close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 37
چهارشنبه 4 تير 1399 زمان : 10:46

چطور یوزرها حیران در گوگل را به مشتری تبدیل کنیم؟
ارتقاء نرخ تبدیل استفاده کننده به مشتری و بازدیدکننده؛ برای کلیه کسب و شغل های اینترنتی دیدنی میباشد، برای اینکار نحوه های زیادی موجود هست. براساس سفارش هرم انگیزه (The Goal Pyramid) که اولی توشه به وسیله Matthew Michalewicz معرفی شده‌است، خرد کردن هدف ها پهناور (مثل ارتقاء ترافیک، ارتقاء نرخ تبدیل به مشتری، ارتقا لیدها، ارتقاء فروش و …) به هدف ها کوچکتر که دستیابی به آنان سهل و آسان خیس میباشد، نهایتاً باعث به وصال به انگیزه اصلی خواهد شد.

چنین رویکردی شاید خسته کننده به سئو در مشهد لحاظ رسد اما در گویش فارسی ضرب المثل زیبایی داریم که می گوید “قطره قطره توده گردد وانگهی دریا شود”.

بهبود نرخ تبدیل به مشتری در تارنما
در بخش اعظمی از وب سایت های اینترنتی، انگیزه فقط کسب منزلت در حاصل گوگل و بهبود موقعیت بهینه سازی میباشد اما این صرفا استارت فعالیت بازاریابی محتواست. حتی درصورتی که سکو نخستین حاصل گوگل باشیم میتوان با مقداری تغییرات بی آلایش در تیتر و توضیحات صفحه های یوزرها بیشتری را به وب سایت خویش جذب کنیم.

بعداز جذب استفاده کننده وظیفه دیگری خوا هیم داشت که عبارت میباشد از تبدیل استفاده کننده به مشتری. در شرایطی‌که مشتری شدن را به خویش یوزرها واگذار فرمایید احتمالا نرخ تبدیل پایینی خواهید داشت. درین نوشته‌ی‌علمی همت می کنیم در آغاز نرخ ورود یوزرها به وبسایت را ارتقا داده

تاثیر گزینش تیتر مطلوب بر ارتقاء نرخ کلیک
اولی چیزی که یوزرها در وبسایت یا این که نتیجه ها گوگل میبینند، تیتر نوشته، کالا یا این که کاغذ میباشد؛ براین اساس عنوانی که برای متن گزینش میکنید، در تکوین ذهنیت اول یوزرها بیشترین تاثیر را دارااست. علاوه بر این، تیتر نقش مهمی در تشویق یوزرها به کلیک بر روی لینک و پیوند و سرگرم کردن آن‌ها با برگه دارااست. به جهت اهمیت متعددی که تیتر نوشته داراست، این نوشته‌ی‌علمی را با معرفی طرز هایی برای دیدنی خیس کردن تیتر نوشته آغاز می‌کنیم.

پیشین از مطالعه ادامه نوشته‌ی‌علمی توصیه می کنیم با معنا CTR و تکنیک های ارتقاء CTR آشنا گردید.

1. دقیقا به مسئله نوشته ی علمی اشاره نمایید
طبق آمارها، عناوینی که مستقیماً خواننده را مخاطب قرار می‌دهند، صریحا مزیتی را بیان می‌کنند یا این که آشکارا به مخاطب میگویند که چه چیزی چشم به راه اوست، همت بهتری دارا‌هستند. برای مثالً تیتر نوشته‌ی علمی ذیل، به طور صریح استفاده کننده را مخاطب قرار داده میباشد:

اشاره ظریف به مورد نوشته‌ی‌علمی در تیتر
2. از صفات و افعال مثبت در تیتر به کار گیری نمائید
یکی بدترین امور هنگام تعیین تیتر برای نوشته، به کارگیری از افعال و صفت هایی میباشد که شم منفی به استفاده کننده منتقل می‌کنند. نحوه بهتر این میباشد که مقداری طولانی تر عصر صرف کرده و به امداد صفت ها و افعال مطلوب خیس، تحت عنوان بهتری برسید. به عنوان مثالً تیتر “10 طرز برای بهتر شدن در رانندگی” جذابیت چندانی ندارد، نگارنده می توانست تیتر بهتری را به عنوان مثالً “به چه شکل در 10 قدم در رانندگی ماهر شویم؟” برای نوشته‌ی‌علمی گزینش نماید.

یا این که مثلا ممکن میباشد برای تیتر یک نوشته‌ی‌علمی بنویسید “چطور بر هراس خویش هنگام رانندگی غلبه کنیم؟” که بهتر میباشد نوشته شود “10 تکنیک بی آلایش برای ارتقا خودبا‌وری در رانندگی”.

3. از افعال متنوع استعمال فرمایید
در ادبیات فارسی طولانی تر جملا‌ت را می‌تواند میتوان با افعال همگانی مثل بودن یا این که باشید و یا این که حتی میباشد تمام شد در حالی که نسبتاً برای هر موقعیت و تکان یک فعل جداازهم در دسترس ما می‌باشد. بهتر میباشد هنگام گزینش تیتر کاغذ از افعالی به کارگیری کنیم که استفاده کننده را تشویق به انجام کاری می نماید.

افعالی مانند کشف نمائید، خاطر بگیرید، رویش دهید، بپرید، آزمون فرمائید و … موجب ساخت هیجان در استفاده کننده و ارتقا نرخ کلیک می‌شود.

4. خواننده را مخاطب قرار دهید
در هر کجای تیتر و متن که امکانش موجود هست، خواننده را مستقیماً با کلماتی مثل “شما” یا این که “برای شما” مخاطب قرار دهید. با همین عمل معمولی استفاده کننده را بیش تر از پیش با موضوعی که با آن در رابطه میباشد سرگرم خواهید کرد. حتی می‌توانید سوای به کار گیری از ضمیرهای اشاره افعال خویش را به نحوی بنویسید که مستقیما استفاده کننده را مخاطب قرار دهد.

در تیتر مقاله‌ها استفاده کننده را مخاطب قرار دهید
5. استعمال از عدد در تیتر نوشته‌علمی
استفاده عدد در تیتر نوشته‌ی‌علمی یکی متداول ترین ترفندها برای جلب اعتنا استفاده کننده میباشد؛ پژوهش ها آماری نشان داده که افزودن عدد تحت عنوان نوشته نرخ کلیک را ارتقاء میدهد. علت بدیهی میباشد زیرا یوزرها عدد را به متن ترجیح میدهند! به عنوان مثالً به جای آنکه بنویسیم “چطور سرعت وب سایت را ارتقاء دهیم؟”، می‌توانیم بگوئیم: “15 تکنیک معمولی برای ارتقا سرعت وبسایت.”

تیتر به فعالیت رفته در همین نوشته‌ی‌علمی یکی‌از مثال های به کارگیری از عدد برای جلب اعتنا یوزرها میباشد.

6. از استفاده کننده سوال بپرسید
با این فعالیت احساس فضولی مخاطب را تحریک کرده و او‌را تشویق میکنید تا سریعاً به پاسخ رسد. درصورتی که سوال شما دقیقا به یک سوالی که استفاده کننده مدام از خویش می پرسد اشاره داشته باشد نرخ کلیک شما به روش دیده گیری ارتقا خواهد یافت چون متوجه میگردد که شما دقیقا نیاز او‌را شناسایی کرده و به آن جواب داده اید.

بهتر میباشد تیتر نوشته‌ی‌علمی شما سوالی باشد
7. به کارگیری از کلماتی که یوزرها ترجیح می‌دهند
برخی از کلمه ها نقش کلیدی در جلب اعتنا یوزرها هنگام کاوش دارا‌هستند. بعنوان نمونه تیتر هایی که دربرگیرنده عباراتی مانند سریع، چطور، چرا، نحوه، تکنیک، بدون پول و مواقعی از این دست باشند اقبال بیشتری برای گزینش بوسیله استفاده کننده را دارا هستند.

وب سایت BuzzSumo در یک تحقیق جامع، 100 میلیون مقاله در وب سایت فیسبوک را ارزیابی کرده و جالب ترین عنا وین را از فی مابین آن ها استخراج نموده است. حاصل این تحقیق در تصویر تحت قابل مشاهده میباشد. نکته دیدنی اعتنا این میباشد که جايگاه اولیه و دوم در نمودار، با عدد استارت میشوند.

عنواین دیدنی برای استفاده کننده با چه عبارتی استارت می شوند

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 134
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 15
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 16
 • بازدید ماه : 86
 • بازدید سال : 1420
 • بازدید کلی : 3250
 • کدهای اختصاصی