close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 236
چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399 زمان : 14:14

سئو در مشهد مطلقا در تبلیغات کمپانی هایی که سرویس ها seo را می دهند چشم اید که خیلی از آنان از جمله ها تبلیغاتی مانند بهینه سازی تضمینی تارنما و یا این که در کمتر از یک ماه مرتبه یک گوگل را تجربه فرمائید، به کار گیری می‌نمایند. البته آیا حقیقتا این جمله‌ها به حقیقت نیز مبدل میشود یا این که فقط شعار های تبلیغاتی دیدنی و هیجان آوری بیش وجود ندارد؟ درین نوشته‌ی‌علمی میخواهیم درباره با معضل های تضمین seo وب سایت کلام کنیم و ببینیم آیا حقیقتا میشود seo را تضمین کرد؟

پروسه اجرای پروژه بهینه سازی اصولی
در حالتی‌که یک پروژه seo وبسایت طبق مراحلی که در پی نوشته‌ی علمی به آنان اشاره می‌کنیم پیش برود می اقتدار برچسب بهینه سازی تضمینی واصولی را به آن زد و در غایت تا حدی آن را تضمین کرد.

مرحله 1: بهینه سازی تکنیکال
بهینه سازی تکنیکال مطرح ترین و مبنا ای ترین بخش از پروژه بهینه سازی وبسایت میباشد. seo تکنیکال دربرگیرنده اصلاحات فنی و بر طرف کردن خطاهای برنامه نویسی و اساسی تارنما در بر می‌گیرد. پس در صورتی سوای پیاده سازی اصول بهینه سازی تکنیکال به سمت پیاده سازی بقیه فرایند بهینه سازی وب سایت بروید می شود به جثارت اعلام‌کرد که وب سایت شما به طور غیر اصولی seo گردیده و به هیچ عنوان نیز نمیشود آن را تضمین کرد.

یاد‌آوری:

seo تکنیکال (Technical سئو) به پروسه seo وب سایت برای ایندکس و خزش ریلکس‌خیس موتورهای کاوش گفته می‌گردد. مثل با صرفه‌سازی کدها، سئو ساختار وبسایت، seo پوشه robots.txt تولید نقشه‌ی وب سایت و ...

بهینه سازی تکنیکال

نکته جذاب دقت این میباشد که بهینه سازی تکنیکال به محتوا ارتباطی ندارد و به ذیل تولید اینترنت‌ وب سایت اهمیت میدهد. به همین برهان میباشد که اسم تکنیکال یا این که فنی را برای آن تعیین کرده‌اند.

مرحله 2: بهینه سازی داخلی
یکی مهمترین و اساسی ترین مراحلی که بایستی با غایت اعتنا و کیفیت در پروژه seo وبسایت انجام گیرد seo داخلی میباشد که از آن با تیتر های On-Site بهینه سازی و On-Page بهینه سازی نیز خاطر می‌گردد. در صورتی بخواهیم به طور تخصصی به تمجید بهینه سازی داخلی بپردازیم می توانیم بگوییم به گروه اقداماتی که با استعمال از seo موادتشکیل دهنده داخلی تارنما، موجب ارتقا مرتبه و ترافیک وب سایت و در غایت ارتقاء سکو تارنما در ورقه حاصل گوگل میگردد، seo داخلی می‌گویند. خواسته از seo داخلی، هم سئو محتوا و هم کدهای HTML و تگ های h1 تا h6، سئو تگ تیتر (Title Tags)، seo تگ توضیحات متا (Meta Description)، تگ Alt تصاویر تارنما میباشد.

seo داخلی

نوشته‌ی علمی دارای ارتباط : راهنمای جامع اصول بهینه سازی داخلی: آپ دیت 2020
مرحله 3: سئو آف پیج
نقطه مقابل بهینه سازی داخلی، سئوی خارجی یا این که Off-Site سئو میباشد که مشتمل بر seo پیوند های بیرون از تارنما شما و همچنین دیگر سیگنال هاییست که از دور و اطراف وب به سمت وب سایت شما ارجاع داده میشود. فاکتورهای کلی و موءثر بهینه سازی بیرون از تارنما، دربرگیرنده ارتقا محبوبیت، رابطه، اعتماد و توان تارنما میباشد. این فعالیت با معرفی تارنما شما بوسیله دیگر فضای های دارای اعتبار در وب مشتمل بر وبسایت ها، فروم ها، شبکه های عمومی و غیره انجام میگردد. معرفی پیوند وبسایت شما یا این که تبلیغات وب سایت و به نوعی وبسایت هایی کیفیت محتوای وب سایت شمارا تایید میکنند را مشتمل بر میشود. به گویش معمولی سئوی خارجی، عمده اقدامات پیرامون پیوند سازی (Link Building) برای وبسایت شما میباشد.

offpage seo

آیا با رعایت اصولی این 3 مرحله می قدرت اظهار‌کرد اجرای تکنیک های بهینه سازی سود 100 درصد تضمینی به یاروهمدم دارااست؟
مطلقا جواب منفی میباشد. با دقت به اینکه الگوریتم های گوگل لحظه به لحظه در حالا آپدیت رسانی می باشند انجام یک سورس تکنیک ها به طور روتین روی یک وبسایت نمی تواند به تنهایی سبب ساز اثبات ماندن مرتبه سایت شما در یک منزلت مختص باشد.

با هر توشه آپ دیت رسانی الگوریتم های گوگل احتمال این موجود هست که سکو های همه وبسایت ها دجار تغییراتی جزئی یا این که کلی شوند. البته جای نگرانی وجود ندارد.

در‌حالتی که اینترنت سایتی به طور اصولی و با شیوه های کلاه سپید بهینه سازی گردیده باشد با تغییر‌و تحول در الگوریتم های گوگل در گیر افت و خیز های خشن نمی شود، ضمن اینکه با تدبیر از جزئیات الگوریتم آپ تو دیت گردیده و اعمال هدف ها آن بر وبسایت می اقتدار مجددا مقام مد حیث را تصاحب کرد.

نکته دیگر این که هنگامی می اقتدار اذعان کرد که بهینه سازی تارنما شما تضمینی میباشد که بعد از انتها پروژه بهینه سازی رئیس یا این که حامی وبسایت، با سود گیری از مشورت کردن ها و پیشنهاد های متخصص seo با به عبارتی رول اصولی به ایجاد محتوا و آپ دیت وبسایت ادامه دهد.

در‌حالتی که که بعداز اتمام فعالیت بوسیله متخصص بهینه سازی و تحویل پروژه به مالک وب سایت، تکنیک های بهینه سازی رعایت نشود مسلما نمی اقتدار مقام وب سایت را در آینده تضمین کرد.

حرف انتها
seo وبسایت میتواند تضمینی باشد در صورتی:

seo تکنیکال به طور اصولی روی وبسایت صورت گرفته باشد.
بهینه سازی داخلی و فرنگی به طور اصولی و با نحوه های کلاه سپید روی وب سایت صورت گرفته باشد.
ساخت محتوا و به روز تولید ها بعداز آخر پروژه seo به طور اصولی به پشتیان یا این که مدیریت وبسایت یادگرفتن داده گردیده و ادامه پیدا نماید.
با احاطه بی نقص به الگوریتم های گوگل و آپدیت رسانی آن ها متناسب با هدف ها هر الگوریتم وبسایت آپدیت رسانی شود.
در چنین قوانینی می قدرت مرتبه وبسایت را در موضع دلخواه تضمین کرد.برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 225
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 34
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 94
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 244
 • بازدید ماه : 612
 • بازدید سال : 3240
 • بازدید کلی : 7910
 • کدهای اختصاصی