close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 58
پنجشنبه 25 دی 1399 زمان : 8:53


درین مقاله به آنالیز لغات کلیدی متشابه یا این که به اصطلاع LSI میپردازیم و راجع به ضرورت به کار گیری از آن‌ها در یک مقاله سئو در مشهد و تاثیر آن بر بهینه سازی، توضیح خوا هیم بخشید.


علم بهینه سازی همواره در اکنون تغییر و تحول و توسعه میباشد و درک مفاهیم مرتبط با آن اکثر اوقات با دشواری هایی یار و همدم هست. برای آغاز بهینه سازی و ارتقاء ترافیک وب سایت باید در تعیین عبارات کلیدی توجه خاصی به خرج دهید. در راستای این عمل در‌این مقاله شمارا با معنا Latent Semantic Indexing یا این که به اختصار LSI آشنا میکنیم.

این مضمون‌ در صدر ممکن میباشد مقداری پیچیده به حیث رسد، البته در حالتی‌که با ساز و عمل بهینه سازی آشنا باشید، فهم و شعور آن فعالیت مشقت نخواهد بود و تا نصفه رویه را از همین نخست رفته اید. به‌دنبال مقاله به محاسبه این معنی و چگونگی به کار گیری از آن در ارتقاء seo وب سایت و بهبود کسب و عمل می‌پردازیم.

Latent Semantic Indexing یا این که LSI چه میباشد و چه‌گونه به seo تارنما یاری می نماید؟
LSI مفهومیست که موتورهای کاوش مانند گوگل از آن استعمال می نمایند تا رابطه در بین کلمه ها و لغت ها را فهم کرده و مفاهیم مشترک فی مابین آن‌ها را شناسایی نمایند. برای ادراک این معنا بایست بدانید که موتور های کاوش به اندازه ای هوشمند می‌باشند که معنا محتوا و مترادفات یک عبارت یا این که واژه را فهم و شناسایی نمایند.

سوای به کار گیری از لغات و کلمه ها متشابه، بازه متعددی برای یک موتور کاوش صرف می‌شود تا لغات هم معنی عبارات کلیدی وب سایت شناسایی خواهد شد. با این توضیح، می اقتدار بیان کرد که گوگل تارنما هایی را که از لغات کلیدی متشابه نیز علاوه بر لغات کلیدی اساسی خویش در وبسایت به کارگیری می نمایند، در جايگاه بالاتری قرار خواهد اعطا کرد.

با به کارگیری از کلمه ها مترادف و هم معنی با لغات کلیدی در محتوای وب سایت، محتوای وبسیات به طور عامیانه تری ذکر می‌گردد. به کار گیری از یک واژه کلیدی خاص در محتوای یک ورقه، و تکرار آن به صورت غیر منطقی، قیمت آن را زیر میاورد و متن مندرج را نیز برای استفاده کننده غیر قابل قرائت می نماید. با به کار گیری از مترادفات این واژه و کلمه کلیدی به طور تصادفی به مکان واژه و کلمه کلیدی اساسی در متن، این نقص‌ را حل خواهید کرد.

همینطور با به کارگیری از عبارات متشابه با واژه کلیدی در محتوا، حیث یوزرها بیشتری را به سمت مقاله، جلب خواهید کرد و در فیض ترافیک بیشتری را برای وب سایت مهیا میکنید. با این عمل، یوزرها را در وصال سریعتر و آسانتر به جواب سوالهای هدایت میکنید و گروه این امور موجب ارتقا بازدید از تارنما شود.

کلمه ها کلیدی متشابه را به چه شکل شناسایی کنیم؟
در صورتی‌که هنوز به شعور جامعی از این مقاله نرسیده اید نگران نباشید. به دنبال بابیان نمونه این مضمون‌ را بیشتر توضیح خوا‌هیم اعطا کرد. جستجوی لغت ها کلیدی مطلوب، مستلزم استعمال از ابزار های مطلوب این فعالیت می‌باشد. اعتنا شما‌را به یک‌سری ابزار پایین جلب میکنیم.

موتور جستجوی گوگل
یکی‌از شایسته ترین و آسانترین خط مش های دانایی از عبارات کلیدی متشابه استعمال از موتور جستجوی گوگل میباشد. با جستجوی یک کلمه و واژه کلیدی همانند “سگ” در انتهای ورقه کاوش کلمات متشابهی که بدین کلمه و واژه دارای ارتباط می‌باشند اکران داده میگردند.

این طریق یکی شایسته ترین منش های دوراندیشی از لغات کلیدی متشابه میباشد، به دلیل آنکه مستقیما شمارا با لغت ها متشابه از حیث گوگل آشنا می نماید. می‌توانید با به کارگیری از این لغت ها کلیدی مترادف و هم معنی، در سمت کامل شدن عبارات کلیدی وب سایت به کار گیری فرمائید. در صورتیکه که از کل این عبارات و کلمه ها کلیدی به صورت صحیح در صفحه ها وبسایت استعمال فرمائید، مطمئنا در رویکرد صحیح گام برداشته اید.

ابزار Google Keyword Planner
برای به کارگیری از ابزار Google Keyword Planner نیاز به نام نویسی در Google AdWords دارید. پس از نام نویسی و آمدن به اکانت کاربری خویش میتوانید بدین ابزار دسترسی داشته باشید.

پس از ورود به Google Keyword Planner یک‌سری آیتم در پیش رو دارید. بر روی او‌لین آیتم با تیتر “Search For New Keywords Using A Phrase, Website, Or Category” کلیک کرده و واژه کلیدی متبوع خویش را در فریم پیش رو تایپ نمائید و آن گاه بر روی Get Ideas کلیک فرمائید.

در استعمال از این ابزار نیز ما از به عبارتی کلمه و واژه سگ به کارگیری کرده ایم تا مقایسه ای در بین ابزار های متفاوت داشته باشیم. در ذیل فیض این کاوش را میبینید.

همان طور که در عکس بالا نیز مشاهده میکنید چند کلمه و واژه یا این که عبارت کلیدی برای شما لیست میگردد. همینطور در اینجا میتوانید ملاحظه کنید که هرمورد از این کلمه ها به صورت میانگین چه تعداد در ماه کاوش میشود و تا چه اندازه این واژه یا این که عبارت، رقابتی می‌باشد.

ابزار LSI Keyword Generator
این ابزار نیز یکی‌از دیگر از ابزارهای بی آلایش ولی بسیار خوب در شناسایی کلمه ها و کلمات متشابه میباشد که آن را می‌توانید از نشانی Lsigraph.com بیابید. پس از ورود به‌این وب سایت، واژه و کلمه کلیدی خویش را وارد کرده و بر روی دکمه Generate کلیک فرمایید. پس از تعدادی لحظه لیستی از لغات و لغت ها متشابه را مشاهده می‌کنید. در عکس ذیل مثال ای از خروجی این تارنما برای کلمه و واژه Dog را مشاهده می نمایید.

وبسایت های دیگری نیز ازین دست وجود دارا هستند که از آن‌ها می شود به Keywordtool.io و Kwfinder.com اشاره نمود که برای کلمه ها فارسی مناسبترند.

به چه شکل شایسته ترین لغت ها کلیدی متشابه را شناسایی کنیم؟
با به کارگیری از ابزارهای معرفی گردیده، لیست بلند بالایی از عبارات کلیدی در مشت شما قرار می‌گیرد. ولی شما که نبایست از همگی آن‌ها به کار گیری فرمائید. پرسش اینجاست که کدامیک از آن ها برای تارنما شما مطلوب میباشد. نکته کلیدی در وصال به جواب این پرسش این میباشد که یک مخاطب چرا بایست در پی این عبارات متشابه بگردد. با پی بردن جواب این پرسش می‌توانید تصمیم قابل قبولی در‌این حالت بگیرید.

در اکثر وقت ها مواقع قصد استفاده کننده از جستجوی یک واژه کلیدی یک کدام از سه گزینه تحت می‌باشد:

• کسب داده ها کلی در باره یک زمینه (مثلا، سگ چه حیوانیست؟)
• کسب داده ها به خصوص در رابطه یک مسئله (برای مثال، پرطرفدارترین نژاد سگ کدامست؟)
• جستن راهی برای خرید یک سوژه (برای مثال، ازکجا می‌توانم یک سگ بخرم؟)

برای اینکه شایسته ترین عبارات کلیدی مربوط را گزینش کنیم، بایست آنهایی را برگزینیم که با مطالب وبسایت نیز در تناسب باشد. در شرایطی که وب سایت شما در رابطه قبول فرزندی سگ باشد نبایست عبارت “شیوه عکس العمل با آنفو لانزا سگ” را تحت عنوان واژه کلیدی متشابه تعیین فرمایید. در قبال میتوانید کلمه و واژه کلیدی دارای ربط “سگ فروشی” را برای وب سایت خویش برگزینید و بر روی آن عمل نمائید.

معنا LSI رویه و روشی را به ما نشان میدهد که از استعمال بی رویکرد از یک واژه کلیدی که شرایط اسپم سیرتکامل دارااست، در وبسایت دوری کنیم و در قبال کلمه ها و کلمه ها متشابه با آن را به عمل ببریم. نکته اساسی در‌این نوع به کار گیری اینست که از کل این لغت ها به طور طبیعی استعمال کنیم و قصد فریب موتورهای کاوش را نداشته باشیم. به کار گیری ترکیبی از کلمه ها کلیدی و لغات مربوط به آن ها یکی‌از ایده آل ترین رویکرد ها در شناسایی کلماتیست که بالاترین رنک و سکو را در موتورهای کاوش کسب می نمایند.

سود گیری
در صورتی قصد دارید که بالاترین جايگاه را در نتیجه ها کاوش کسب نمایید، باید همگام با تکنیک های گوگل باشید. به کار گیری از بک لینک و پیوند با لغت ها کلیدی دارای ربط و افزودن لغات کلیدی اساسی و لغات کلیدی مربوط به آن ها میتواند مرتبه بسیار خیر را برای وبسایت به ارمغان بیاورد. فیض این ارتقا درجه نیز ارتقا بازدید و ترافیک وب سایت هست.

خوشبختانه فهم و شعور این قضیه عمل رنج وجود ندارد و با دانایی از مترادفات لغت ها کلیدی وبسایت و استعمال از آن‌ها در صفحه های میتوانید به‌این اساسی دست یابید. در لحاظ داشته باشید که گوگل تشابه دربین این لغت ها را ادراک می نماید و در شکل وجود آن ها در یک ورقه، بها بالاتری را برای آن ورقه در حیث میگیرد. با رعایت این نکات، seo وب سایت را ارتقاء خواهید اعطا کرد و در مسیر صدق قرار خواهید گرفت.

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 238
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 17
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 11
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 30
 • بازدید ماه : 205
 • بازدید سال : 4934
 • بازدید کلی : 9604
 • کدهای اختصاصی