بارها تارنما‌هایی را چشم‌ایم که ویدیو در آنها نهفته شده‌است. به این ترتیب یوزرها بدون چاره می‌باشند روی شیت بگردند تا اینکه سرنوشت ویدیو را بیابند. این به صورت کلی منجر کاهش کلیک مخاطب برروی ویدیو شود چراکه یوزرها نمی خواهند برای دیدن کلیپ از مسیر خویش بیرون شوند. همینطور بعید به لحاظ می رسد که خزندگان کاوش نیز از این نحوه یک فیلم نهفته را در فهرست‌بندی خویش قرار دهند.

Phil میگوید که در‌حالتی که یک ویدیو بسیار مخفی باشد احتمال اینکه جايگاه‌بندی آن با گاز کاهش پیدا نماید وجود خواهد داشت. شایسته ترین رویه برای ارتقاء ضریب درجه‌بندی ویدئوی خویش بوسیله خزندگان کاوش گر این میباشد که آن را به کانون دقت برگه تبدیل نمائید.

۲۱.به عبارتی فیلم را در یک‌سری جای قرار ندهید
آیا تا کنون با خودتان مسابقه تنیس داده‌اید؟ خوب این به عبارتی کاری میباشد که شما با قرار دادن یک فیلم در یک‌سری برگه انجام خواهید بخشید. اجتناب از این عمل اهمیت داراست چون هیچ منطقی در اینکه شما با خودتان رقابت فرمایید وجود نخواهد داشت.

Phil می گوید: در شرایطی‌که برگه و ویدئوی شما هر دو با یکدیگر دارای ارتباط می باشند و شما امیدوار می‌باشید که از روش این ورقه و کلیپ سکو‌بندی بالاتری کسب نمایید براین اساس منطقی وجود ندارد که فیلم را در مکان دیگری در اینترنت‌وبسایت همگانی قرار دهید، با این فعالیت شما اساسأ با خویش رقابت میکنید که منطقی وجود ندارد.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 2
چهارشنبه 26 شهريور 1399 زمان : 14:38


ابزار Yandex.Metrica | یاندکس متریکا
یاندکس متریکا
یاندکس متریکا یکی ابزارهای seo برای آنالیز و نظارت وب سایت به عمل میرود.

ابزار یاندیکس متریکا قادر است خیلی از نیازهای ما را در نبود گوگل آنالیتیکس برآورده سازد. بهترین سئو کار شاید سوال پیش آید که آیا با تمرکز به فیلتر بودن این نرم افزار در کشور‌ایران، مشکلی برای آمار ما پیش نخواهد آمد؟

تفاوت های سئوی کلاه سیاه و سفید رو میدونید؟ اگر میخواهید ترفندهای بهینه سازی کلاه سفید را بدانید مقاله زیر را قطعا بخوانید:

seo کلاه سیا و کلاه سفید و خاکستری چه است؟

همانگونه که میدانید، گوگل آنالیتیکس نیز در کشور‌ایران فیلتر میباشد در google analytics در صورتی‌که که کاربر نتواند فایل ترکر را بخواند، می بایست فایل روایت شده را از سرور خود گوگل آنالیتیکس دانلود کنیم و در هاست خودمان آپلود کنیم و کمی هم تغییرات درون کد ترکر انجام دهیم، ولی این عمل خیلی منطقی به لحاظ نمی آید چون ممکن می باشد در طول بازه فایل ترکر تغییراتی پیدا کند و در صورتی آنرا روی سینک نگه نداریم امکان بهم ریختگی وجود دارااست، ولی متریکا اصلا نیاز به‌این کار ندارد، به‌این صورت که:

امکانات یاندکس متریکا
وقتی در یاندوس در حال ایجاد کردن کونتور هستید، همان طور که در تصویر زیر پیداست، مورد ای در مشت شما قرار داده می باشد، تحت عنوان Alternative CDN که با زدن این آیتم، ترکر را در جای دیگری غیر از سرور خودش خواهد گذاشت.

یاندکس متریکا
یکی از امکانات فوق العاده ای که ابزار یاندیکس متریکا به ما می‌دهد، گزارشیست که از خلق مخاطبان وبسایت ما تهیه میکند. یعنی با یکسان سازی که انجام می دهد، ویدئویی از خوی کاربران در سایت ما، در اختیارمان قرار می‌دهد یعنی از جمله کاربری که وارد وبسایت ما می شود در آغاز به کدام نصیب از وبسایت مراجعه کرده و روی چه آیتمی کلیک کرده و حتی چه ویدئویی از سایتمان را تماشا کرده و تا دقیقه یک سری ویدئو را مشاهده نموده و یا صفحه وب سایت را تا کجا اسکرول داده و بازدید نموده است.

تارنما یاندکس متریکا
حتی در شرایطی‌که وب سایت شما دارای فرم باشد در صورتی که یک مخاطب فرم سایت شما را تکمیل کند و قبل از کلیک بر آیکون ارسال فرم، از ارسال پشیمان شده و متن را منزه کند، شما می توانید آن متن را بخوانید چون یاندکس ویدئوی آن کاربر را از وقتی وارد وبسایت ما شده و کارهایی که انجام داده در مشت ما قرار می دهد.

برای به کار گیری از ابزار یاندکس متریکا به سایت زیر مراجعه کرده و در آن ثبت نام کرده و تنظیمات مربوطه را انجام دهید به عنوان مثال چند تگ نیاز دارد که می بایست به یاندکس بدهیم و یا واژه و کلمه کیورد یا همان کلمه و واژه کلیدی و… که گزارش های بسیار کاملی به ما خواهد بخشید که از طریق نصب نرم‌افزار Yandex.Metrica نیز قادر به رویت گزارشات مربوطه خوا‌هیم بود.

نمایی از نرم‌افزار Yandex.Metrica
نرم افزار Yandex.Metrica
گزارش تعداد و نوع دیوایس کاربرانی

نرم‌افزار Yandex.Metrica
گزارش نوع Browser کاربران

اپ Yandex.Metrica
تنظیمات گزینش اجزای داشبورد یاندکس متریکا

اپلیکیشن Yandex.Metrica
ضمنا یکی از دیگر از مزایای یاندکس متریکا، کاربری سهل و آسان و غیر پیچیده آن است که هر فردی میتواند براحتی از آن استفاده نماید.

برچسب ها بهترین سئو کار ,
بازدید : 1
چهارشنبه 26 شهريور 1399 زمان : 14:23


نحوه نشانی دهی خطا و غلط برای وبسایت
در صورتیکه وبسایت شما به به عبارتی طرز اشتباه که در ابتدا مطرح کردیم نشانی دهی گردیده باشد و کنترلی روی ریدارکت های آن به دامنه مهم نداشته باشیم، سئو در مشهد اعتبار یا این که Autority که برای هر ورقه از تارنما قابل کسب میباشد فی مابین نشانی های گوناگون از به عبارتی وبسایت تقسیم می شودو اساسا از دید گوگل ۴ تارنما وجود داراست خیر ۱ وبسایت و در فیض هر مورد از صفحه های قادر است روی هریک از این ۴ دامنه ایندکس خواهد شد پس اتفاقی که خواهد به‌زمین‌خورد این میباشد که ایندکس صفحه های شما فی مابین ۴ دامنه دور از هم گردد. از جمله فکر کنید در وبسایت استوار سامانه،موتور جستجوی گوگل، برگه اساسی یا این که به عبارتی home page وبسایت را بایستی از در میان ۴ نشانی ذیل یک کدام از را ایندکس – index کند:

همانگونه که مشاهده کردید چهار سبک url یا این که نشانی داریم که با هم متفاوتند البته همگی آن‌ها مقصدشان کاغذ اساسی وبسایت یا این که به عبارتی هوم پیج وب سایت میباشند یعنی گوگل شیت اساسی تارنما را برای ۴ نشانی بالا به عنوان مثال با https و سوای www ممکن میباشد ایندکس نماید و شیت دیگری از سایتتان را با http و با www ایندکس نماید و همچنین هرکدام از صفحه ها شما می تواند هرکدام از ۴ وضعیت داشته باشد یعنی صفحه ها تارنما شما در بین این ۴ سبک نشانی دهی پخش میشود و اساسا ۴ تارنما وجود داراست که در هرکدام چندین شیت ایندکس شده‌است. کاری که شما می بایست انجام دهید این میباشد که یک کدام از این url ها را بعنوان نشانی دامنه مهم گزینش کرده و مابقی را روی این دامنه ریدایرکت ۳۰۱ کنید. پس با تعیین آیتم Domain همه آدرسهای سایتتان را که در نمونه بالا نوشتیم به گوگل معرفی نمائید.

ما برای تارنما استوار سامانه نشانی مهم را تعیین کردیم زیرا هم https (یعنی امنیت وبسایت) در نشانی چشم خواهد شد و هم نشانی کوتاه است.

مکانیزم ایندکس صفحه ها تارنما در گوگل
هنگام فعالیت با وبمستر تولز یک کدام از گرفتاری های اثبات “وبمستر” ها، رئیس صحیح نشانی های متفاوت وب سایت بوده تا کل لینک و پیوند هایی که در نتیجه ها جستوجوی مخاطب ظواهر میگردند، مخصوصا در تارنما هایی با تعدادی زیردامنه گوناگون نظیر .com و .net ؛ مرتبط با نشانی متبوع باشد.

پس هم اکنون آیتم Domain را گزینش کرده و خویش را از شر نشانی های مازاد خلاص نمایید. این آیتم که در وبمستر تولز حاضر نبود و اساسا جواب گوگل به درخواست یوزرها برای مدیر ریلکس خیس وب سایت به حساب آورده می شود؛ تنها به اسم مهم دامنه شما اعتنا می نماید و کل تحت دامنه ها (bold) را تحت عنوان بخشی از وبسایت شما در لحاظ می‌گیرد. خیر فقط پیشوند ها (www) و پسوند ها(.net,.ir,.co,…) بلکه حتی تفاوت پروتکل(https,http) درین آیتم نقص‌ ساز نخواهد بود و GSC آنان‌را به خیر مدیر خواهد کرد.

گام چهارم برای نصب Google Search Console
با وارد کردن دامین وب سایت خویش مطابق سر مشق، کاغذ ذیل برای شما گشوده شود.

گوگل برای اطمینان نتایج کردن از درستی نام‌و‌نشان شما تحت عنوان رئیس تارنما، از شما میخواهد تا در پیکربندی DNS وب سایت خویش یک رکورد TXT دربردارنده متن ارائه گردیده قرار دهید. درصورتی که دسترسی به رکورد های DNS برایتان مقدور وجود ندارد می بایست با مسئول هاست یا این که شرکتی که از آن‌ها خرید هاست داشتید تماس حاصل نمایید.

رکورد درخواستی گوگل را در DNS Management خویش تعریف و تمجید فرمایید و یا این که از مسئول هاست بخواهید این رکورد را تعریف و تمجید نماید و چندین دقیقه ای (معمولا ۲ دقیقه) طاقت فرمائید و روی دکمه Verify کلیک فرمائید.

اما در پیام اکران داده گردیده، قابلیت و امکان احراز مسئولیت شما تحت عنوان رئیس و مالک اختیار از روش شیوه های دیگر نیز ذکر می گردد البته پیشنهاد می‌کنیم وقت خویش را تلف نکنید به دلیل آن که این نحوه ها برای سیستم URL prefix رزرو گردیده اند. در‌صورتی‌که شما نوع Domain را گزینش نموده اید فقط راه و روش اعتبار سنجی و Verify کردن همین یک خط مش میباشد که تعریف‌و‌تمجید رکورد TXT میباشد، برای سبک Prefix یک‌سری طریق دیگر اعتبار سنجی وجود داراست مانند آپلود یک فولدر در هاست، یا این که افزودن یک متا تگ در برگه مهم تارنما و …

وقتی که همگی چیز به صحت انجام شد با چنین پیامی مواجه خواهید شد:

در شکل اعلام عدم وجود رکورد موردنظر به وسیله گوگل مورد Verify Later را گزینش کرده و بسته به ارتفاع مدت میان بازیابی رکورد ها در پیکربندی DNS، اندکی حوصله نمایید. اعتنا داشته باشید که در شرایطی که روی Remove Property کلیک نمایید؛ مجموع روند از نخستین آغاز خواهد شد و بایستی رکورد جدیدی ساخت‌و‌ساز فرمائید.

تهنیت می‌گوییم، حال برگه GSC یا این که سرچ کنسول وب سایت شما با مجموع دامنه های مربوطه در چنگ شماست. روی Go To Property کلیک فرمائید تا به آن نگاهی بیاندازید و از گزارشات کاربردی و متنوعی که در چنگ دارید چک و آنالیز اینترنت سایتتان را استارت نمایید..

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 2
سه شنبه 25 شهريور 1399 زمان : 13:12


لینک و پیوند سازی داخلی با استعمال از این تکنیک را میتوانیم به خوشه بندی موضوعی هم تفسیر کنیم. یعنی گروهی از صفحه ها با پیوند سازی داخلی که کلیه مرتبط موضوعی می‌باشند. به کارگیری از تکنیک مرزبندی محتوا سه مزیت عمده دارااست:

دسترسی ریلکس و جستجوی معمولی برای یوزرها وب سایت.
ربات های خزنده گوگل شعور بهتری از رابطه موضوعی صفحه های وب سایت خواهند داشت.
اعتبار بیشتری به صفحه های اساسی وب سایت منتقل میشود.
2- به کار گیری از انکر تکست مطلوب
انکرتکست مصرف شده در فرآیند پیوند سازی داخلی نقش مهمی در شعور گوگل از محتوای شیت داراست. در تدوین استراتژی درست سئو در مشهد لینک و پیوند سازی داخلی می بایست به آن اعتنا کنیم. چنانچه شناخت کافی با مضمون‌ انکرتسکت و کاربرد آن ندارید توصیه می کنیم نوشته‌علمی انکر تکست چه میباشد را مطالعه نمایید و به نمونه ذیل اعتنا نمائید:

هر اتاق با تلاش و غرض مشخصی ساخته میگردد و تابلوی ارشادوراهنمایی که در راهرو وصل می‌شود تلاش آن را نشان می دهد. تابلوی راهنما چهت نیل به دیگر اتاق ها در یک طبقه خاص، به عبارتی انکرتکستی میباشد که در مقاله ها خویش به عمل میبیرید. مثلا درصورتی که در تابلوی اتاق درج شده باشد “اتاق 512” هیچ اطلاعاتی به مراجعه کننده نخواهد بخشید اما در شرایطی‌که همین تابلو با عبارت “دفتر کار رئیس” جایگزین گردد تصمیم گیری برای ورود و کاربرد اتاق را برای اشخاص ریلکس میکند.


با به کارگیری از انکرتکست های متنوع و همسو با کسب و عمل خویش، میتوانیم به فهم و شعور گوگل و یوزرها از غرض خویش یاری شایانی کنیم، این فعالیت منجر رویش قابل توجهی در بهینه سازی وب سایت میشود.

5 گزینه از شایع ترین اشتباهات لینک و پیوند سازی داخلی
مواقعی که برای تدوین استراتژی لینک و پیوند سازی داخلی بیان شد موجب می‌گردد تا رابطه صفحه ها به صورت صحت در دسترس یوزرها و گوگل قرار داشته باشد. به گذر زمان مقطع و با زیاد شدن تعداد صفحه های تارنما یا این که حذف بعضی از آن ها ممکن میباشد این استراتژی مبتلا گونه های خواهد شد. یک کدام از مهم ترین وظایف ما شناسایی این ایرادات احتمالی و رفع آن ها در سریعترین مدت ممکن میباشد. در‌این نصیب 5 گزینه از متداول ترین مشکلاتی که در پیوند سازی داخلی وجود دارااست چک می گردند:

1- پیوند داخلی شکسته یا این که internal broken links

گهگاه پیش می‌آید که آسانسورها در بعضا طبقات توقف نمی‌کنند، در طبقه ای ذیل خیس، یا این که فراتر می ایستند. یا این که در یک طبقه از ساختمانی گسترده اتاق هایی وجود داراست که هنگامی دربشان را گشوده کنیم با فضایی خالی یا این که حتی یک انباری متروکه مواجه میشویم.

لینک و پیوند شکسته، بالا بر معیوب تارنما شماست. لینکی که با کلیک برروی آن به کاغذ ای سوای محتوا وارد میشوید. در‌صورتی‌که در تارنما شما پیوند شکسته داخلی وجود داشته باشد و مخاطب روی آن کلیک نماید، برگه ای با خطای 404 مشاهده خواهد کرد.


ولی پیوند های شکسته چه گونه به وجود می‌آیند؟

دو استدلال عمده منجر ساخت‌و‌ساز لینک و پیوند شکسته داخلی میشود:

نشانی پیشین کاغذ را دستکاری کرده ایم و هنگامی که کاربربه آن کاغذ وارد میگردد، محتوایی برای اکران نیست.
برگه ای را از تارنما حذف می‌کنیم البته جایگزینی برای آن در حیث نمی گیریم. مجددا مخاطب با کلیک برروی پیوند با کاغذ 404 مواجه می گردد.
برای رفع ایراد لینک و پیوند های شکسته دو منش وجود داراست:

لینک و پیوند هایی که در قسمت های متفاوت تارنما ما به نشانی کهن ارجاع داده گردیده شناسایی کرده و با اعتنا به نشانی تازه دستکاری کنیم.
با استعمال از ریدایرکت 301 نشانی حذف گردیده را به برگه ای دیگر که مرتبط موضوعی میباشد، ریدایرکت کنیم.
برای ادراک بهتر مضمون‌ لینک و پیوند شکسته و اشتباهات ناشی از آن توصیه می‌کنیم به نوشته‌ی علمی لینک و پیوند شکسته چه است رجوع کنید.

2- پیوند داخلی به شیت ریدایرکت گردیده

در نمونه ساختمان بلند 100 طبقه، درصورتی که واحد حراست ساختمان بلند در طبقات 60 تا 70 باشد و بعدا به طبقات 40 تا 50 منتقل خواهد شد، احتمالا شماره اتاق 612 از قسمت حراست نیز به 412 عوض می شود. در فیض بهتر میباشد تابلوی ارشاد که در ورودی ساختمان نصب گردیده نیز عوض شده و شماره اتاق دارای ربط را به مراجعه نمایند اعلام نماید در غیر اینصورت اشخاص می بایست نخست به اتاق سابق رفته و جدید آنجا متوجه انتقال شوند.


زمانیکه برگه ای را با 301 ریدایرکت میکنیم، بایستی لینک و پیوند هایی که از صفحه ها دیگر بدین شیت لینک و پیوند گردیده اند را تصحیح کنیم تا ربات های گوگل را در مسیرهای طولانی گیج نکنیم. برای رفع چنین مشکلی یک شیوه وجود دارااست؛ لینک و پیوند های جانور از صفحه ها دیگر را بروزرسانی کرده و مستقیما به نشانی نو شیت ریدایرکت گردیده پیوند نمائید.

برای شناخت بهتر با مضمون‌ ریدایرکت 301 و نحوه های به کارگیری از آن می توانید به نوشته‌ی‌علمی ریدایرکت 301 چه میباشد مراجعه نمایید.

3- لینک و پیوند سازی زیاد به صفحه های معدود اهمیت

برای ورود به ساختمان های پهناور یک‌سری درب ورود و خروج در لحاظ گرفته میشود، طبقات مهمتر نیز تعداد روش های ورود و خروج متفاوتی دارا هستند. البته هیچ وقت برای قسمت انبار و یا این که تاسیسات 10 رویه رفت و آمد در حیث نمی گیریم.

صفحه های نادر اهمیت قسمت انبار و تاسیسات تارنما شماست. بجای صرف مدت و هزینه برای لینک و پیوند سازی داخلی به صفحه ها معدود اهمیت می‌توانیم بها و هزینه مورد نیاز را در میان صفحه های مهمتر استعمال کنیم.

در سود به مکان آنکه در صفحه های خویش به قسمت هایی که اهمیت و قیمت پایینی دارا‌هستند پیوند سازی کنیم فقط به صفحاتی که به طور کامل مربوط به زمینه این کاغذ و حق تقدم اساسی ما برای کسب رده در حاصل کاوش میباشند لینک و پیوند می دهیم.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 2
دوشنبه 24 شهريور 1399 زمان : 15:02


استراتژی ایجاد محتوا یک کدام از از مهمترین ارکان ساخت محتوا میباشد و می تواند سبب تأثیرگذاری بیشتر محتوای شما در استفاده کننده خواهد شد. سئو در مشهد استراتژی ساخت‌و‌ساز محتوا مشتمل بر شیوه ارسال محتوا، یافتن جامعه غرض، گزینش بستر مطلوب محتوا، طریق ایجاد محتوا، اخذ بازخوردها و درنهایت پیاده‌سازی طریق‌هایی برای بازاریابی محتوا میباشد. برای ادراک بهتر تاثیر گزینش استراتژی در ساخت محتوا تا انتهای این نوشته‌ی علمی با ما یار و همدم باشید.


در استراتژی ساخت‌و‌ساز محتوا چه نکاتی اهمیت دارااست؟
مهمترین نکته در خصوص ایجاد محتوا داشتن استراتژی برای آن میباشد. استراتژی ساخت و ساز محتوا در معنای انجام دادن روشی خاص برای ساخت محتوا در کسب‌وکار میباشد که رقیبان توانا به انجام آن نباشند و یا این که شما آن را بهتر انجام بدهید. لذا وقتی که سخن از ساخت محتوا میشود داشتن طریق و نرم‌افزار‌ریزی برای آن در حق تقدم قرار می گیرد. استراتژی محتوا سبب ساز می شود کسب‌وکار شما با صرفه گردد و طبق روال منظم پیش برود.

1- طریق ارسال محتوا
راجع‌به طریق ارسال محتوا می‌قدرت از تکنیک‌هایی نظیر مقطع‌بندی درست ارسال محتوا، بستر مطلوب ارسال محتوا از روش پیامک، کانال مجازی و غیره، جایگاه‌بندی سنی، نرم افزار‌ریزی در امر چرخه قدمت محتوا به کار گرفت. در صورتی راجع به طریق ارسال محتوا نیاز به مشورت دارید میتوانید از روش طرق ارتباطی با مجموعه ساخت و ساز محتوای یاراپلاس در تماس باشید.


2- یافتن جامعه غرض
یافتن جامعه غرض در ساخت‌و‌ساز محتوا بسیار کاربردی میباشد. یافتن جامعه مقصود کسب‌وکار شما به‌این مضمون‌ میباشد که مشتریان خویش را بیابید و به آن‌ها محتوا ارائه بدهید. شیوه ارسال محتوا برای این مشتریان به‌قدری اهمیت داراست که در حالتی که با‌ اعتنا پیش بروید می توانید به سرعت غالب گردید. جامعه مقصود به شما یاری می‌نماید منظم، پیش‌بینی‌گردیده و تخصصی‌خیس فعالیت فرمائید. وقتی که بر روی یک جامعه غرض خاص متمرکز کار فرمایید، میتوانید عمل خویش را به نیکی ارائه بدهید و در بازه‌برهه زمانی کوتاهتری برخورد قابل قبولی بگیرید.

3- بستر مطلوب محتوا
بستر مطلوب ایجاد محتوا دربرگیرنده کانال‌های مجازی، شبکه تبلیغاتی مطلوب، آدرس اینترنتی مارکتینگ، پیامک، تبلیغات کاغذی و غیره میباشد. در مشاجره بسترهای ساخت محتوا عموماً به حافظه وب میافتیم. چراکه وب بستری بسیار مطلوب درزمینه ساخت‌و‌ساز محتوا میباشد. در‌حالتی که بتوانید یک بستر پر بازدید برای محتوای خویش مانند کانال‌های مجازی را تعیین نمائید و به‌شکل متمرکز بر روی آن کارکنید به‌زودی در دعوا فروش و جذب مشتری دارای تعهد بسیار پیروز خواهید بود.

4- طریق ساخت محتوا
شیوه ساخت محتوا همواره از گرفتاری‌های مدیران میباشد. در استراتژی ساخت محتوا برای طریق ساخت محتوا نرم‌افزار‌ریزی میگردد. طریق ساخت محتوا به معیارهای مختلفی مثلا جامعه مقصود، نوع کسب‌وکار، بازه زمانی سنی مخاطبین، اصول بهینه سازی، بسترتولید محتوا، نوع محتوای چندرسانه‌ای، متن و عکس بستگی داراست. یاراپلاس شما‌را در گزینش شیوه ساخت و ساز محتوا یاری خواهد کرد. کارشناسان ما در آغاز نوع کسب‌وکار و رقبای شما‌را محاسبه می‌نمایند و درنهایت روش انجام ساخت محتوا را سفارش می دهند.

مقررات بازاریابی محتوایی را بدانید تا بتوانید در اینستاگرام ایجاد محتوا نمایید!

هر یکسری اهمیت و تاثیر مثبت ساخت محتوای جالب و باکیفیت بر هیچکس پوشیده وجود ندارد ولی فقط ساخت‌و‌ساز یک محتوای خوب آخر شیوه وجود ندارد.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 2
پنجشنبه 20 شهريور 1399 زمان : 10:25


کسب درآمد در گوگل ادسنس؛ متنوع و هدفمند
بعد از اینکه با معنی Google Adsense آشنا شدیم حالا نوبت آن میباشد که با گونه های متعدد این نوع تبلیغات آشنا شویم. گوگل ادسنس سئو در مشهد در واقع حالتهای مختلفی داراست که با یکدیگر مختلف اند ولی همه یک مقصود را دنبال می نمایند، کسب درآمد!

– گوگل ادسنس و تبلیغات محتوا محور
بعضی از یوزرها در دنیای مجازی پیرو محتواهای خاص می باشند از این طرز شما می‌توانید با تبلیغاتی که محتوای خاصی را در بر دارا‌هستند با CPC که پرداخت به ازای کلیک و CPM که پرداخت به ازای بازدید میباشد درآمدزایی داشته باشید. شاید فقط تفاوت تبلیغات محتوا محور همین باشد. در CPM شما به ازای تعداد خاصی بازدید، به عنوان مثال هر هزار بازدید مبلغ خاصی را اخذ می‌کنید. تبلیغات محتوا محور در گوگل ادسنس گونه های مختلفی دارا‌هستند. بعضا از آنان می‌توانند متن باشد، برخی دیگر تصویر یا این که حتی تصاویر متحرک که به آن ها گیف گفته می‌شوند. گزینش اینکه از کدامیک از این طرز ها به کارگیری فرمائید با خویش شماست و می‌توانید.

– کاوش محور
در تبلیغات کاوش محور، Google Adsense در واقع به یوزرها اذن می‌دهد تا یک‌سری تبلیغات خاص جستجویی را در تارنما خویش به اکران بگذارند.

– ویدیو محور
این نوع تبلیغات که گوگل اذن می‌دهد که شما تبلیغات ویدئویی را روی وب سایت خویش قرار دهید.

مقاله دارای ارتباط گوگل ترند چه می باشد؟ - یادگرفتن به کار گیری از گوگل ترند
ولی قابل ذکر میباشد که استعمال از Google Adsense به راحتی وجود ندارد و شما بایستی تعدادی مقررات را رعایت فرمایید. رعایت از این ضوابط در صورتیکه می خواهید از روش گوگل ادسنس درآمدزایی داشته باشید امری ضروریست.

مقررات گوگل برای یوزرها گوگل ادسنس
مقررات گوگل برای استعمال از گوگل ادسنس تحت عنوان منبعی برای درآمدزایی بسیار سهل وآسان میباشد. البته این ضوابط مشقت بار گیرانه چنانچه نقض شوند قادر است سئوی منفی وب سایت شما گردد. همینطور شما با هرگونه تقلب در این باره با دیوار حفاظتی قادر گوگل مواجه خواهید شد که به شما هشدار می دهد تقلب ممنوع میباشد. همینطور شما کارکشته نخواهید بود که اکسی را برای کلیک کردن اغوا فرمایید، حتی با کلیک برروی تبلیغات خویش نیز هیچ مبلغی اخذ نمیکنید.

مطالب باکیفیت؛ عاملی در افزایش مرتبه بندی
در‌حالتی که شما در تارنما خویش مطالب کیفیت خوب را قرار دهید سبب می گردد که داده ها تارنما خویش را ارتقاء دهید. بعد از چاپ مطالب غیر ضروری و مضر دوری کنید به دلیل آن که صرفا منجر سئوی منفی می گردند. در واقع مطالب وب سایت شما می بایست به طوری باشند که تجربه ای تکرار نشدنی را برای یوزرها شما تولید نماید. وقتی که شما از مطالب موءثر استعمال می‌کنید و مخاطبان را به تارنما خویش جذب نمایید گوگل نیز سکو بندی شمارا ارتقاء می‌دهد.

محتواهای تخصصی بسیار گزینه اعتنا گوگل ادسنس قرار میگیرند، علاوه بر این محتواها، مطالب خاص نیز بسیار آیتم دقت می باشند. گوگل از آنچه شما تصور می‌کنید بسیار هوشمندتر کار میکند و مطالب تکراری را از نتیجه ها جست و جویبار خویش حذف می نماید.

لغات کلیدی؛ نکته آیتم اعتنا گوگل
دیدنی میباشد بدانید که گوگل عبارات کلیدی را در تارنما شما تحلیل کرده و طبق آن به شما مرتبه می‌دهد. تلاش فرمایید که در هر مقاله چاپ گردیده از لغت ها کلیدی به کار گیری نمائید.

مقاله دارای ربط پیش گویی سیل - گوگل جان آدم ها را نجات می‌دهد!
اهمیت محتوای وب سایت در گوگل ادسنس
محتواهای تخصصی بسیار گزینه دقت گوگل ادسنس قرار می‌گیرند، علاوه بر این محتواها، مطالب خاص نیز بسیار گزینه اعتنا می باشند. گوگل از آنچه شما تصور می‌کنید بسیار هوشمندتر کار میکند و مطالب تکراری را از نتیجه ها جست و جوی‌بار خویش حذف می نماید.

Article Spinning یک اپلیکیشن میباشد که نویسندگان از آن برای یافتن محتواهای تکراری و جایگزینی در آن استعمال می نمایند. این نحوه با اینکه ممکن میباشد در حیث شما ریلکس باشد البته با اشکالات فراوانی رو به روست. ممکن میباشد که محتواهای جایگزین گردیده بی معنا باشند و یا این که در متن تمام اینطوری به لحاظ برسند. در صورتیکه اینطور باشد مخاطبان سایت شما خیر صرفا ارتقاء مییابند بلکه در گلایه از محتوای بی مفهوم شما کاهش نیز خواهند یافت. با این فعالیت درآمد گوگل ادسنس شما نیز کاهش می‌یابد. خلل بعدی هنگامی پیش روی شما قرار می‌گیرد که گوگل متوجه این فعالیت به اصطلاح تقلب شما گردد. در‌این حالت دامنه هم پا با صاحب و مالک آن در لیست سیاه گوگل قرار می‌گیرند.

موضوعات ممنوعه برای استعمال از گوگل ادسنس
معامله اسلحه، رواج فرهنگ وتمدن نادرست، داد و ستد مشروبات الکلی مثلا مواقعی می باشند که بوسیله اکثریت نهی میشوند. گوگل ادسنس نیز از این قاعده استثنا ندارد. حدودا همه محتواها در حول موضوعات دیگر تایید خواهند شد و هیچ سیرتکامل محدودیتی از این حیث نیست. البته محتواهایی که بیشتر آیتم اعتنا گوگل ادسنس قرار میگیرد محتواهای مرتبط با پزشکی و بیمه میباشد.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 2
سه شنبه 18 شهريور 1399 زمان : 15:34


درین نوشته ی علمی قصد داریم،‌ توضیح دهیم که CDN‌ چه چیزی است؟ و چرا به استعمال از آن برای سایتتان نیاز دارید. سئو در مشهد در واقع CDN برای مثال حرفه‌آوری‌هایی میباشد که می توانید در کنار هاست برای سایتتان از آن استعمال فرمایید. CDN یا این که Content Delivery Network یاری متعددی به ارتقا سرعت بار گذاری وب سایت می‌نماید.

CDN‌ چه می باشد؟
CDN مخفف عبارت Content Delivery Network میباشد که به آن کانال تحویل محتوا یا این که کانال توزیع محتوا نیز می گویند. در صورتی‌که بخواهیم معنا CDNها را محاسبه کنیم، بایستی سازوکار اخذ داده ها را در اینترنت‌وبسایت‌ها محاسبه کنیم.

برای اکران هر کاغذ از اینترنت‌وب سایت، بایستی مورد‌های متعددی از سرور اخذ شوند و در مرورگر استفاده کننده اکران داده شوند. هرچه مسافت‌ی جغرافیایی مخاطب با سرور اینترنت‌وب سایت بیشتر باشد، مقطع بازه زمانی اخذ داده ها ارتقا می یابد. به همین استدلال یوزرها مبنی بر وضعیت جغرافیایی خویش سرعت‌های متفاوتی را از یک اینترنت‌تارنما تجربه می‌نمایند.

یک کدام از خط مش‌هایی که می‌اقتدار برای بالابردن سرعت بار گذاری تارنما از آن به کار گرفت، CDN‌ میباشد. در شکل استعمال از آن، داده ها اینترنت‌وب سایت‌ شما در سرور‌های متفاوت در سراسر عالم قرار میگیرند تا هر استفاده کننده این داده ها را از مجاورت‌ترین سرور به خویش، اخذ نماید. بدین ترتیب یوزرها در سراسر جهان می توانند سرعت خیر و خوبی را از اینترنت‌تارنما شما تجربه نمایند.


CDN چه‌گونه فعالیت می‌نماید؟
CDN می تواند کل سرورهای وب در سطح جهان را پوشش دهد. وقتی‌که از این سیستم روی یک تارنما استعمال می‌گردد، داده ها تارنما روی مجموع سرورها نسخه برداری و محافظت میگردد. کاربری که وارد وب سایت موردنظر می‌گردد، محتوای تارنما ( مشتمل بر اطلاعاتی مانند پوشه‌های چند رسانه ای، اشاره گر، فولدر‌های CSS و جاوا اسکریپت‌ها) از مجاورت‌ترین سرور لود می شود.

برای اینکه بهتر متوجه گردید CDN‌ چه است؟ مثالی را مطرح می کنم. در حالتی‌که سرور اساسی یک اینترنت‌وب سایت در تهران واقع باشد، بازدید کنندگانی که در تبریز می باشند نسبت به کسانی که در لندن می‌باشند بسیار سریع‌خیس به مطالب تارنما شما دسترسی پیدا می‌نمایند.

در شکل فعال بودن CDN، بازدید کننده‌ی لندنی نیازی به اخذ داده ها از سرور تهران ندارد چون حرفه آوری CDN او‌را به نزدیکترین سرور حالت مکانیش هدایت می‌نماید.

پس از یک سری درخواست و ذخیره‌سازی داده‌ها در سرور‌های CDN، خطاها دیرین مثل لود‌های نماید، مرورگرهای حاد و خلل در سرویس ها برطرف می گردند. از مزیت‌های به کارگیری از CDN تنها ارتقاء سرعت بار گذاری تارنما وجود ندارد بلکه تعداد هک هایی که هنگام انتقال پوشه های استاتیک به مخاطب آخرین رخداد می افتد را نیز کاهش میدهد.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 8
يکشنبه 16 شهريور 1399 زمان : 12:10


با تغییر تحول طرز جايگاه بندی حاصل جستجوی گوگل و تغییرات بهینه سازی در دو، سه سال اخیر گوگل برای اکران حاصل بهتر از فناوری جدیدی سئو در مشهد بنام جستجوی معنایی Semantic Search در الگوریتم های جستجوی خویش به کارگیری می نماید.

جستجوی معنایی چه می‌باشد؟
جستجوی معنایی پیرو استخراج مضمون‌ از محتواست و فقط با اعتنا به واژه کلیدی به مطالب جايگاه نمی دهد. بلکه برای مرتبه دادن مجموع محتوا را از لحاظ قضیه و معنا آنالیز می نماید. برای مثال در شرایطی که نوشته‌ی علمی ای در رابطه “کیسه برنج” بخواهید بنویسید در حالتی‌که به اندازه دانه های برنج این کیسه، واژه و کلمه “کیسه برنج” را تکرار فرمایید، پیروز به کسب مرتبه خوب در گوگل نخواهید شد. بایستی محتوای شما کل موضوعات مربوط به “کیسه برنج” را پوشش دهد تا گوگل آن را تحت عنوان یک محتوای مطلوب و کاربردی تشخیص دهد.

موتور های کاوش مثل گوگل مدام در کوشش اند، شایسته ترین و مجاورت ترین نتیجه ها به آنچه مخاطب کاوش کرده را اکران دهند. به همین عامل گوگل می بایست بتواند نخست متوجه ماهیت صفحه ها گردد تا به آنها درجه دهد، این به عبارتی دلیلی میباشد که گوگل از جستجوی معنایی به شدت به کار گیری می نماید.

فاکتور های جستجوی معنایی گوگل
گوگل از یکسری سیگنال ها برای بکار بردن جستجوی معنایی به صورت کلی حاصل کاوش به کار گیری می نماید:

کاوش های دوست داستنی
محل کاوش استفاده کننده
نوع کاوش
لغت ها هم معنی
کلمه ها هم مجموعه
لغات دارای ارتباط معنایی
اهمیت چگالی کلیدواژه برای گوگل
تعداد تکرار کلمه و واژه کلیدی در متن شما بایستی دارنده تعادل باشد. یعنی خیر خیلی زیاد و خیر خیلی معدود. زیاده روی در استعمال از کلیدواژه از لحاظ گوگل فعالیت صحت وجود ندارد و ممکن میباشد وبسایت تان اسپمر شناخته گردد و گرفتار پنالتی گوگل گردید.

پلاگین بهینه سازی Yoast بهینه سازی با ارزیابی محتوا به شما یاری می نماید متنی بهینه سازی گردیده ساخت نمایید. یکی مواقعی که‌این پلاگین چک می نماید تراکم واژه کلیدی در طی محتوایت که به‌دنبال با آن آشنا می شویم.

تراکم واژه و کلمه کلیدی در پلاگین بهینه سازی Yoast بهینه سازی
این پلاگین برای ارزیابی چگالی دارنده چارچوبی کلی میباشد. از حیث پلاگین seo چگالی مطلوب برای واژه و کلمه کلیدی در حین یک متن چیزی در میان ۰.۵ تا ۲.۵ درصد میباشد. همان گونه که در تصویر پایین می‌بینید، تراکم کلیدواژه یکی نوشته‌ی‌علمی های اینجانب میان همین بازه زمانی قرار گرفته میباشد.

در صورتی‌که چگالی شما کمتر از دستکم یعنی ۰.۵% باشد، یک لامپ قرمز رنگ و پیامی با مضمون “این چگالی کلمه و واژه کلیدی (به صورت نمونه ۰%) میباشد، که بسیار نادر میباشد” اخذ خواهید کرد.

همچنین درصورتی که چگالی کلمه و واژه کلیدی از مرز ۲.۵ درصد عبور نماید، پلاگین با اکران یک لامپ قرمز‌رنگ و متن “چگالی کلیدواژه بیشتر از حداکثر ۲.۵% می‌باشد” به شما هشدار می‌دهد.

برچسب ها سئو در مشهد ,

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 63
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 6
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 43
 • بازدید ماه : 140
 • بازدید سال : 1032
 • بازدید کلی : 1032
 • کدهای اختصاصی