close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 26
دوشنبه 3 خرداد 1400 زمان : 9:18


آیا تا به اکنون نام بهینه سازی کلاه سپید یا این که white hat سئو را شنیده‌اید؟ میدانید برای داشتن این نوع seo در تارنما خویش چه کارهایی را می بایست جاری ساختن بدهید؟

در سئو در مشهد شرایطی که می خواهید یک سئوی به یاد ماندنی و دارای اعتبار داشته باشید با ادامه این نوشته‌ی علمی همدم باشید. اینجا همگی تکنیک‌های seo کلاه سپید را به شما معرفی خوا هیم کرد.

بهینه سازی کلاه سپید ( White Hat بهینه سازی )
بهینه سازی کلاه سپید به تیم‌ای از تکنیک‌های سئو وب سایت گفته می گردد که با قانون ها و مقررات موتورهای کاوش، به ویژه گوگل، مطابقت و همخوانی دارااست. در بهینه سازی یا این که با صرفه‌سازی کلاه سپید تلاش میکنیم با محافظت موقعیت و مقررات و تکنیک‌هایی که از جانب گوگل تعریف‌و‌تمجید شد‌ه‌است، سکو وب سایت‌مان را در صفحه های نتیجه ها موتورهای کاوش بهبود ببخشیم. دقیقا برعکس اتفاقی که در بهینه سازی کلاه سیاه یا این که نحوه های غیررسمی seo چهره میدهد.

بهینه سازی کلاه سپید ( White Hat ) مطمئن‌ترین نحوه باصرفه‌سازی به حساب می آید چون درین شیوه مبتنی بر تکنیک‌های تعریف و تمجید‌گردیده از جانب گوگل تارنما خویش را با صرفه میکنید و از هرگونه مجازات از سوی گوگل بدور خواهید بود.

فقط اختلال این میباشد که طریق باصرفه‌سازی کلاه سپید یا این که White Hat طاقت و طاقت و پشتکار اکثری می‌طلبد. درین نحوه چهت نیل به سود مناسب می بایست مدتی شکیبایی نمایید. سکو‌های بالا یک شبه به دست نمی‌آیند البته در‌حالتی که به سود به یاد ماندنی و عزت و آبرویی که پیش گوگل به دست میاورید تصور کنید، تحمل کردن آسوده‌خیس میشود!

بیشتر بخوانید : تکنیک های seo
در بهینه سازی White Hat از چه طرز‌هایی به کار گیری می شود؟
در seo White Hat (کلاه سپید) از چه طرز‌هایی به کار گیری می شود؟
خوشبختانه نحوه‌های seo کلاه سپید به راحتی قابل انجام می باشند حتی‌در برخی از مواقع میتوانند خیلی شل‌خیس از طریق‌های بهینه سازی کلاه سیاه یا این که Black Hat (کسب سکو‌های بالا با طریق‌های غیررسمی) باشند. در‌صورتی‌که قصد دارید فارغ از شکستن قانون ها گوگل امتیاز کسب فرمایید، جاری ساختن طریق‌های ذیل به شما سفارش می شود :

از مهمترین نکاتی که می بایست در seo On Page رعایت نمایید می‌اقتدار به مورد ها تحت اشاره نمود :

محتوای با کیفیت

برای ساخت ترافیک تارنما خویش مستلزم این می‌باشید که از محتوای کیفیت عالی یعنی مطالب و متن‌ها اثرگذار و نفیس استعمال فرمایید. محتوای مقاله ها شما می بایست به قدری جالب و کیفیت عالی باشد که بتواند یوزرها را جذب و آنان‌را ترغیب نماید تا دوران فرصت بیشتری را در وبسایت‌تان سپری نمایند. می بایست بخاطر بسپارید در صورتی مخاطب مطلبی را که در جستجوی آن میباشد در صفحه ها شما پیدا نکند تخت‌گاز از تارنما بیرون میشود و این سبب کسر امتیازتان شود. هر چه واحد سنجش Bounce Rate وبسایت بیشتر باشد بدتر میباشد.

برای تایپ کردن یک متن با محتوای موءثر و باارزش به تحقیق و تحلیل لغات کلیدی مربوط به قضیه نوشته‌ی‌علمی خویش، که گزینه دقت یوزرها می‌باشند، بپردازید.

دارای ربط بودن محتوای متن و تیتر نوشته‌ی علمی نیز دستور بسیار مهمی در ساخت و ساز محتوا به حساب میآید. با دقت به مورد نوشته‌ی‌علمی عنوانی قشنگ و جالب تعیین نمایید که کاربر را به تلاوت آن ترغیب نماید.

بیشتر بخوانید : Link Bait چه چیزی است و چه‌گونه ساخته می گردد؟
آپ تو دیت رسانی مطالب کهن وبسایت

خواسته از به روزرسانی کردن مطالب دیرین این میباشد که در قبلی نوشته‌علمی‌ای را راجع‌به مورد خاصی نوشته‌اید و فعلا داده ها جدیدی راجع به آن مورد پیدا کرده‌اید و قصد دارید که‌این داده ها را با دیگر افراد به اشتراک بگذارید. با ارجاع دادن نوشته‌علمی تازه به نوشته‌ی‌علمی قبل، مطالب قبل را آپدیت رسانی میکنید.

برای شعور بهتر این زمینه یک نمونه معمولی میزنم: در ماه‌های اخیر یک نوشته ی علمی در رابطه «چگونگی سعی الگوریتم پنگوئن» نوشته‌اید. پس از یک‌سری ماه، گوگل الگوریتم پنگوئن را آپ دیت می‌نماید. شما با تایپ کردن یک نوشته‌ی‌علمی نو با تیتر «الگوریتم پنگوئن پس از آپ دیت شدن چه تغییراتی نموده است؟» یا این که «الگوریتم پنگوئن آپ تو دیت شد» نوشته‌علمی قبل را به روزرسانی میکنید. با این فعالیت توشه دیگر گوگل را مجاب میکنید که صفحه ها و مقاله‌ها پیشین‌تان را بازبینی نماید و از طرف دیگر منجر ارتقا ترافیک وب سایت خویش گردیده و جذب یوزرها تازه میشوید .

عمل در صفحه های اجتماعی

یک کدام از دیگر از تکنیک‌های بهینه سازی کلاه سپید عمل داشتن در صفحه های اجتماعی نظیر توئیتر، فیسبوک، اینستاگرام و …. میباشد .

با کار در کانال‌های اجتماعی خیر فقط لینک و پیوند‌های بیشتری برای تارنما خویش می گیرید، بلکه رده برندتان را نیز در ذهن استفاده کننده ثبت خواهید کرد.

اخذ بک پیوند‌های ( Back Links ) دارای اعتبار

بک پیوند به پیوند‌هایی گفته میگردد که از وبسایت‌های دیگر اخذ می کنید. بک پیوند یکی مواقعی میباشد که گوگل در حین امتیاز‌دهی آن را آیتم تحلیل قرار می دهد و می بایست نسبت به آن آلرژی ویژه‌ای داشته باشید. نوع پیوند و محتوای لینک و پیوند (دارای ربط بودن یا این که نبودن آن با مقاله‌ها شما) از مواقعی میباشد که شما بایستی آنان را در لحاظ بگیرید و نکته حائض اهمیت خیس این میباشد که شما بایستی کاری نمائید که به طور طبیعی پیوند اخذ نمایید. طبیعی بودن نقطه مقابل خرید پیوند میباشد. یعنی وب سایت‌های دیگر به خیال آشنایی شما به رغبت خویش برای‌تان لینک و پیوند می سازند. ممکن میباشد تارنما‌های دیگر به‌دنبال تبلیغاتی که برای تارنما خویش جاری ساختن داده‌اید شما‌را بشناسند.

بک لینک و پیوند‌هایی که از وبسایت‌های دیگر اخذ میکنید میتوانند در ابتدا بردن و ذیل آوردن اعتبار وبسایت شما دخیل باشند. بالا رفتن و کم شدن اعتبار هم به Authority سایتی که به شما لینک و پیوند میدهد بستگی دارااست.

بیشتر بخوانید : seo Off Page چه چیزی است؟
تبلیغات متنی و تصویری

از سایر ترفندهای بهینه سازی White Hat نشر و توزیع تبلیغات متنی و تصویری میباشد.

این یک کدام از رایج‌ترین طریق‌های معرفی مارک و تولیدات میباشد که ولی در نوع خویش هزینه‌بر میباشد .

seo کلاه سپید white hat بهینه سازی مصداق این ضرب‌المثل میباشد: «نابرده سختی ثروت میسر نمیشود…» این شیوه در شرایطی که چه ممکن میباشد وقتگیر و مشقت بار باشد، سود خوب و ماندگاری داراست و بها زحمتی را که برایش میکشید خواهد داشت.

seo کلاه سپید یا این که White Hat چه می‌باشد؟
بهینه سازی کلاه سپید به دسته‌ای از تکنیک‌های seo وب سایت گفته می‌گردد که با مقررات و قوانین موتورهای کاوش، به ویژه گوگل، هم خوانی داراست.

بهینه سازی کلاه سپید چه خصوصیت‌هایی دارااست؟
در seo White Hat از چه طرز‌هایی استعمال میگردد؟
بدین مقاله امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک نمائید تا امتیاز شما تصویب گردد


معدل امتیاز ها ۳ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۲

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی
زهرا هرمزی
زهرا هرمزی هستم. علم‌آموخته گویش و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و محافظت از آن. بیش تر از سه سال میباشد که با ایجاد محتوای متنی پیراسته و ارائه سرویس ها تخصصی بهینه سازی، در راستای رفع نیاز کمپانی‌ها و مخاطبان همت می کنم.
ارسال جواب
آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های لازم نشان‌گذاری گردیده‌اند *
طریقه

اسم *
آدرس اینترنتی *
اینترنت‌ وبسایت

ذخیره اسم، آدرس اینترنتی و وب سایت اینجانب در مرورگر برای وقتی که مجدد دیدگاهی می‌نویسم.

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 238
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 21
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 11
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 34
 • بازدید ماه : 209
 • بازدید سال : 4938
 • بازدید کلی : 9608
 • کدهای اختصاصی