close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 37
دوشنبه 23 تير 1399 زمان : 13:18


شاید تعجب آور به حیث رسد ولی بد وجود ندارد بدانید خیلی از اشخاص در حوزه کاری مرتبط با بهینه سازی و سئو در مشهد از تکنیک‌های بهینه سازی کلاه سیاه (Black Hat بهینه سازی) چهت نیل به رنکیگ بالا استعمال می کنند. استعمال از تکنیک‌های کلاه سیاه شاید در برهه زمانی عصر کوتاه پاسخ دهد ولی در طولانی برهه زمانی تارنما شمارا از لیست حاصل گوگل حذف می‌نماید. در‌این نوشته‌ی علمی شما‌را با ۱۷ تکنیک seo کلاه سیاه آشنا میکنیم.


بهینه سازی کلاه سیاه چه چیزی است؟
seo کلاه سیاه چه میباشد؟

seo کلاه سیاه نوعی طرز در قبال راهبرد‌های موتور کاوش هست، که به‌خواسته اخذ رنکینگ فراتر وبسایت در حاصل کاوش آیتم به کار گیری قرار میگیرد. این تاکتیک‌های غیراخلاقی به درد جستجوکننده نمی خورند و اکثر وقت ها از سمت موتورهای کاوش جریمه میگردند. طریق‌های کلاه سیاه مشتمل بر لغات کلیدی، مخفی‌سازی و به کار گیری از کانال‌های لینک و پیوند سری می باشند.

ظواهر شدن در حاصل کاوش برای رویش و پیشرفت کسب‌وکار دارای اهمیت میباشد، البته انجام باصرفه‌سازی موتورهای کاوش هم شیوه های صحیح و اشتباه خودش را داراست. بهینه سازی کلاه سیاه نیز جزو به عبارتی شیوه های نادرست است. بهینه سازی کلاه سیاه به‌دنبال بازی دادن الگوریتم‌های موتور کاوش می باشد به جای‌اینکه عمل استفاده کننده را انجام دهد. seo کلاه سیاه جای اینکه مجوز اخذ رنک بالا را در نتیجه ها موتور کاوش اخذ نماید از تاکتیک‌هایی مشکوک استعمال مینماید تا رنک شمارا ارتقا دهد. به کار گیری مداوم از طریق‌های seo کلاه سیاه ممکن میباشد به جای‌اینکه حضور شمارا در موتورهای کاوش بهبود بخشد آن را مختل نماید.

در حالتی که اخیرا با فضای کاوش آشنا گردیده‌اید، انگیزه موتورهای جستجویی همانند گوگل ارائه شایسته ترین نتیجه ها به استفاده کننده به هنگام اتمام کاوش میباشد. آنها می خواهند که اشخاص تجربه خیر از کاوش داشته باشند و مطمئن شوند نتایجی که گرفته‌اند بیهوده و هرز وجود ندارد. آن ها این عمل را یا این که با الگوریتم‌هایی به طور خودکار یا این که با اقدامات دستی‌ای انجام میدهند که هدفشان شناسایی و جریمه کردن افرادی میباشد که از seo کلاه سیاه به کارگیری می‌نمایند.

الگوریتم‌های موتور کاوش اکثر زمان ها در زمان دوره پیچیده‌خیس می گردند، به همین استدلال میباشد که شما نباید اصلا از بهینه سازی کلاه سیاه استعمال فرمائید. بهینه سازی کلاه سپید نحوه بهتری برای انجام باصرفه‌سازی موتور کاوش است. بهینه سازی کلاه سیاه یک نحوه اخلاقی‌خیس میباشد که با بندها و راهبرد‌هایی که به وسیله موتورهای کاوش تهیه و تنظیم گردیده سازش داراست. seo کلاه سپید دربرگیرنده ساخت محتوای کیفیت خوب و تجربه بهتر کاربری برای اشخاصی میباشد که از وب سایت شما دیدن کرده‌اند.

سفارش اینترنت سر: بهینه سازی محتوا با ۹ ترفند فن‌ای

seo کلاه سیاه در قبال بهینه سازی کلاه سپید
بهینه سازی کلاه سیاه - seo کلاه سپید

بهینه سازی کلاه سیاه در قبال راهبرد‌هایی قرار میگیرد که بوسیله موتورهای کاوش رقم خورده و آ‌ن‌ها را طوری ویرایش می کند تا رنکینگ بالاتری بگیرد. این می تواند سبب ساز شود که شما به طور کامل از نتیجه ها کاوش منزه گردید یا این که شرایط زیر‌تری بدست آورید. بهینه سازی کلاه سپید یک رویکرد اخلاقی‌خیس برای انجام seo میباشد و محتوای کیفیت خوب و تجربه کاربری نیکی را رقم می زند.

این نوشته‌ی علمی نشان می دهد که چه شیوه‌های بهینه سازی کلاه سیاهی موجود است و لذا شما اطمینان نتیجه ها می کنید که به هنگام پباده سازی استراتژی جستجوی ارگانیکتان از آن ها پرهیز کنید.

یک کارشناس seo کلاه سپید باشید، ۱۷ تاکتیک seo کلاه سیاه که بایستی از آنان پرهیز کنید
۱. بمباران لغت ها کلیدی
۱۷ تاکتیک seo کلاه سیاه

موتورهای کاوش لغت ها کلیدی‌ای را گزینه باز نگری قرار می دهند که در اینترنت‌وبسایت‌ها مستعمل‌اند تا ببینند آیا تارنما برای کاوش مطلوب میباشد یا این که نه. مثلا، به هنگام کاوش برای واژه و کلمه کلیدی “شایسته ترین بازی‌ها” نتیجه ها تارنما‌ها را با استعمال از واژه و کلمه یا این که کلماتی که در متن موجود است انطباق میدهد.

مدام زیاد یک چیزی خوب وجود ندارد. گهگاه اشخاص می پندارند که می بایست واحد سنجش متعددی واژه کلیدی داشته باشند تا به سایتشان یاری نمایند. لذا در‌حالتی که شما یک اینترنت‌وبسایت را با یک لیست طولانی از به عبارتی لغت ها کلیدی مشاهده کردید درواقع وب سایت بمباران عبارات کلیدی را پیش گرفته میباشد. عموما اشخاص از به عبارتی کلمه ها کلیدی که در یک گزاره یکسری توشه به کار گیری کرده‌اند استعمال نمی کنند. فرض نمائید کسی در خیابان از شما بپرسد “میشود، اینجانب یک کیف پول پیدا کردم، تامل کنم شما کیف پولتان را انداخته‌اید، این کیف پول خیلی مختص میباشد و هرکسی هم یک کیف پول در جیب‌هایش دارااست که ما شیدا آن کیف پول هستیم. مطمئن باشید که کیف پولتان از خطر گم شدن و افتادن کیف پول‌ها در امان میباشد و از یک حمل کننده کیف پول اختصاصی استعمال نمایید. اینجانب می توانم یک حمل کننده کیف پول به شما بدهم” شاید شما شک وتردید فرمایید که شاید این انسان نقص‌ دیوانه دارااست. هیچ کس اینطوری صحبت نمی‌زند. یک اینترنت‌وب سایت نباید اینطوری کلام بزند تا کیف پولتان را پس بدهد. شما می بایست بعداز اینکه کیف پولتان را گرفتید آن را تحلیل نمایید که ملاحظه کنید پولتان هنوز است!

به روشی شبیه، هرکسی بایستی تارنما‌هایی که از بمباران لغات به کارگیری می کنند را گزینه سوال قرار دهید.

بمباران سوال یک طرز غیرقابل اعتماد میباشد که به اعتقاد موجب رنک دهی شما نمیشود.

۲. لینک و پیوند‌ها و متن‌ها نهفته
seo کلاه سیاه - پیوند‌ها و متن‌ها نهفته

بمباران لغات فقط رویکرد برای نهفته کردن کلمه ها کلیدی وجود ندارد. اکثر زمان ها دارندگان وب سایت کاری مینمایند که سایتشان بوسیله آدم‌ها خوانا باشد، البته می خواهند که در هر فیس لغت ها کلیدی یا این که لینک و پیوند‌های مازاد را به آن بیش تر نمایند. معمولا این عبارات کلیدی طولانی تر زیاد به وبسایت مضمون‌ و مفهومی نمی‌بخشند، لذا دارندگان اینترنت‌تارنما آن‌ها‌را از دیده خوا‌نندگان مخفی می کنند.

اینترنت‌تارنما میتواند کلمه ها کلیدی و پیوند‌ها را با همرنگ کردن متن با پیش‌مسئله نهفته نماید. هرکسی که وب سایت را میخواند متوجه لینک و پیوند‌ها و متون نمی شود. عنکبوت‌های موتور کاوش می توانند آنها‌را ببینند و این‌ها را جزیی از وب سایت بدانند.

این شاید به طور موقت قابلیت و امکان لیست کردن لغات کلیدی مخفی گردیده را بدهد. زمانیکه چنین اتفاقی میفتد حاصل کاوش دیگر به درد نمیخورند. یک جستجوکننده بشر اینترنت‌سایتی را می‌بیند که هیچ ربطی به لغات کاوش گردیده‌اش ندارد. موتورهای کاوش به زودی با استعمال از این استراتژی این لیست‌ها را بدست میاورند.

۳. لغات کلیدی بی‌ربط و محتوای بی‌کیفیت
دارندگان اینترنت‌وب سایت‌های آب‌زیرکاه درپی این می‌باشند که محتوایی طولانی را اخلاق نمایند که به درد مصارف انسانی نمی‌خوردند. همانند دیگر تاکتیک‌های seo کلاه سیاه که مرتبط با کلمه ها کلیدی‌اند استعمال از کلمه ها کلیدی بی‌ربط و محتوای ضعیف ایده خیر و خوبی وجود ندارد.

۴. نشر محتوا
این عمل را نکنید!

خیر فقط این فعالیت نوعی دزدی ادبی و اسکن‌برداری میباشد بلکه موتورهای کاوش نیز اسکن‌های صفحه ها شاخص نشده را تشخیص میدهد. ابدا به نفع یک موتور کاوش وجود ندارد که بخواهد تارنما‌های متعددی را با به عبارتی محتوا لیست نماید.

زمانیکه تمام تارنما‌های لیست گردیده در حاصل کاوش تماما شبیه‌اند این عمل خیلی زشت و خسته کننده میباشد. هیچ کس نمیخواهد در وبسایت‌هایی چرخ بزند که در آن بارها و بارها مطالب تکراری را مشاهده نماید.

روی بازاریابی محتوایی تمرکز فرمایید و به محتوای گرانبها پایبند باشید.

شاید شما نیاز پیدا فرمائید که بخواهید از یک ابزار ارزیابی کننده انتشار استعمال فرمایید تا مرتکب سرقت ادبی نشوید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 225
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 16
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 94
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 226
 • بازدید ماه : 594
 • بازدید سال : 3222
 • بازدید کلی : 7892
 • کدهای اختصاصی