close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 96
سه شنبه 25 شهريور 1399 زمان : 13:12


لینک و پیوند سازی داخلی با استعمال از این تکنیک را میتوانیم به خوشه بندی موضوعی هم تفسیر کنیم. یعنی گروهی از صفحه ها با پیوند سازی داخلی که کلیه مرتبط موضوعی می‌باشند. به کارگیری از تکنیک مرزبندی محتوا سه مزیت عمده دارااست:

دسترسی ریلکس و جستجوی معمولی برای یوزرها وب سایت.
ربات های خزنده گوگل شعور بهتری از رابطه موضوعی صفحه های وب سایت خواهند داشت.
اعتبار بیشتری به صفحه های اساسی وب سایت منتقل میشود.
2- به کار گیری از انکر تکست مطلوب
انکرتکست مصرف شده در فرآیند پیوند سازی داخلی نقش مهمی در شعور گوگل از محتوای شیت داراست. در تدوین استراتژی درست سئو در مشهد لینک و پیوند سازی داخلی می بایست به آن اعتنا کنیم. چنانچه شناخت کافی با مضمون‌ انکرتسکت و کاربرد آن ندارید توصیه می کنیم نوشته‌علمی انکر تکست چه میباشد را مطالعه نمایید و به نمونه ذیل اعتنا نمائید:

هر اتاق با تلاش و غرض مشخصی ساخته میگردد و تابلوی ارشادوراهنمایی که در راهرو وصل می‌شود تلاش آن را نشان می دهد. تابلوی راهنما چهت نیل به دیگر اتاق ها در یک طبقه خاص، به عبارتی انکرتکستی میباشد که در مقاله ها خویش به عمل میبیرید. مثلا درصورتی که در تابلوی اتاق درج شده باشد “اتاق 512” هیچ اطلاعاتی به مراجعه کننده نخواهد بخشید اما در شرایطی‌که همین تابلو با عبارت “دفتر کار رئیس” جایگزین گردد تصمیم گیری برای ورود و کاربرد اتاق را برای اشخاص ریلکس میکند.


با به کارگیری از انکرتکست های متنوع و همسو با کسب و عمل خویش، میتوانیم به فهم و شعور گوگل و یوزرها از غرض خویش یاری شایانی کنیم، این فعالیت منجر رویش قابل توجهی در بهینه سازی وب سایت میشود.

5 گزینه از شایع ترین اشتباهات لینک و پیوند سازی داخلی
مواقعی که برای تدوین استراتژی لینک و پیوند سازی داخلی بیان شد موجب می‌گردد تا رابطه صفحه ها به صورت صحت در دسترس یوزرها و گوگل قرار داشته باشد. به گذر زمان مقطع و با زیاد شدن تعداد صفحه های تارنما یا این که حذف بعضی از آن ها ممکن میباشد این استراتژی مبتلا گونه های خواهد شد. یک کدام از مهم ترین وظایف ما شناسایی این ایرادات احتمالی و رفع آن ها در سریعترین مدت ممکن میباشد. در‌این نصیب 5 گزینه از متداول ترین مشکلاتی که در پیوند سازی داخلی وجود دارااست چک می گردند:

1- پیوند داخلی شکسته یا این که internal broken links

گهگاه پیش می‌آید که آسانسورها در بعضا طبقات توقف نمی‌کنند، در طبقه ای ذیل خیس، یا این که فراتر می ایستند. یا این که در یک طبقه از ساختمانی گسترده اتاق هایی وجود داراست که هنگامی دربشان را گشوده کنیم با فضایی خالی یا این که حتی یک انباری متروکه مواجه میشویم.

لینک و پیوند شکسته، بالا بر معیوب تارنما شماست. لینکی که با کلیک برروی آن به کاغذ ای سوای محتوا وارد میشوید. در‌صورتی‌که در تارنما شما پیوند شکسته داخلی وجود داشته باشد و مخاطب روی آن کلیک نماید، برگه ای با خطای 404 مشاهده خواهد کرد.


ولی پیوند های شکسته چه گونه به وجود می‌آیند؟

دو استدلال عمده منجر ساخت‌و‌ساز لینک و پیوند شکسته داخلی میشود:

نشانی پیشین کاغذ را دستکاری کرده ایم و هنگامی که کاربربه آن کاغذ وارد میگردد، محتوایی برای اکران نیست.
برگه ای را از تارنما حذف می‌کنیم البته جایگزینی برای آن در حیث نمی گیریم. مجددا مخاطب با کلیک برروی پیوند با کاغذ 404 مواجه می گردد.
برای رفع ایراد لینک و پیوند های شکسته دو منش وجود داراست:

لینک و پیوند هایی که در قسمت های متفاوت تارنما ما به نشانی کهن ارجاع داده گردیده شناسایی کرده و با اعتنا به نشانی تازه دستکاری کنیم.
با استعمال از ریدایرکت 301 نشانی حذف گردیده را به برگه ای دیگر که مرتبط موضوعی میباشد، ریدایرکت کنیم.
برای ادراک بهتر مضمون‌ لینک و پیوند شکسته و اشتباهات ناشی از آن توصیه می‌کنیم به نوشته‌ی علمی لینک و پیوند شکسته چه است رجوع کنید.

2- پیوند داخلی به شیت ریدایرکت گردیده

در نمونه ساختمان بلند 100 طبقه، درصورتی که واحد حراست ساختمان بلند در طبقات 60 تا 70 باشد و بعدا به طبقات 40 تا 50 منتقل خواهد شد، احتمالا شماره اتاق 612 از قسمت حراست نیز به 412 عوض می شود. در فیض بهتر میباشد تابلوی ارشاد که در ورودی ساختمان نصب گردیده نیز عوض شده و شماره اتاق دارای ربط را به مراجعه نمایند اعلام نماید در غیر اینصورت اشخاص می بایست نخست به اتاق سابق رفته و جدید آنجا متوجه انتقال شوند.


زمانیکه برگه ای را با 301 ریدایرکت میکنیم، بایستی لینک و پیوند هایی که از صفحه ها دیگر بدین شیت لینک و پیوند گردیده اند را تصحیح کنیم تا ربات های گوگل را در مسیرهای طولانی گیج نکنیم. برای رفع چنین مشکلی یک شیوه وجود دارااست؛ لینک و پیوند های جانور از صفحه ها دیگر را بروزرسانی کرده و مستقیما به نشانی نو شیت ریدایرکت گردیده پیوند نمائید.

برای شناخت بهتر با مضمون‌ ریدایرکت 301 و نحوه های به کارگیری از آن می توانید به نوشته‌ی‌علمی ریدایرکت 301 چه میباشد مراجعه نمایید.

3- لینک و پیوند سازی زیاد به صفحه های معدود اهمیت

برای ورود به ساختمان های پهناور یک‌سری درب ورود و خروج در لحاظ گرفته میشود، طبقات مهمتر نیز تعداد روش های ورود و خروج متفاوتی دارا هستند. البته هیچ وقت برای قسمت انبار و یا این که تاسیسات 10 رویه رفت و آمد در حیث نمی گیریم.

صفحه های نادر اهمیت قسمت انبار و تاسیسات تارنما شماست. بجای صرف مدت و هزینه برای لینک و پیوند سازی داخلی به صفحه ها معدود اهمیت می‌توانیم بها و هزینه مورد نیاز را در میان صفحه های مهمتر استعمال کنیم.

در سود به مکان آنکه در صفحه های خویش به قسمت هایی که اهمیت و قیمت پایینی دارا‌هستند پیوند سازی کنیم فقط به صفحاتی که به طور کامل مربوط به زمینه این کاغذ و حق تقدم اساسی ما برای کسب رده در حاصل کاوش میباشند لینک و پیوند می دهیم.

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 238
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 30
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 11
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 43
 • بازدید ماه : 218
 • بازدید سال : 4947
 • بازدید کلی : 9617
 • کدهای اختصاصی