close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 38
يکشنبه 16 آذر 1399 زمان : 13:47


کوشش فرمایید از اسلایدرها به کارگیری نکنید
استعمال از خیل عظیم اسلایدر منجر نماید شدن وب سایت شما می‌گردد، اسلایدرها سبب ساز ارتقاء مقدار جاوااسکریپ می‌گردد و همین زمینه منجر ارتقاء مقطع بار گذاری وبسایت شما شود. بهترين سئو كار از طرفی شاید باورکردنش مقداری دشوار باشد اما اسلادیرها سبب ساز کاهش ۱ درصدی نرخ تبدیل هم می شوند! همچنین تجربه شادی بخش یوزرها را در گوشی مقداری ناخوشایند می‌نماید. این زمینه را که اکثر اسلایدرها به نیکی پباده سازی نشده‌اند و در دوران های متفاوت ساخت‌و‌ساز دردسر می‌نمایند را نمی‌اقتدار نادیده گرفت؛ عدم به کار گیری از آنان سبب ارتقا کیفیت تارنما شما هم میشود.

همان طور که متوجه شدید، اسلایدرها عامل قانع کننده‌ای برای حضور ندارند. بدین ترتیب شما می‌بایست آنها‌را حذف نمائید و از یک پوسته به کارگیری نمائید که به شما آزادی را در برگه مهم کادو دهد. ولی درصورتی که به طور منحصربفرد یک اسلایدر پباده سازی نمایید که به خیر seo گردیده باشد و برای به کارگیری در گونه های دستگاه‌ها اعم از موبایل های هوشمند، تبلت‌ها و کامپیوترها مطلوب باشد، به کار گیری از اسلایدر بسیار مطلوب و کارآمد نیز خواهد بود.

۴ – تصاویر خویش را با صرفه نمایید


سئو تصاویر یکی از دیگر از آن شیوه های اساسی و مهم برای ارتقاء سرعت سعی وب سایت شما میباشد. در صورتی‌که شما هم ملاحظه کنید که اکثر یوزرها به ویژه مبتدی و تازه کار ها در مشاجره تصاویر چه اشتباهاتی می‌نمایند؛ شگفت زده خواهید شد. تارنما آنها پر‌از تصاویر گسترده، فوق‌العاده کیفیت عالی و اما با پسوندهای نادرست میباشد که در غایت سرعت بار گذاری وب سایت را بسیار ارتقاء میدهند.

خوشبختانه سئو تصاویر آنقدرها نیز عمل طاقت فرسا و دردسرسازی وجود ندارد. کافی میباشد از پلاگین imagify استعمال فرمایید تا به راحتی تصاویرتان فشرده سازی و باصرفه شوند تا در سعی تارنما تاثیر بدی نگذارند.

این پلاگین فوق‌العاده مطلوب میباشد، از خصوصیت‌های این پلاگین می‌قدرت به مورد ها ذیل اشاره کرد:

رابط کاربری بسیار بی آلایش
با به کارگیری از این پلاگین به راحتی می توانید تصاویر را در طی آپلود تغییر و تحول اندازه دهید.
نشانه تصویر را نشان می دهد
شما ماهانه ۲۵ مگابایت عکس (حدود ۲۵۰) تا را به طور مجانی می توانید seo فرمایید. اما بعد از نام نویسی هم یک اجرو پاداش ۲۵ مگابایتی اضافه اخذ خواهید کرد.
در‌حالتی که که به سهمیه بیشتر نیاز داشته باشید می توانید از خرید داخل نرم افزار‌ای به کارگیری نمائید و به راحتی ارتقا سهمیه دهید.
در صورتیکه که قصد به خرید پلاگین برای seo تصاویر ندارید، سفارش می کنیم از پلاگین مجانی Smushit استعمال نماید. این پلاگین هم در نوع خودش فوق‌العاده میباشد و با رابط کابری بسیار بی آلایش و شل تصاویر را برای شما سئو خواهد کرد.

گفتنی میباشد علاوه بر به کار گیری از پلاگین های فوق سفارش میکنم به نکاتی که درباره ی سئو تصاویر وجود داراست هم اعتنا نمایید.

از فرمت‌های تصویر درست به کارگیری فرمایید. شایسته ترین فرمت برای تصاویر JPEG و PNG است. ولی جای جای نباید از این دو فرمت به کار گیری فرمائید و از هریک در شرایط مطلوب خودش می بایست فایده بگیرد!

ولی به صورت کلی PNG با JPEG مختلف میباشد چون فشرده سازی نشده میباشد. در حالی که فرمت JPEG خودش فشرده سازی شده‌است. تصاویر فشرده معمولا داده ها یه خرده دارا هستند برای همین اکثر زمان ها از کیفیت تصویرشان مقداری کاسته می‌گردد (شاید پاره ای کیفیت تصویر در فشرده سازی زیر بیاید البته وسعت فوق العاده نادر آنها هیچ تاثیر منفی در سرعت لود وبسایت نخواهند داشت.)

از آن طرف قصه بایستی بدانید که تصاویر غیر فشرده کیفیت بسیار بالاتری دارا هستند، پایین وسعت پوشه آنها بزرگتر میباشد و به خیر و خوبی مجموع جزئیات تصویر را در خویش مکان میدهند.

پس چطور می‌بایست تصمیم بگیریم که کدام فرمت تصویر را تعیین کنیم؟

در صورتیکه عکس یا این که تصویر ما دارنده دورنما از رنگ‌های متفاوت باشد، می بایست از فرمت JPEG به کارگیری کنیم و در صورتیکه تصویر بی آلایش باشد و یا این که ما نیاز به یک تصویر واضح فارغ از دور‌نما داشته باشیم، می‌بایست از فرمت PNG سود بگیریم.

گفتنی میباشد که در صورتی از تصاویر اینترنتی استعمال می کنید، بایستی بدانید اکثر اوقات این تصاویر بسیار حجیم و وسیع می باشند. این تصاویر یک دردسر وسیع برای سرعت بار گذاری وب سایت شما محسوب می گردند. برای همین سفارش می کنیم پیش از آپلود در وب سایت‌تان این تصاویر را تغییر تحول اندازه دهید و تا حد ممکن کوچک فرمائید.

برای اکثر محتواها بعد ها ۷۰۰ تا ۸۰۰ پیکسلی مطلوب میباشد.

۵ – از افزونه به اشتراک گذاری بهتر به کارگیری فرمائید


اکثر افزونه های به اشتراک گذاری در شبکه های مردمی که بیشتر تحت پست های وبسایت چشم میگردند، از افزونه های جاوا اسکریپ استعمال می‌نمایند. ارتقاء وسعت این کدها مقداری در کاهش مقطع لود وب سایت ایراد ساخت‌و‌ساز می‌نمایند! برای همین توصیه می کنیم که تنها از آیکون آنان استعمال فرمائید که حکم تصویر را داراست و خیر چیز دیگری! به هر اکنون شبکه های عمومی را ابدا نمیشه نادیده گرفت؛ به دلیل آن که وسعت بسیار متعددی از ترافیک را به سمت وبسایت شما میکشانند. شاید بهتر میباشد بیخیال این نکته دربین کل نکات شویم و همان گونه مانند دیرین از افزونه به اشتراک گذاری استعمال کنیم. البته بد وجود ندارد بدانید در صورتیکه روزی به شدت به کاهش برهه زمانی بار گذاری احتیاج داشتید، میتوانید این را غیر فعال فرمائید.

اما توصیه دیگری هم دارم. ما چندین سال از sumo.com برای اشتراک گذاری در شبکه‌های‌اجتماعی به کارگیری می‌کردیم ولی به تازگی به social warfare روی آوردیم، به این دلیل‌که بسیار مدل‌خیس میباشد. پیشنهاد میکنیم که شماهم همین عمل را بکنید.

۶ – وب سایت‌تان را منزه و مدل پباده سازی فرمائید
ورقه اساسی شما یک کدام از مهمترین صفحه ها وب سایت شما میباشد، چون اکثر بازدیدکنندگان به‌این برگه مراجعه می‌نمایند. هر کاری که می کنید تنها مطمعن گردید که ورقه مهم شما نخستین بسیار معدود وسعت میباشد و دوم به نیکی به قضیه متبوع شما اشاره می‌نماید. همت نکنید از امکان های گوناگون به کار گیری فرمایید، به این دلیل‌که بازدیدکنندگان فقط برای تلاوت محتوا به وب سایت شما می آیند و اکثر اوقات توجهی به امکان های وبسایت شما نمی کنند! اضافه کردن این امکان ها صرفا و صرفا سنگین شدن وب سایت‌تان را پیرو داراست.

این نکته را به خیر و خوبی به خیال بسپارید برای ساخت‌و‌ساز یک برگه اینترنت مفید نیاز وجود ندارد عنصرها متعددی را به فعالیت بگیرید. همت فرمایید برگه اساسی‌تان فقط مانند یک نقشه باشد که بازدیدکنندگان میتوانند از روش آن به آن چیزی که میخواهند در وبسایت شما برسند.

سفارش میکنم برای پباده سازی یک برگه مهم مطلوب به مورد ها ذیل اعتنا فرمائید:
USP و امثال آن را حذف نمایید
CTA برای اشتراک
استعمال از پیوندهای اساسی در برگه مهم مانند (در رابطه ما، تماس با ما و…)
لینک به پست های دوستداشتنی
لینک به آخری پست ها
نکته: در هنگام اکران پست در برگه مهم تنها تصویر، تیتر و چکیده را اکران دهید؛ جددا پیشنهاد میکنم از اکران دادن مجموع پست پرهیز کنید و آن را محدود سازید. این عمل به بهبود سرعت لود تارنما شما امداد شایانی می‌نماید.
۷ – یک افزونه CACHE موءثر وردپرس را نصب نمائید


هر وبسایت وردپرسی نیاز به یک افزونه CACHE داراست.

چرا؟

از آن جا که نهفته سازی:

به صورت چشمگیری سرعت و کوشش تارنما را بهبود میبخشد. (فولدر های نهفته سریعتر از فولدر های پویا بارگیری میشوند)
کاهش توشه سرور میزبانی شما
به بهبود مرتبه بندی یاری می‌نماید
تجربه کاربری را بهبود می بخشد
دو سفارش برای نصب پلاگین نهفته سازی داریم:

اولیه wp Auto-optimize
این پلاگین فقط یک پلاگین کش وجود ندارد، درواقع گروه ابزاری برای سرعت بخشیدن به تارنما شما میباشد. با به کار گیری از افزونه می توانید تعداد افزونه‌هایی را که استعمال می‌نمایند کاهش دهید، زیرا کل موردها مایحتاج شما‌را پوشش می دهد. این پلاگین حقیقتا میتواند به شما در صرفه جویی مدت و seo تارنما‌تان یاری دهد. به هر درحال حاضر استعمال از این پلاگین را به شدت پیشنهاد میکنیم.

دوم WP Total cache
در حالتی که نمیخواهید از افزونه نخستین به کارگیری فرمایید؛ حتما WP Total Cache آیتم بسیار قابل قبولی برای شما خواهد بود. این پلاگین دوستداشتنی ترین پلاگین کش برای وردپرس میباشد که به طور مجانی دردسترس می باشد. ولی درین پلاگین آیتم های بسیار متعددی وجود دارااست که در نوع خودشان فوق‌العاده پیچیده میباشند و در شرایطی که شما یک تازه کار باشید، حسابی در طول استعمال از آن حیران خواهید شد. از طرفی این پلاگین کل نیازهای شما‌را پوشش نمی‌دهد و در شما ناچار خواهید شد از یکسری پلاگین دیگر نیز به کارگیری نمائید؛ در غایت علاوه بر سنگین شدن وبسایت، تاثیر منفی در سرعت بار گذاری نیز میگذارد.

۸ – فشرده سازی GZIP را فعال فرمائید
در‌صورتی‌که شما با GZIP آشنا باشید، می دانید که اصولا راهی برای فشرده سازی جاوا اسکریپ، CSS و صفحه های اینترنت میباشد. آنالیز فرمائید که آیا فشرده سازی GZIP فعلا فعال شده‌است و یا این که نه؟

اعتنا داشته باشید:

اگر که میزبانی شما WPX باشد، GZIP به طور اتوماتیک فعال گردد.
با InmotionHosting شما می‌بایست آن را در در دست گرفتن پنل فعال نمائید و یا این که با پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا آنان این را برای شما فعال نمایند. در‌حالتی که که ز WP Rocked یا این که WP Total cache استعمال فرمایید، آنها GZIP را برای شما فعال خواهند کرد.

۹ – seo مقر داده


seo مقر داده وردپرس یک کدام از آن چیزهایی که حتی بخش اعظمی از صاحبان اینترنت‌وب سایت در زمینه‌ی آن چیزی نمی‌دانند. در صورتیکه مایل می باشید این seo را انجام دهید، کافی میباشد راهبرد های پایین را انجام دهید. گفتنی میباشد که با این عمل میتوانید سرعت مرورگر را برای گردآوری و بازگرداندن فولدر‌ها از مقر داده خویش، سریع‌خیس نمایید.

یکی‌از افزونه هایی که ما برای سئو مقر داده سفارش می کنیم WP Optimize میباشد. به کار گیری از این افزونه فوق‌العاده آسوده میباشد. کافی میباشد سئو هایی که میخواهید انجام دهید را گزینش فرمائید و بعد روی مورد “اجرای کل سئو های تعیین گردیده” کلیک فرمائید.

علاوه بر این شما می توانید سئو اتوماتیک را هم فعال نمائید. خوشبختانه این خصوصیت همچنان در ورژن مجانی این پلاگین در دسترس میباشد. کافی میباشد از روش پیکربندی پلاگین را روی موقعیت خود کار بگذارید تا دیگر حتی seo مقر داده وقت شما‌را هم نگیرد.

اما می توانید از ورژن مبلغی افزونه WP Rocket هم به کارگیری نمائید. هزینه آن ۴۹ دلار میباشد البته اینجانب به شخصه ترجیح می ‌دهم به مکان به کار گیری از ورژن های مجانی، از ورژن مبلغی آن که فوق‌العاده کاربردی خیس میباشد، به کارگیری کنم. همگی افزونه های ما یحتاج شما برای این سئو در ورژن مبلغی این افزونه جانور میباشد و به کارگیری از ورژن مبلغی آن شما از استعمال به طور همزمان از تعدادی افزونه غنی می‌نماید.

۱۰ – تصاویر و فیلم های خویش را لود فرمایید!
حتما برای ساخت یک وب سایت با کیفیت عالی، شما نیاز به تصاویر و ویدیوهایی با با کیفیت دارید.

ولی اختلال چه می‌باشد؟
هر چه بیشتر محتوای کیفیت بالا داشته باشید، احتمال اینکه وب سایت شما آغاز به نماید شدن نماید بیشتر میباشد. به مراد غلبه بر این ایراد سفارش میکنم ویدیوها و تصاویرتان را به طور LAZY بارگیری فرمائید.

دقیقا بارگیری LAZY چه است؟
بارگیری LAZY بدین مفهوم میباشد که فقط تصاویر مقابل استفاده کننده لود می شوند و آن‌گاه هنگامی خواننده به سمت تحت اسکرول می‌نماید، تصاویر دیگری بار گذاری میشوند! صحیح پیش از اینکه به آنها برسند. این فعالیت علاوه بر ارتقا توشه ورقه شما پهنای باند را با بارگیری داده های کمتر برای یوزرها ارتقاء میدهد.

شما میتوانید لود لِیزی را به راحتی با پلاگین WP Rocket فعال فرمائید. و یا این که در صورتیکه که از پلاگین WP Total Cache به کار گیری می‌نماید می‌بایست پلاگین Lazy Load را نصب فرمایید تا بتوانید تصاویر را به طور لِیزی لود کنید.

۱۱ – فولدر های جاوااسکریت و CSS خویش را نادر فرمایید.
آیا میدانستید در بیشتر مواقع صفحاتی که به طور آرام بار گذاری می گردند؛ مشمول مقدار متعددی پوشه جاوا اسکریپ و Css میباشند؟ این پوشه ها دارنده مقدار بسیار متعددی کدهای غیر ضروری می‌باشند که نیازی به بار گذاری ندارد و در سود سبب ارتقاء سرعت بار گذاری صفحه های شما میشوند. این کاراکترها عبارتند از :

نظرها
بلوک‌های جداکننده
خلأ
نقص کردن خط
سفارش میکنم پوشه های جاوا اسکریپ‌تان را به طور ترکیبی درآورید. شما می توانید این عمل را به طور دستی انجام دهید و یا این که از روش پلاگین WP Rocket این فعالیت را بکنید. ولی در صورتیکه از پلاگین WP Rocket به کار گیری نمیکنید، سفارش می کنم پلاگین Autoptimize را نصب و به کارگیری فرمائید.

۱۲ – حذف تجزیه جاوا اسکریپ
چرا تجزیه جاوا اسکریپ را تایید میکنید؟ همان گونه که تا قبل از این گفتیم، هر چه وب سایت شما جاوا اسکریپ بیشتری به کارگیری نماید، کندتر بار گذاری می شود. شما می‌بایست تاجایی که ممکن میباشد به کار گیری از جاوا اسکریپ را به تعویق بیاندازید و تنها وقتی که موردنیاز میباشد از آن به کار گیری نمایید.

با دست کم رساندن مقدار جاواسکریپ لازم برای رندر هر ورقه و ولی ساخت تاخیر در تجزیه جاوا اسکریپ غیر ضروری تا‌هنگامیکه نیاز قطعی به استعمال از آن باشد، میتوانید سرعت لود صفحه ها‌تان را بسیار ارتقاء دهید.

همینطور می توانید این پیکربندی را از روش Autoptimize اعمال فرمایید که ولی مقداری طاقت فرسا‌خیس از اعمال کردن آنها از روش WP Rocket میباشد.

برچسب ها بهترين سئو كار ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 238
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 32
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 11
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 45
 • بازدید ماه : 220
 • بازدید سال : 4949
 • بازدید کلی : 9619
 • کدهای اختصاصی