close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 30
شنبه 7 تير 1399 زمان : 14:04


الگوریتم Hilltop یا این که الگوریتم تپه یکی‌از الگوریتم های گوگل میباشد که بوسیله Google در سال 2003 به ثبت رسید. الگوریتم Hilltop بر روش انجام کاوش در بهینه سازی وبسایت در سال 2004 تأثیر گذاشت و تأثیر آن همچنان نیز ادامه داراست.

تحت عنوان یک شخص ماهر در حوزه بهینه سازی تارنما ، لازم میباشد از تاثیرات الگوریتم hill top بر همت موتور کاوش اطلاع داشته باشید چون دانشتن این مسئله قادر است به فهم و شعور حاذق تری از بهینه سازی مدرن شما یاری به سزایی نماید.

شرح الگوریتم Hilltop
انگیزه الگوریتم Hilltop، شناسایی صفحه ها دارای اعتبار در موتور کاوش بود در واقع می‌توانیم بگوییم این الگوریتم در کنار الگوریتم PageRank عمل می‌کند تا صفحه های اینترنت دارای اعتبار را بتواند به نیکی شناسایی نماید.

او‌لین گام از این الگوریتم، شناسایی صفحه هایسئو در مشهد دارای اعتبار در اینترنت بود که hilltop به آن‌ها می رسید.صفحه های دارای ارتباط بسیار متعددی در حاصل وجود داشت که مربوط به مورد سرچ بودند پس بایستی در گام اولیه صفحه ها تخصصی شناسایی میشدند،تا گوگل بتواند شایسته ترین فیض را به صدق اکران دهد.

اینجاست که الگوریتم hilltop نقش خویش را به صدق ایفا می‌کند.

"شیوه اصلی الگوریتم هیلتاپ بر مبنا فرضیه های شبیه الگوریتم های دیگر پایدار میباشد، یعنی تعداد و کیفیت منابع اشاره گردیده به یک ورقه، میزان خیر و خوبی از کیفیت کاغذ میباشد. "

الگوریتم hilltop یک الگوریتم بر اساس لینک و پیوند، مانند PageRank میباشد. این الگوریتم در آغاز صفحه های قابل پذیرش برای حاصل کاوش را تعیین می‌کند و آن‌گاه شایسته ترین مورد را با دقت به معیارهای خویش تعیین می کند.

مراد در واقع این میباشد که به جای گزینش از در میان کل صفحه ها جانور در اینترنت Hilltop گزینش خویش را از مجموع وب سایت هایی که دراین مورد تخصص دارا هستند تعیین مینمایند.

یک کدام از نحوه های اساسی و رایج گوگل برای معلوم کردن اعتبار صفحات ، تعداد پیوند های فرنگی و کیفیت آنها

است. در زمینه‌ی این مسئله ، تفاضل با اهمیتی که هیلتاپ با سایر الگوریتم های گوگل دارااست این میباشد که‌این الگوریتم فقط صفحات و مرجع های تخصصی را در لحاظ میگیرد. اساسا الگوریتم هیلتاپ ، سیرتکامل ای الگوریتم رابطه سنج به شمار می رود که مثل پیج رنک فعالیت مینماید و بر پایه ی پیوند دهی درجه وب سایت ها را معلوم می نماید.

ولی نحوه همت الگوریتم هیلتاپ با پیج رنک گوگل پاره ای تفاضل داراست. این چنین که الگوریتم هیلتاپ صرفا صفحه ها تخصصی را مد لحاظ می‌گیرد ولی پیج رنک از تمامی ی فضای اینترنت برای مشخص کردن سکو صفحه های فایده گیری میکند.

تاثیرات الگوریتم Hilltop بر بهینه سازی تارنما
الگوریتم Hilltop تأثیر متعددی بر سعی جستجوگرها داشت. بعداز این الگوریتم به‌این مورد پی برده شد که که پیوندهای از صفحه های edu، پیوندهایی از دایرکتوری های اصلی مانند (یاهو، Zeal، DMOZ و BOTW)، و پیوندهایی از سایتهای مربوط به PageRank بالا به سایتها برای کسب مرتبه فراتر امداد می کند.

در آن روزهای نخستین، فراهم کردن یک لینک و پیوند از About.com به صورت چشمگیری می توانست به سکو بندی تارنما ها یاری دهد. ازآنجاکه یک وبسایت مانند DMOZ منبع خیر برای شناسایی لینک و پیوند های باکیفیت بود اخذ پیوند از DMOZ (خویش تحت عنوان یک پیوند کیفیت عالی در حیث گرفته شده‌است و قادر است درجه بندی شمارا قادر نماید و مرتبه بندی وب سایت شما‌را ارتقاء دهد.

Hilltop ممکن میباشد ایده نهفته کردن رابطه ها در میان تارنما ها را معرفی نماید. براین اساس، جستجوگرها از نشانی های IP منحصربه‌فرد به کار گیری می کردند تا مالکیت دامنه خویش را نهفته نمایند.

با آپ تو دیت این الگوریتم کانال های وب سایت هایی که وابسته به به عبارتی سازمان می‌باشند و گهگاه متشکل از صدها وب سایت می باشند، سکو های خویش را از دست خواهند بخشید.

الگوریتم Hilltop چه‌طور امروزه بهینه سازی وب سایت را ذیل تاثیر قرار می‌دهد؟
PageRank برای تدوین مفاهیم مانند صفحه ها بذر دارای اعتبار، که مشابه صفحه های متخصصین هیلتپس میباشد، تکامل یافته میباشد. پیشین از Hilltop دیگر الگوریتم هایی وجود داشت که بر روی هاب ها و مقامات متمرکز بود. Hilltop برای تقویت معنا وبسایت های دایرکتوری استعمال میگردد.

الگوریتم هیلتاپ بازه هاست که دیگر سعی دیرین را نداشته و تثبیت پیوند در دایرکتوری ها ارزشی برای وب سایت شما تولید نمیکند البته مفهومی که گوگل در آن سالها در پی آن بود به عبارتی اعتبار صفحه های میباشد که امروز با اسم Page Authority شناخته می‌گردد. اینک هر وب سایت یا این که کاغذ ای می‌تواند یک کاغذ گران بها برای لینک و پیوند سازی باشد به شرطی که رابطه موضوعی و اعتبار بالایی با وب سایت شما داشته باشد.

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 134
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1
 • بازدید ماه : 71
 • بازدید سال : 1405
 • بازدید کلی : 3235
 • کدهای اختصاصی