close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 63
دوشنبه 1 ارديبهشت 1399 زمان : 13:34

سئو در مشهد نوشته‌علمی نویسی برای وب سایت روشی مرسوم برای انتقال تجربیات، ارائه یادگرفتن اینترنتی، معرفی سرویس ها و تولید ها میباشد. ولی حقیقت این میباشد که نگارش هر جور نوشته ی علمی‌ای برای یوزرها جالب وجود ندارد و حتی ممکن میباشد طریقه‌ی تایپ کردن نوشته‌ی علمی‌ سبب ساز شود لحاظ عکس روی استفاده کننده بگذارد و کابر را از هدفی که دارید بدور نماید.

درین نوشته‌ی‌علمی قصد داریم نکات مهمی را از طریقه‌ی تایپ کردن نوشته‌ی علمی بیان کنیم که رعایت آنان بدون شک در ارتقاء بازدید و جلب لحاظ استفاده کننده اثرگذار میباشد.

اصول نوشته‌ی علمی نویسی برای اینترنت‌وب سایت
۱- گزینش قضیه مطلوب
بدون شکً در‌صورتی‌که زمینه نوشته‌ی علمی شما به قدر کافی دیدنی و کاربردی نباشد، موردپسند قرار نمی‌گیرد. بهتر میباشد گذشته از تایپ کردن هر نوشته‌ی علمی از علایق یوزرها تارنما خویش بیش تر بدانید.

توصیه میکنم نخست محرمانه به سرچ کنسول اینترنت‌وب سایت خویش بزنید. این ابزار یاری میکند تا مالامال کاوش‌ترین کلمات اینترنت‌وب سایت خویش را ببنید. هر موضوعی که قصد دارید در امر آن بنویسید را در گوگل سرچ نمایید. در بخش پایین نتیجه ها گوگل در Related Search به پیشنهادات گوگل هم اعتنا فرمایید.

تعیین قضیه نوشته‌ی‌علمی نویسی برای وب سایت

۲- درج تیتر دیدنی
در حالتی که نوشته ی علمی‌ی شما روستا‌ها توشه در نتیجه ها گوگل به یوزرها اکران داده شود البته دارنده تیتر جالب نباشد، کلیک متعددی اخذ نمی‌نماید. عنوانی برای نوشته ی علمی بنویسید که :

گویای محتوای نوشته‌علمی باشد.
دیدنی باشد و استفاده کننده را به قرائت نوشته‌علمی وادار نماید.
طولانی یا این که خیلی کوتاه نباشد.
کارایی فرمائید از لغات سوالی مثل چرا، چطور، چه‌طور یا این که اعداد و یا این که عباراتی مثل شایسته ترین، بیشترین و… در تیتر اصلی به کار گیری نمائید.

۳- متن مطلوب نوشته‌ی‌علمی
توصیه میکنم اصلا محتوای بقیه اینترنت‌وبسایت‌ها را اسکن نکنید. برای کاربرانی که در یک حوزه‌‌ی مشخص و معلوم مطالعه می نماید پس از مدتی به راحتی نوشته‌علمی‌ی نسخه برداری قابل شناسایی میباشد. همینطور محتوای اسکن موجب جریمه‌ شدن وب سایت شما به وسیله الگوریتم‌های گوگل می گردد!

جریمه‌‌ی گوگل چه می‌باشد؟
الگوریتم پاندا و جریمه‌ی محتوای تکراری

از لحاظ کمیت نوشته‌ی‌علمی عملکرد نمائید ذیل ۳۰۰ واژه ننویسید. چون یک نوشته ی علمی‌ی کوتاه کلام متعددی برای بیان کردن ندارد و موردها متعددی را باز‌بینی نکرده میباشد. معمولاً یک نوشته‌ی علمی‌ی مطلوب بیش تر از ۹۰۰ واژه داراست.

نوشته‌علمی‌ی شما بایستی دارنده نکات ظریف، موثق و کاربردی باشد. هنگامی می گوییم ۹۰۰ واژه و کلمه بنویسید منظورمان این وجود ندارد که تنها با کلمه ها بازی نمایید. استفاده کننده برای کسب داده ها مشخصی وارد این کاغذ از اینترنت‌وب سایت شده‌است.

۴- نگارش درست محتوا
محتوا شما می بایست برای یوزرها و موتورهای کاوش خوانا باشد. خوانایی نوشته‌ی علمی متعلق به موردها تحت میباشد:

محتوای شما می بایست دارنده یک تیتر اصلی و تعدادی پایین تیتر باشد.
کل محتوا دارنده گزاره بندی مطلوب باشد.
بعداز اتمام هر گزاره، آن را با نقطه، نشانه سوال یا این که تعجب ببندید.
از دید املایی درستی کلماتی که شک و تردید دارید را باز‌بینی نمایید.
از لحاظ نگارشی تمام علائم نگارشی که به خواناشدن محتوا یاری می کند را رعایت نمایید. مثل ویرگول، نیم‌مسافت و…
۵- پیوند سازی داخل نوشته‌ی‌علمی
پیوند سازی داخل نوشته‌ی علمی
هنگامی که راجع‌به یک قضیه می‌نویسید همت نمایید از مسیر اصلی گمراه نشوید. به عنوان مثال درین نوشته ی علمی اینجانب از “طرز نوشته‌علمی نویسی برای تارنما” می‌نویسم. هنگامی که به دعوا اسکن کردن محتوا می رسم و دعوا جریمه‌ی گوگل را مطرح میکنم کافیست لینک و پیوند نوشته‌ی‌علمی‌ی دارای ربط به آن را برای عشق و علاقه‌مندان درج کنم. اینگونه از قضیه اصلی بدور نمیشوم و همینطور گردش استفاده کننده را در اینترنت‌وبسایت ارتقا می ‌دهم.

لینک و پیوند سازی داخلی یک نکته‌‌ی‌ مهم برای هر اینترنت‌وبسایت میباشد چون علاوه بر اینکه ادراک محتوا را برای موتورهای کاوش سهل می نماید و در بهینه سازی مهم میباشد، یوزرها را با بقیه مقاله ها وبسایت نیز آشنا می نماید.

۶- داده ها جانبی نوشته‌علمی
مقاله ها شما می بایست دارنده اسم تالیف کننده، مورخ تکثیر، نوع‌بندی موضوعی باشند. برخی از اینترنت‌وبسایت‌ها آمار بازدید، تعداد لایک یوزرها و بازه زمانی عصر لازم برای مطالعه را هم اکران می دهند که‌این قضیه هم میتواند برای یوزرها جذاب باشد.

۷- به کار گیری از تصاویر دیدنی
مدام تایپ کردن متن پاسخ نمی‌دهد. حقیقتاً مطالعه‌ی صدها واژه پی در پی کاری خسته کننده میباشد. همت فرمایید فی مابین مقاله ها خویش از تصاویر جالب، دارای ربط استعمال نمایید.

می توانید مطالب مهم را در قالب یک اینفوگرافیک مطرح نمایید تا بیش تر گزینه دقت قرار بگیرند. همینطور به دلیل محافظت سرعت اینترنت‌وبسایت صد رد صدً قبلی از افزودن تصاویر آنان‌را با صرفه نمایید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 134
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 12
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 13
 • بازدید ماه : 83
 • بازدید سال : 1417
 • بازدید کلی : 3247
 • کدهای اختصاصی