close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 3
دوشنبه 30 تير 1399 زمان : 13:13


دورکاری، آزاد‌کاری یا این که فیریلنسری رفته‌رفته جای خودش را در بازار عمل کشور ایران سئو در مشهد (به خصوص در قضیه seo و ساخت محتوا)، گشوده نموده است. این دستور تماما طبیعی‌ست چراکه هرکسی دوست دارااست مدیر خودش باشد و در هر ساعتی که دلش می‌خواهد عمل نماید. ابدا چرا بایستی روز شنبه صبح به تحمیل از رختخواب دوست داشتنیت دل بکنی و عوض تمام خوشی‌های تعطیلات با صورت‌ای خوابالو و کسل، رمز کاری که ابدا صبر‌‎اش را نداری، حاضر بشوی؟
ولی فیریلنسر بودن بدین سادگی‌ها هم وجود ندارد و در هر حرفه‌ای که به سراغ خود‌فرمابودن بروید می بایست به‌ اندیشه صرفه اقتصادی، بهره و مشتری هم باشید. البته ما یک توصیه شگفت‌انگیز و دیدنی برایتان داریم که رویای فریلنسری با دستمزد زیاد و صرفه اقتصادی را برای شما تفسیر میکند. یک شغل پردرآمد به نام سئوکار وردپرس، آن‌هم به صورت فریلنسری.


شما هم به‌دنبال یک شغل پولساز می‌باشید؟
بهینه سازی جز کارهای پردرآمد دنیاست و در جمهوری اسلامی ایران هم زمان های شغلی متعددی براش وجود داره. با این زمان آموزشی می تونی فارغ از هیچ هزینه ای بهینه سازی رو یادگرفتن ملاحظه کنی و ازش کسب درآمد کنی.

مشاهده
فریلنسر که می باشد؟
فریلنسر یا این که دورکار به کسی می‌گویند که دارای تعهد به سازمانی وجود ندارد و اکثر وقت ها از خط مش انجام پروژه، درآمد کسب می‌نماید. فریلنسرها ذیل لحاظ کارفرمایی نیستند و عصر مشخصی برای انجام کارشان ندارند. میتوان اظهار‌کرد عصر و تعداد کارهایشان به دست خویش این اشخاص میباشد.

فریلنسری چه خصوصیت هایی دارااست؟
خیلی‌ها علاقمندند که به طور فریلنسری فعالیت نمایند و هنگامی از آن ها بپرسید چرا؟! می گویند میخواهیم دوره و مقدار درآمدمان را خودمان انتخاب کنیم و در هر ساعت که می‌خواهیم به اشکال تفریحات آیتم عشق و علاقه‌ خویش بپردازیم. به عبارتی چیزهایی که در بخش پیشگفتار نیز به آن ها اشاره کردیم.
البته مزایای فریلنسری تنها به همین‌جا ختم نمیشود. عارضه ها شما برای آزادکاری می بایست بیشتراز نیاز به تفریح و سر گروهی باشد.

نکته: پیش‌بینی میشود تا سال 2025، حدود 80 درصد امور بصورت فریلنسری صورت پذیرد.

فریلنسری یک جهان خصوصیت‌های دیدنی دارااست که برای دیدن آن ها می بایست لنز دوربین‌تان را عوض نمائید و از زاویه‌ای مختلف به معاش نگاه نمایید.

از ذیل درفش بروکراسی اداری آزاد می شوید!
کاری را که از آن لذت میبیرید انجام می‌دهید، تجربه کسب میکنید و هربار بهتر از گذشته انجامش می‌دهید. هیچ ضابطه دست و پا گیری راز شیوه‌تان سبز نمیشود و مسیر خلاقیت‌تان را مسدود نمی‌نماید.
شما تعیین میکنید با چه کسی و چطور عمل نمایید!
دیگر کارفرمایی در فعالیت وجود ندارد که فارغ از اعتنا به معیار وقت و همت‌تان با یک نگاه سرسری تمام کارایی روزه قبلی‌تان را ذیل سوال پیروزشود در حالی‌که کوچک‌ترین اعتنایی به ترازو علم شما ندارد و به شما به دیده یک ربات گوش به دستور نگاه میکند.
وقت‌تان را در دانشگاهی که هیچ چیزی برای اعلام کردن به شما ندارد تلف نمیکنید!
هیچ‌کس از شما نمی‌پرسد سند تحصلیتان چه می باشد و در کدام دانش کده درس خوانده‌اید! دیگر لازم وجود ندارد وقتتان را در دانشگاهی که هیچ‌چیز به شما حافظه نمی‌دهد تلف فرمایید تا شاید و گشوده هم شاید، کاری با حقوق و دستمزد کارمندی پیدا فرمائید. اصلی ترین سند شما، تجربه و سوابق کاری پیروز‌تان میباشد که اما با کارایی به آن میرسید.
آیا فریلنسری در کشور‌ایران شغل پرطرفداری میباشد؟
متاسفانه هنوز خیر. اما این را هم بایستی بدانید که در صورتی دنبال یک عمل سوای بحران و بی‌دردسر می گردید، حدودا یک قرن دیگر می بایست شکیبایی فرمائید! تا شاید چنین شغلی ابتکار شود. هیچ شغلی فارغ از معضل وجود ندارد! حتی شغل‌های فریلنسری که دوستداران دو‌دلی دارااست. درپی با برخی از رنج‌های این شغل (دقت نمائید رنج‌ها! خیر معایب) آشنا می شوید.

وقت گیر بودن عمل فریلنسری
این‌که فریلنسری سبب می‌گردد هر عصر که دوست داشتید از رختخواب گرم و قابل انعطاف‌تان دل بکنید یا این که به تفریحات دل‌خواه‌تان برسید به معنای نادر فعالیت کردن وجود ندارد! بعضی وقتها مجبورید بیش‌ از پرسنل معمولی عمل فرمائید که ولی این رخداد بیش‌خیس در اوایل فعالیت پیش‌ میاید و رفته رفته با رشته‌ای شدن و به کارگیری از ابزارهای تازه seo وردپرس و همچنین ابزارهای ایجاد محتوا وضع بدین مشقت‌ها هم نخواهد بود.

با بها ذیل یا این که بدون‌پول فعالیت کردن برای سایرافراد در آستانه
در اوایل فعالیت نیاز به یک رزومه قدرتمند دارید و شاید بدون چاره گردید با بها نادر، بدن بکار دهید که‌این موقعیت نباید بیش‌ از یک یا این که دو پروژه ارتفاع بکشد وگرنه به یک فریلنسر ورشکسته تبدیل می شوید. دوستان خوب هم که مدام توقع فعالیت بدون‌پول دارا‌هستند و فکر می کنند شما نیازی به درآمد ندارید یا این که شاید هم فتوسنتز می کنید.

تنهایی فعالیت کردن و پذیرفتن توشه تمام مسئولیت‌ها
زیرا فقط عمل میکنید خودتان مسئول صفر تا صد پروژه می‌باشید و می بایست تمام امور را خودتان انجام دهید. از جواب به تلفن‌های صاحب کار گرفته که برخی وقت‌ها مثل هشدار آنتی بیوتیک هر هشت ساعت، وقت و بی‌وقت زنگ می زند تا شغل های فنی و تخصصی که نیاز به تمرکز داراست.
درین حالت فقط انتخابی که دارید به کار گیری از یک یا این که دو نفر نیروی کمکی میباشد که سبب می‌گردد درآمدتان کاهش پیدا نماید و جدید بایستی بر فعالیت نیروهای کمکی‌تان هم محاسبه نمائید که خودش وقت‌گیر میباشد. بماند که در شرایط خوش‌بینانه ما در مسیر انجام فعالیت گروهی در درحال حاضر پیشرفت هستیم که خودش جای امیدواری دارااست.

وجود دلال‌هایی که زودتر از شما در تمامی‌جا حاضرند
آری! ما در جریان هستیم که دلال‌ها به بازار فیریلنسری هم نفوذ کردند و سوای این‌که تخصص و تجربه‌ای در قضیه کاری خاصی داشته باشند، کلی پروژه میزنند تحت بغل‌شان و بعد از آن با ژست سخاوتمندانه آن‌ها را در میان فریلنسرها تقسیم میکنند که ولی بیش تر درآمد عمل آزادکاران به جیب این دلالان متشخص و سخاوتمند! جاری می‌گردد.

برقراری رابطه دشوار و پیچیده با صاحب کار
بخاطر وجود دلال‌ها و همچنین جا نیفتادن تمدن فریلنسری در جمهوری اسلامی ایران ممکن میباشد به رنج بتوانید با صاحبکار رابطه برقرار فرمائید و یا این که پروژه‌ای را در مشت بگیرید.
به صورت کلی در صورتیکه تجربه و تعداد متعددی مشتری دست اولیه، دارید که همگی آن‌ها بهت شما اعتماد هم دارا‌هستند، می بایست بگوییم دمتان گرم! شما از حال یک فریلنسر غالب با درآمد خیلی خوب می باشید. البته در حالتی‌که ارتباطات کاری گسترده‌ای ندارید و یا این که نو‌عمل میباشید، یافت کردن پروژه قادر است یک بحران وسیع برای شما باشد.

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 63
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 44
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 81
 • بازدید ماه : 178
 • بازدید سال : 1070
 • بازدید کلی : 1070
 • کدهای اختصاصی