close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 3
پنجشنبه 20 شهريور 1399 زمان : 10:25


کسب درآمد در گوگل ادسنس؛ متنوع و هدفمند
بعد از اینکه با معنی Google Adsense آشنا شدیم حالا نوبت آن میباشد که با گونه های متعدد این نوع تبلیغات آشنا شویم. گوگل ادسنس سئو در مشهد در واقع حالتهای مختلفی داراست که با یکدیگر مختلف اند ولی همه یک مقصود را دنبال می نمایند، کسب درآمد!

– گوگل ادسنس و تبلیغات محتوا محور
بعضی از یوزرها در دنیای مجازی پیرو محتواهای خاص می باشند از این طرز شما می‌توانید با تبلیغاتی که محتوای خاصی را در بر دارا‌هستند با CPC که پرداخت به ازای کلیک و CPM که پرداخت به ازای بازدید میباشد درآمدزایی داشته باشید. شاید فقط تفاوت تبلیغات محتوا محور همین باشد. در CPM شما به ازای تعداد خاصی بازدید، به عنوان مثال هر هزار بازدید مبلغ خاصی را اخذ می‌کنید. تبلیغات محتوا محور در گوگل ادسنس گونه های مختلفی دارا‌هستند. بعضا از آنان می‌توانند متن باشد، برخی دیگر تصویر یا این که حتی تصاویر متحرک که به آن ها گیف گفته می‌شوند. گزینش اینکه از کدامیک از این طرز ها به کارگیری فرمائید با خویش شماست و می‌توانید.

– کاوش محور
در تبلیغات کاوش محور، Google Adsense در واقع به یوزرها اذن می‌دهد تا یک‌سری تبلیغات خاص جستجویی را در تارنما خویش به اکران بگذارند.

– ویدیو محور
این نوع تبلیغات که گوگل اذن می‌دهد که شما تبلیغات ویدئویی را روی وب سایت خویش قرار دهید.

مقاله دارای ارتباط گوگل ترند چه می باشد؟ - یادگرفتن به کار گیری از گوگل ترند
ولی قابل ذکر میباشد که استعمال از Google Adsense به راحتی وجود ندارد و شما بایستی تعدادی مقررات را رعایت فرمایید. رعایت از این ضوابط در صورتیکه می خواهید از روش گوگل ادسنس درآمدزایی داشته باشید امری ضروریست.

مقررات گوگل برای یوزرها گوگل ادسنس
مقررات گوگل برای استعمال از گوگل ادسنس تحت عنوان منبعی برای درآمدزایی بسیار سهل وآسان میباشد. البته این ضوابط مشقت بار گیرانه چنانچه نقض شوند قادر است سئوی منفی وب سایت شما گردد. همینطور شما با هرگونه تقلب در این باره با دیوار حفاظتی قادر گوگل مواجه خواهید شد که به شما هشدار می دهد تقلب ممنوع میباشد. همینطور شما کارکشته نخواهید بود که اکسی را برای کلیک کردن اغوا فرمایید، حتی با کلیک برروی تبلیغات خویش نیز هیچ مبلغی اخذ نمیکنید.

مطالب باکیفیت؛ عاملی در افزایش مرتبه بندی
در‌حالتی که شما در تارنما خویش مطالب کیفیت خوب را قرار دهید سبب می گردد که داده ها تارنما خویش را ارتقاء دهید. بعد از چاپ مطالب غیر ضروری و مضر دوری کنید به دلیل آن که صرفا منجر سئوی منفی می گردند. در واقع مطالب وب سایت شما می بایست به طوری باشند که تجربه ای تکرار نشدنی را برای یوزرها شما تولید نماید. وقتی که شما از مطالب موءثر استعمال می‌کنید و مخاطبان را به تارنما خویش جذب نمایید گوگل نیز سکو بندی شمارا ارتقاء می‌دهد.

محتواهای تخصصی بسیار گزینه اعتنا گوگل ادسنس قرار میگیرند، علاوه بر این محتواها، مطالب خاص نیز بسیار آیتم دقت می باشند. گوگل از آنچه شما تصور می‌کنید بسیار هوشمندتر کار میکند و مطالب تکراری را از نتیجه ها جست و جویبار خویش حذف می نماید.

لغات کلیدی؛ نکته آیتم اعتنا گوگل
دیدنی میباشد بدانید که گوگل عبارات کلیدی را در تارنما شما تحلیل کرده و طبق آن به شما مرتبه می‌دهد. تلاش فرمایید که در هر مقاله چاپ گردیده از لغت ها کلیدی به کار گیری نمائید.

مقاله دارای ربط پیش گویی سیل - گوگل جان آدم ها را نجات می‌دهد!
اهمیت محتوای وب سایت در گوگل ادسنس
محتواهای تخصصی بسیار گزینه دقت گوگل ادسنس قرار می‌گیرند، علاوه بر این محتواها، مطالب خاص نیز بسیار گزینه اعتنا می باشند. گوگل از آنچه شما تصور می‌کنید بسیار هوشمندتر کار میکند و مطالب تکراری را از نتیجه ها جست و جوی‌بار خویش حذف می نماید.

Article Spinning یک اپلیکیشن میباشد که نویسندگان از آن برای یافتن محتواهای تکراری و جایگزینی در آن استعمال می نمایند. این نحوه با اینکه ممکن میباشد در حیث شما ریلکس باشد البته با اشکالات فراوانی رو به روست. ممکن میباشد که محتواهای جایگزین گردیده بی معنا باشند و یا این که در متن تمام اینطوری به لحاظ برسند. در صورتیکه اینطور باشد مخاطبان سایت شما خیر صرفا ارتقاء مییابند بلکه در گلایه از محتوای بی مفهوم شما کاهش نیز خواهند یافت. با این فعالیت درآمد گوگل ادسنس شما نیز کاهش می‌یابد. خلل بعدی هنگامی پیش روی شما قرار می‌گیرد که گوگل متوجه این فعالیت به اصطلاح تقلب شما گردد. در‌این حالت دامنه هم پا با صاحب و مالک آن در لیست سیاه گوگل قرار می‌گیرند.

موضوعات ممنوعه برای استعمال از گوگل ادسنس
معامله اسلحه، رواج فرهنگ وتمدن نادرست، داد و ستد مشروبات الکلی مثلا مواقعی می باشند که بوسیله اکثریت نهی میشوند. گوگل ادسنس نیز از این قاعده استثنا ندارد. حدودا همه محتواها در حول موضوعات دیگر تایید خواهند شد و هیچ سیرتکامل محدودیتی از این حیث نیست. البته محتواهایی که بیشتر آیتم اعتنا گوگل ادسنس قرار میگیرد محتواهای مرتبط با پزشکی و بیمه میباشد.

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 63
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 16
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 53
 • بازدید ماه : 150
 • بازدید سال : 1042
 • بازدید کلی : 1042
 • کدهای اختصاصی