close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 148
دوشنبه 3 آذر 1399 زمان : 12:25


در حالتی‌که قصد فعال سازی یک تارنما نو را دارید یا این که می خواهید کسب‌وکار خویش را برای سال آینده فراهم نمایید، یاروهمدم ما باشید: درین نوشته ی علمی به معرفی مهم ترین سئو در مشهد ترندهای بهینه سازی در سال ۲۰۲۰ که کمتر به آن‌ها دقت می گردد، خوا‌هیم پرداخت.

۵ آیتم از مهم ترین ترندهای بهینه سازی در سال ۲۰۲۰
بهینه سازی یک کدام از چیزهایی میباشد که اختلاف لحاظ درخصوص آن زیاد میباشد و در‌صورتی‌که به یادگیری و یادگرفتن بهینه سازی و بازاریابی دیجیتال عشق داشته باشید، میبینید که هر روز اینترنت‌تارنما‌های متفاوت با تکثیر نوشته‌ی‌علمی‌ای تازه درخصوص ترندهای بهینه سازی یا این که لیستی از مهمترین اتفاقاتی که در آینده فیس خواهد بخشید، اعتنا یوزرها را به خویش جلب می‌نمایند. ما با این نوع محتوا مخالف نیستیم، البته معتقدیم کل متخصصان این حوزه در غایت یک لحاظ مشترک دارا هستند: صرفا چیزی که با اطمینان می‌قدرت خاطرنشان کرد این میباشد بهینه سازی تغییر و تحول خواهد کرد.


با اعتنا بدین تغییر‌و تحول مستمر، نمی‌اقتدار با قطعیت بی نقص در خصوص بهینه سازی تارنما و کل فاکتورهای آن حرف اعلام کرد. به همین جهت، امروز کوشش کردیم ۵ گزینه از ترندهای بهینه سازی برای سال ۲۰۲۰ که طی سال‌های قبل و همیاری ما با کسب‌وکارهای کوچک و گسترده تغییری نداشته‌اند را معرفی کنیم.

۱٫ تمرکز گوگل روی مراد و نیت یوزرها از کاوش میباشد
این روز ها الگوریتم گوگل برای شعور قصد و نیت مخاطب، باصرفه‌خیس از مدام شده‌است. گوگل با درس تصاحب کردن از الگوی جستجوی یوزرها می تواند گونه های متفاوت محتوا را برای کسانی اکران میدهد که می خواهند محصولی نو را خریداری نمایند، در‌پی یک مغازه محلی می باشند یا این که میخواهند به یک پرسش جواب دهند. این سطح از بضاعت برای تشخیص خواسته استفاده کننده، می تواند تجربه کاوش در گوگل را تغییر و تحول داده و دست کسب‌وکارها برای به کارگیری از بهینه سازی را گشوده نماید.

با این تفاسیر، هنگام ساخت محتوای وب سایت خویش مسلما می بایست به‌این موردها اعتنا کافی را داشته باشید. آیا نوشته‌ی علمی‌ای که می‌نویسید به سیرتکامل‌ای می‌باشد که یوزرها از روش موتورهای کاوش توانا به جستن آن باشند؟ آیا یوزرها پیرو راه‌حل ایراد یکی سرویس ها یا این که تولید ها شما می‌باشند؟ حتی ممکن میباشد آن ها در‌پی نشانی کسب‌وکاری مثل شما باشند. با در حیث تصاحب کردن نیت استفاده کننده در فرایند اولیه، شما حتی می توانید ساختار و لهجه صفحه ها اینترنت، پست‌های بلاگ یا این که محتوای دیگر خویش را هم در همین راستا پباده سازی فرمایید.

نوشته ی علمی دارای ربط: الگوریتم گوگل BERT ؛ مهمترین آپ تو دیت گوگل در ۵ سال اخیر


۲٫ اهمیت سرعت صفحه های را نادیده نگیرید
سرعت وب سایت به اندازه‌ای برای گوگل اساسی میباشد که مدیران، به طور همگانی از در لحاظ به دست آوردن این فاکتور برای جايگاه‌بندی تارنما‌ها به وسیله الگوریتم مهم خبر داده‌اند. متاسفانه، ارتقاء سرعت برگه یک کدام از استراتژی‌های فنی بسیار مهمی میباشد که متخصصان بهینه سازی و اشخاصی که در‌این حوزه کار دارا هستند، کمتر به آن دقت می‌نمایند. این یک نادرست گسترده میباشد که علاوه بر seo، روی تجربه کاربری نیز اثر منفی خواهد داشت (چون این ایام عموم طاقت متعددی ندارند).

در صورتی‌که شما نیز چنین رویکردی دارید، بهتر میباشد همین اکنون با در لحاظ به چنگ آوردن seo فنی، روی مواقعی مثل با صرفه‌سازی تصاویر، کَش اینترنت‌وب سایت (caching) یا این که کاهش تعداد ری‌دایرکت‌ها به وب سایت خویش تمرکز فرمایید.

نوشته‌علمی دارای ارتباط: یادگرفتن پایتون برای بهبود seo فنی تارنما Technical سئو

۳٫ روی ترافیک ارگانیک تمرکز نمایید
این ایام تبلیغات کلیکی هم‌چنان اهمیت بالایی دارا‌هستند و میتوانند در مقطع وقتی کوتاه، ترافیک وبسایت را تا حد متعددی ارتقا دهند. با این درحال حاضر، گزارش‌ها نشان میدهد که بیشتراز ۵۰ درصد ترافیک وبسایت‌ها از روش جستجوی ارگانیک تامین میشود. از آنجایی که مراحل باصرفه کردن چندین واژه و کلمه کلیدی بی آلایش و تبلیغ برای آن‌ها آسوده‌خیس از تنظیم محتوای سئوشده میباشد، بخش اعظمی از اشخاص روش اولیه را گزینش می‌نمایند.

یکی‌از تصورات غلط در زمینه‌ی ترافیک ارگانیک این میباشد که بعضا عموم فکر‌می کنند برای به دست آوردن مرتبه بهتر فقط بایستی تعداد متعددی پست را به طور روزمره منتشر کرد. درصورتی که شما هم چنین دیدگاهی دارید، بهتر میباشد همین اکنون آن را فراموش نمایید: شما می بایست تعداد متعددی محتوای ساختاریافته و دارای اعتبار که به مخاطبان شما قیمت میدهد را در تارنما‌تان منتشر نمائید. خیر گوگل و خیر یوزرها هیچ توجهی به محتوای بی‌کیفیت و ضعیف ندارند.

مطلقا بخوانید: فراگیری بازاریابی محتوا و تبلیغات کلیکی برای ارتقاء فروش و ترافیک وبسایت

۴٫ جستجوی سوای کلیک روی لینک و پیوند‌ها !
شاید این آیتم مقداری غیر معمول به حیث رسد، البته بیشتر جستجوهای یوزرها در گوگل به کلیک روی پیوند‌ها منتهی نمیشود. آیا این بدان مفهوم‌ست که یوزرها در گوگل کاوش می‌نمایند و نمی‌توانند چیزی را که میخواهند، پیدا نمایند؟ ممکن میباشد، البته بیشتر این احتمال وجود دارااست که خویش موتور کاوش کل داده ها مایحتاج را در دست آن‌ها قرار داده باشد؛ در‌این‌صورت دیگر نیازی به کلیک روی هیچ لینکی نخواهد بود. در واقعیت، ممکن میباشد چیزهایی مثل اسنیپت‌ها، نمودارهای اطلاعاتی یا این که لیست کسب‌وکارهای محلی حقیقتا به سیرتکامل‌ای اکران داده شوند که یوزرها به یاری آنان بتوانند جواب مجموع سوال ها خویش را پیدا نمایند.

۵٫ محتوا هم‌چنان سخن نخستین را میزند
این ایام الگوریتم‌های کاوش اقتدار متعددی پیدا کرده‌اند. آنان قویا میتوانند به محتوای دارای اعتبار، ساختاریافته، سازمان‌دهی گردیده و اصلی‌خیس از کلیه، باارزش برای یوزرها اعتبار دهند. مطلقا چیزهایی مثل تعداد لغت ها، چگالی واژه و کلمه کلیدی و لینک و پیوند‌ها اصلی میباشند، ولی خیر به اندازه کیفیت، سودمندی و قیمت محتوای پایانی. به هر شکل، تکنیک‌های seo کلاه سیاه و کلاه خاکستری ، مرتبط با قبلی می باشند و این ایام گوگل شدیدا با وب سایت‌هایی که بر مبنا این استراتژی‌ها کار دارا هستند، واکنش می‌نماید.

در کنار کیفیت عالی، در حیث به چنگ آوردن ساختاری مطلوب برای محتوا و باصرفه بودن شیت نیز نقش بسزایی در چشم شدن مطالب شما خواهند داشت. در واقعیت، کلیه این موردها، سیگنال‌هایی برای الگوریتم گوگل می‌باشند تا مبنی بر آن‌ها موتور کاوش تصمیم بگیرد که چه مطلبی را فراتر از سایرین اکران دهد.

با صرفه کردن ساختار وب سایت را میتوانید با وارسی نقشه تارنما مقدمه نمائید.

چه صفحاتی ساختار وبسایت شما‌را تشکیل می دهند؟ این برگه‌ها به چه شکل با یکدیگر رابطه دارا‌هستند و مقصود هر یک از آن‌ها چه میباشد؟ یوزرها چه طور می توانند قسمت‌های موردنیاز در محتوای شمارا پیدا نمایند؟ با جواب دادن بدین پرسش‌ها میتوانید ساختار وبسایت خویش را با دیدی بهتر، با صرفه نمائید.

نوشته‌ی علمی دارای ارتباط : seo با داده های ساختار یافته Structured Data و ریچ اسنیپت rich snippets

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 238
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 45
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 11
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 58
 • بازدید ماه : 233
 • بازدید سال : 4962
 • بازدید کلی : 9632
 • کدهای اختصاصی