close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 47
يکشنبه 7 ارديبهشت 1399 زمان : 10:01

سئو در مشهد


seo کلاه سیاه چه میباشد؟ نحوه های seo کلاه سیاه
seo کلاه سیاه به گروه اقداماتی گفته میشود که مغایر مقررات موتورهای کاوش بوده و در عین هم اکنون ممکن میباشد که موجب ارتقاء مرتبه وبسایت در حاصل کاوش گردند.

این شیوه های غیر مجاز، شاید در کوتاه بازه اثربخش باشند، ولی نهایتا در دراز مقطع موجب جریمه شدن وب سایت از طرف موتورهای کاوش میشوند. برخی از تکنیک های seo کلاه سیاه عبارتند از: به کار گیری بی رویکرد از کلمه ها کلیدی، پنهان کاری و تولید کانال های گسترده بک پیوند.

اکران در حاصل کاوش برای رویش کسب و امور، امری ضروری به حساب آورده می شود، ولی شیوه های درست و غلطی برای seo وب سایت و وصال به چنین هدفی موجود هست. بهینه سازی کلاه سیاه به عبارتی نحوه نادرست در‌این فعالیت میباشد. شیوه های بهینه سازی کلاه سیاه به جای جواب به نیاز و اشتباهات یوزرها، با انگیزه فریب موتورهای کاوش پیاده سازی میشوند.

در واقع با استعمال از تکنیک های بهینه سازی کلاه سیاه، شما جای اینکه حق کافی برای حضور در نتیجه ها کاوش را داشته باشید، موتورهای کاوش را فریب می دهید تا وب سایت شما‌را در حاصل بالا قرار دهند. استعمال همیشگی از تکنیک های seo کلاه سیاه به جای ارتقاء درجه وبسایت، دیر یا این که زود موجب حذف شما از حاصل کاوش خواهد شد.

درصورتی که در مسائل مربوط به سایت و seo مبتدی و تازه کار می باشید، اعتنا داشته باشید که انگیزه موتورهای کاوش مانند گوگل ارائه شایسته ترین جواب ها به کاربرانشان در هنگام جستجوی یک عبارت میباشد. موتورهای کاوش دارنده ساز و کارهایی میباشند تا شایسته ترین حاصل را به کاربرانشان نشان دهند، نتایجی که مشتمل بر اسپم نمیباشد. آنان این عمل را به امداد الگوریتم های خویش و به طور خود کار یا این که دستی انجام می‌دهند تا سایت هایی را که مبادرت به انجام بهینه سازی کلاه سیاه کرده اند را شناسایی نمایند.

الگوریتم های موتورهای کاوش در گذر دوره در گیر پیشرفت های متعددی گردیده اند و این زمینه به ما یاد‌آوری می‌کند تا ابدا سمت بهینه سازی کلاه سیاه نرویم. مطمئنا بهینه سازی کلاه سپید مورد بهتری برای سئو سایت ها محسوب می‌شود. بهینه سازی کلاه سپید روشیست که به طور کامل مطابق با راهبرد ای موتورهای جستجوست. به طور خلاصه بهینه سازی کلاه سپید اقداماتیست که به واسطه ساخت محتوای کیفیت خوب صورت گرفته و انگیزه از آن، ساخت یک تجربه کاربری کارکشته برای افرادیست که به مشاهده وبسایت می‌پردازند.

تفاوت بهینه سازی کلاه سیاه با seo کلاه سپید
بهینه سازی کلاه سیاه مغایر مقررات موتورهای جستجوست و انگیزه از آن، فریب آنان در سمت و سوی ارتقاء درجه وبسایت هست. چنین تکنیک هایی در غایت موجب حذف تارنما از نتیجه ها کاوش گردیده و دست کم جریمه آن افت شدید سکو وب سایت میباشد. در مقابل seo کلاه سپید اقداماتیست که مطابق با ضوابط موتورهای جستجوست و در طی آن محتوایی باکیفیت برای کسب حداکثر رضایت یوزرها در سایت ایجاد می‌شود.

چه طور بهینه سازی کلاه سیاه را گزارش دهیم؟
در شرایط کلی دو استدلال برای گزارش دادن seo کلاه سیاه ممکن میباشد وجود داشته باشد. در شرایط اولیه سایت شما به خیال و خاطر عواملی همچون هک شدن، ایرادات ویروسی، بهینه سازی منفی یا این که بک پیوند های مضر ممکن میباشد پایین جراحت قرار گرفته باشد. در شرایط دوم نیز ممکن میباشد که شما نتیجه ها اسپمی را در نتیجه ها کاوش مشاهده کرده باشید.

برای شرایط دوم گوگل برگه ای را با اسم webspam report تعبیه و در آن میتوانید مشاهدات خویش را گزارش فرمائید. لطفا از این ابزار با احتیاط به کارگیری نمائید. هر سایتی که مرتبه بالاتری نسبت به تارنما شما داشته باشد به معنای اسپم نخواهد بود. گزارشات اسپمی که خویش از مدل اسپم می‌باشند، به منزله seo کلاه سیاه در حیث گرفته خواهند شد.

در موقعیت نخستین که وبسایت شما پایین تاثیر عامل ها مخربی مانند هک شدن قرار گرفته می‌توانید گزارشی را تنظیم کرده و آن را از روش malware review در کنسول جستجوی گوگل تثبیت کنید.

در صورتی‌که کمپین های seo منفی بر علیه وبسایت شما ساخت شده میتوانید از ابزار Disavow Links گوگل بنا شده در کنسول جستجوی آن استعمال کرده و بک لینک و پیوند های اسپم شناسایی گردیده را گزارش دهید.

چرا می بایست از بهینه سازی کلاه سیاه هجران کنیم؟
نحوه های seo کلاه سیاه موجب جریمه شدن از طرف گوگل و بقیه موتورهای کاوش میگردند.

با اینکه این سیرتکامل طریق ها ممکن میباشد تا زمان کوتاهی موجب کسب ترافیک و سکو بالا برای تارنما شما شوند، البته مطمئن باشید که موتورهای کاوش با بروزرسانی های مکرر خویش بالاخره متوجه این موضوع گردیده و تارنما خاطی را با پنالتی رو به رو می‌سازند. توجه داشته باشید که بیرون شدن از پنالتی گوگل فعالیت سادگی وجود ندارد. با اعتنا به حجم متعددی از یوزرها که از موتورهای کاوش به کار گیری می‌کنند، حذف شدن از نتیجه ها کاوش به معنای از دست رفتن کسب و عمل شما تلقی خواهد شد.

در پی مقاله به معرفی نحوه های seo کلاه سیاه میپردازیم تا در هنگام انتخاب استراتژی seo تارنما از گزینش آن ها اجتناب فرمایید.

تکنیک های seo کلاه سیاه
1. به کار گیری بی روش از لغات کلیدی
مراد از به کارگیری از بی رویکرد از لغات کلیدی (Keyword Stuffing) لبریز کردن محتوای سایت با عبارات کلیدی مشخص و معلوم و با انگیزه کسب درجه در آنهاست. در واقع این فعالیت تلاشیست درین جهت که موتورهای کاوش را متقاعد به دارای ارتباط بودن محتوای کاغذ با آن کلمه ها کنیم. افزودن مشتقات و هم خانواده های یک واژه کلیدی سوای اینکه از سمت استفاده کننده ضرورتی داشته باشد، تجربه کاربری منفی را تولید می‌کند. در فیض این فعالیت، تارنما شما ممکن میباشد در عبارات کلیدی نا مربوطی نیز جايگاه بالایی کسب نماید.

گوگل به کار گیری بی شیوه از کلمه ها کلیدی را اینطور توضیح می‌دهد:

لیستی از شماره های تلفن بی مضمون‌
بلاک های متنی مالامال گردیده با لغات کلیدی متنوع
تکرار بیشتراز حد یک واژه کلیدی در متن محتوا به طور به طور کامل غیر طبیعی
جستجوی کلمه ها کلیدی که یوزرها به جستجوی آن‌ها در اینترنت میپردازند، قبلی از تایپ کردن هر محتوایی امری ضروریست. ولی استعمال بی راه و روش از کلیه آن ها در محتوا ابدا ایده خیر محسوب نمیشود. به جای چنین تاکتیک های اشتباهی بهتر میباشد که بر روی ایجاد محتوای با کیفیتی که حول یک یا این که یک‌سری واژه کلیدی مشخص و معلوم میباشد، تمرکز نمایید.

2. پنهان کاری
مراد از پنهان کاری (Cloaking) اکران دو ورژن متعدد از محتوای یک نشانی از وبسایت به یوزرها و موتورهای جستجوست. سایت هایی که مبادرت به چنین کاری می‌نمایند، هدفشان کسب مرتبه در نتیجه ها کاوش به ازای کلمه ها کلیدی نا مربوط به حوزه کاریشان میباشد. تارنما های اسپم اکثر زمان ها با انگیزه نهفته کردن محتوای غیرمجاز نوشته شده در وبسایت خویش از حیث گوگل دست به چنین کاری می‌زند.

کوتاه کردن محتوای وب سایت برای مجموعه های خاصی از یوزرها امری قابل پذیرش میباشد. برای مثال شما میتوانید که سایت خویش را در دستگاه های گوشی به طور خلاصه تری اکران دهید. همینطور اکران متعدد تارنما برای کاربرانی از یک مرزوبوم مختص، امری معمول است. همینطور بعضی از تارنما ها تبلیغات خویش را بر حسب حوزه‌ جغرافیایی استفاده کننده تغییر تحول می‌دهند. همگی این نمونه ها تا جایی که انگیزه، اکران محتوای متفاوتی برای ربات های موتورهای کاوش نباشد، قابل پذیرش میباشد.

شایسته ترین پیشنهاد در چنین قوانینی اینست که از خویش بپرسید که آیا تغییر‌و تحول محتوا برای دیگر یوزرها به فایده آنان خواهد بود یا این که خیر. در صورتی‌که جواب بدین سوال مثبت باشد، پس آن عمل قابل پذیرش خواهد بود. شما بایستی به نحوی با موتورهای کاوش در هر سناریویی خلق و خوی فرمایید که به عبارتی کردار را با یوزرها حقیقی وواقعی دارید.

در فیس فضولی برای مشاهده تارنما از حیث گوگل میتوانید از ابزار fetch as google در سرچ کنسول آن به کار گیری نمائید.

3. ریدایرکت های غیر مجاز
ریدایرکت موجب انتقال استفاده کننده از آدرسی که بر روی آن کلیک کرده به یک نشانی دیگر می‌شود. در seo کلاه سیاه از ریدایرکت ها بیرون از چنین رویکردی به کارگیری میگردد. همانند آیتم پیشین ممکن میباشد که ریدایرکت ها به طوری پباده سازی گردیده باشند که موتورهای کاوش را به یک نشانی و یوزرها را به آدرسی دیگر منتقل نمایند.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 134
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 7
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 8
 • بازدید ماه : 78
 • بازدید سال : 1412
 • بازدید کلی : 3242
 • کدهای اختصاصی