close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات سئو

بازدید : 20
يکشنبه 14 ارديبهشت 1399 زمان : 8:38

سئو در مشهد


محاسبه لیست بهینه سازی 2020 یک کدام از بی نقص‌ترین بررسی لیست‌های seo در وب میباشد، به این ترتیب در شرایطی که می خواهد از برگزیدگان‌های گوگل در 2020 باشید از بررسی لیست پایین به کارگیری نمائید.

در صورتیکه شما می خواهید در گوگل بالترین مرتبه رو بدست بیاربد، شیفته این ارزیابی لیست بدون نقص خواهید شد.

خوب بریم سرفصل نظارت لیست بهینه سازی برای seo وب سایت رو با هم مرور کنیم.

نظارت لیست شالوده بهینه سازی
محاسبه لیست جستجوی کلید کلمه ها
نظارت لیست بهینه سازی داخل وب سایت On-Page بهینه سازی
ارزیابی لیست seo فنی
ارزیابی لیست باز‌بینی محتویات
نظارت لیست و نقشه پیوند سازی
اجرو پاداش نخستین: تاکتیک ها و نکات توسعه یافته بهینه سازی
پاداش دوم: مثال کاربردی پیاده سازی گردیده
سود
سود
بررسی لیست شالوده بهینه سازی
نخستین بریم به بازنگری بهینه سازی اساس جاییکه می بایست خاطر بگیریم چطور از ابزارهای سکو بندی موتورهای کاوش به کار گیری کنیم.

1. پیکربندی کنسول کاوش گوگل (Setup The Google Search Console)
قدرتمندترین ابزار بدون‌پول seo، کنسول سرچ گوگل هست.

شما در تارنما خویش محتوا، تولید ها یا این که سرویس ها تخصصی و محلی ارائه می کنید. و قصد دارید آنها‌را در معرض رویت کرد همگان قرار دهید تا بتوانید به فروش و فایده بیشتری برسید. شما با تثبیت محتوا و تولیدات‌تان در گوگل می توانید آنها را جهانی نمایید و به اشخاص متعددی که هر روز از وب به کارگیری می‌نمایند، اکران دهید.

برای همین ماه‌ها برروی سئوی اینترنت‌وب سایت اتوماتیک میکنید، تا در حاصل جستجوی گوگل چشم گردید. اشکال و اقسام تکنیک‌های بهینه سازی و ارتقا بازدید را به فعالیت می برید: استراتژی محتوا می‌چینید، تا پای جان درگیر ساخت محتوا میشوید و هر آنچه که از پیوند‌سازی می دانید را استعمال می کنید. اما همچنان به فیض دلخواه خویش نمی‌رسید!


کنسول سرچ گوگل
دقیقن همینجاست که google webmaster tools به امداد شما خواهد آمد! گوگل وبمستر تولز (یا این که بهتر میباشد آن را با اسم جدیدش کنسول جستجوی گوگل - Google Search Console صدا کنیم) ابزاری میباشد که به شما یاری می‌نماید بر سعی وب سایت خویش در حاصل جستجوی گوگل محاسبه فرمایید و از ایرادات احتمالی وب سایت‌تان با گوگل باخبر گردید.

این ابزار پباده سازی گردیده تا به شما امداد کنه که بتونید سود عملکرد سایتتون رو در موتور کاوش گوگل دنبال و ببینید. گوگل سرچ کنسول دربردارنده یک تیم بی نقص از خصوصیت های اثرگذار میباشد مشابه به:

کدام کیوردها برای شما ترافیک میاورند.
قراردادن نقشه وب سایت برای موتور کاوش گوگل
حل کردن خطاهای وب سایت
اخذ پیام از گروه گوگل سرچ کنسول
و طولانی تر
در صورتی شما برای بهینه سازی دور از شوخی می باشید، پس برای اولی گام پیکربندی سرچ کنسول گوگل رو انجام بدید.

2. نصب ابزار وبمستر Bing مایکروسافت
آیا Bing هم به به عبارتی اندازه Google دوستداشتنی میباشد؟ صد رد صد خیر. ولی خدمت bing یکی کنسول های اینترنت مستر گزینه به کارگیری در دنیاست.

از زمانیکه کمپانی مایکروسافت موتور جستجوی خویش را با اسم Bing معرفی کرد دقت اکثری از وبمسترها و فعالان موضوع seo و سئو را به خویش جلب نموده است. موتور جستجوی Bing پس از گوگل در درجه دوم ایستاده و انتظار میرود در سالیان پیش رو سهم بیشتری از یوزرها اینترنتی را به خویش جلب نماید.

همینطور بعداز بازه ها اولی توشه میباشد که یک حریف نسبتا قادر برای گوگل پیدا گردیده که میتوان تا حدی به آن امیدوار بود. با اینکه گوگل نقش و اهمیت بالایی در وب و تبلیغات دارااست شاید وجود یک حریف دورازشوخی بتواند موجب خدمت دهی بهتر و کارایی اضافه برای محافظت یوزرها شود. در مقابله بین موتورهای جستجوی بینگ و گوگل یوزرها اینترنتی چیره خواهند بود.


سرچ کنسول Bing
موتور جستجوی Bing در ماه آوریل 2012، 15.4 درصد از بازار را در اختیار داشت که اکنون به 16.9 درصد ارتقاء یافته میباشد و همچنان فرآیند رو به بالا خویش را دارااست.

3. تهیه و تنظیم گوگل آنالیتیکس
گوگل آنالیتیکس شایسته ترین ابزار برای دیدن اینکه مردم چطور و از چه شبکه هایی وارد تارنما می گردند هست.

گوگل آنالیتیکس، یک خدمت بدون پول تجزیه و آنالیز ترافیک تارنما میباشد که کمپانی گوگل از سال 2005 در چنگ یوزرها قرار داده میباشد. امروزه گوگل آنالیتیکس ابزار مهمی برای کشف، تعبیروتفسیر و رابطه دربین الگوهای معنادار در ترافیک وبسایت ها می‌باشد، که به صورت گسترده به وسیله یوزرها استعمال می گردد. خدمت گوگل آنالیتیکس به مدیران وبسایت ها یاری می‌کند تا روند گردآوری و چک داده های تارنما خویش را به شکلی ظریف و بدون نقص انجام دهند.

در اینجا منابعی جهت نصب و فعال سازی گوگل آنالیتیکس خواهید یافت

اعمال پیکربندی seo فنی مانند robots.txt and sitemaps ضروری میباشد.

گوگل آنالیتیکس
مفیدترین خصوصیت های گوگل آنالیتیکس عبارتنداز:

واحد سنجش بازدید از سایت شما به چه شکل بوده میباشد.
از در بین بازدیدکنندگان یک سری درصد یوزرها تازه بوده اند و یکسری درصد تا قبل از اینً به وبسایت شما رمز زده اند.
بیشترین و کمترین بازدیدها مرتبط با کدام صفحه های بوده میباشد.
معدل وقتی یوزرها، زمانی که از وبسایت شما به کارگیری میکنند چقدر میباشد.
نرخ تبدیل در وبسایت شما یک سری درصد میباشد.
داده ها رفتاری یوزرها به چه چهره میباشد.
کدام مطالب گزینه اعتنا یوزرها قرار گرفته میباشد.
طریق جذب استفاده کننده چه طور بوده میباشد و استفاده کننده از چه طریقی به سایت شما وارداتی میباشد.
نکته قابل توجه: گوگل آنالیتیکس می‌تواند به گوگل سرچ کنسول شما متصل گردیده و گزارشات نیکی را به گوگل آنالیتیکس ارسال نماید.

اضافه بخوانید: هزینه seo یا این که تعرفه seo
ارزیابی لیست جستجوی کلید واژه و کلمه ها
تحقیق واژه و کلمه کلیدی،اساس seo می‌باشد البته از آن مهمتر یافتن خط مش درست برای گردآوری این عبارات کلیدی میباشد و در‌این لیست بررسی به شما نشان می دهم که چه طور سریع عبارات کلیدی را که مشتریان شما کاوش میکنند پیدا فرمائید.

نسبتاً میتوان ذکر کرد او‌لین و مهم‌ترین گام برای seo ، تحقیق جامع لغت ها کلیدی میباشد. متاسفانه مشکلی که در وبسایت‌های اهل ایران داریم این میباشد که به صورت ظریف و معین راجع‌به عبارات کلیدی تحقیق نمی‌‌کنیم و تنها روی یک‌سری واژه و کلمه کلیدی که شم می‌کنیم بسیار جست و جو می‌شوند و مطلوب می باشند می‌خواهیم جزو حاصل برتر موتور های جست و جو (گوگل) باشیم و به هیچ عنوانً نمیدانیم که در منطقهی کاری ما چه عبارات کلیدی می باشند که سرچ خوب و به طور کامل مرتبطی به کسب و فعالیت ما دارا هستند.

1. کلید واژه و کلمه های بلند را با "توصیه Google" کشف فرمایید
صد رد صدً تابه‌اکنون با پیشنهادات گوگل (google suggest) در زمان جست‌وجو مواجه گردیده‌اید. این پیشنهادات مبتنی بر پایانی محاسبات گوگل در باب جست‌وجو های یوزرها در ایام و حتی سا‌عتها اخیر میباشد. به این ترتیب به کار گیری از لغات پیشنهادی گوگل قادر است شایسته ترین واژه‌های کلیدی برای مطالب وبسایت شما باشد. عبارت‌های موردنظر خویش را تایپ کرده و پیشنهادات گوگل را به لیست خویش طولانی تر فرمائید. می توانید بعداز واژه و کلمه مدنظر خویش صرفا یک کلام از حروف (در جست‌وجو فارسی و یا این که انگلیسی) را نیز بزنید. در این حالت پیشنهادهای بیشتری به وسیله گوگل را منحصربه‌فرد به آغاز با آن سخن اخذ می کنید.

این بدان مفهوم میباشد که آن ها لغت ها کلیدی نیکی برای سئو seo وبسایت شما میباشند.

نکته قابل توجه: از Keywordtool.io دیدن نمائید. این ابزار کلمه ها کلیدی Google Suggest را ذخیره مینماید ، که منجر می‌شود این فرایند مقیاس گذاری بسیار معمولی خیس شود.


جستجوی کیوردهای انگیزه در گوگل

به کار گیری از وب سایت Keywordtool.io

2. لغت ها کلیدی توانمند را در Google Keyword Planner پیدا فرمایید
ابزار گوگل کیورد پلنر (google keyword planner) یکی شایسته ترین ابزار گوگل میباشد که از آن می‌قدرت برای یافت کردن لغت ها کلیدی برای بهینه سازی و سئو تارنما و تبلیغات در گوگل ادوردز بهره مند شد.

احتمالا شما نیز مانند بخش اعظمی از مشتاقان بهینه سازی اسم‌ بخش اعظمی از ابزارهای مجانی یا این که مبلغی مرتبط با تعیین لغت ها کلیدی را شنیده و در رابطه آنها فضولی به خرج داده‌اید. ابزارهایی نظیر keyword planner و keyword finder به گوش بخش اعظمی از ما آشناست. از این در بین ابزار keyword planner در حال حاضر بخشی از برنامه گوگل ادز میباشد. ابزار کیورد پلنر که سابقا keyword tools اسم داشت اینک تحت عنوان یک خدمت گوگل مهم‌ترین ابزار برای بررسی لغت ها کلیدی و درک کردن معیار جستجوی آن ها در تحقیق لغت ها کلیدی به شمار می‌رود. اگرچه که ابزار keyword planner اساسا برای فهم و شعور آمار تبلیغات کلیکی گوگل پباده سازی گردیده با این اکنون یک کدام از آشناترین ابزارها برای سئوکاران به حساب می‌آید.


ابزار گوگل کیورد پلنر
3. به دولت ها آنلاین دقت فرمائید
انجمن ها و فروم های آنلاین مانند Reddit و Quora ، مکان های عالی برای یافتن لغات کلیدی آیتم به کار گیری مردم در پرسش و جواب ها می باشند.

4- کلید کلمه های با رقابت نادر با KWFinder معلوم نمائید
به هر کلمه ای که در موتورجستجوی گوگل سرچ می شود و استفاده کننده یک‌سری حاصل مبتنی بر آن مشاهده می نماید واژه ی کلیدی یا این که keyword نامیده میگردد. ما بعنوان اشخاصی که صاحب و مالک یک کسب و عمل اینترنتی و یا این که مدیریت یک وبسایت هستیم قبلی از آنکه بخواهیم زحمتی بر روی seo وب سایت بکشیم می بایست بدانیم با چه واژه ی کلیدی قرار میباشد جزو حاصل برتر گوگل ظواهر شویم .

این ابزار ترازو سرچ، ترند بودن کلیدواژه، واحد سنجش رنج کلمه و واژه (Keyword Difficulty)و.. را بیان می‌نماید سفارش می‌کنم صد رد صد از این ابزار برای تحقیق عبارات کلیدی به کار گیری فرمائید.

در شرایطی‌که در تارنما Kwfinder حساب بسازید می‌توانید در هر روز ۵ واژه‌ی کلیدی سرچ فرمائید و یه شما اعداد و ارقام جالبی می دهد که فی مابین ۰ تا ۱۰۰ مشقت کلمه و واژه را به ما می‌گوید و اینکه حدوداً در یک ماه به عنوان مثالً فوریه چه مقدار سرچ شده‌است و تعدادی اعداد دیگر راجع یه رقیبانتان که می‌تواند بسیار به شما یاری دهد .

همان گونه که میبینید هنگامی که شما در KWFinder یک کیوردی را تایپ می‌کنید شما داده ها متعددی بدست خواهید آورد مانند:

حجم کاوش
رنج کلمه و واژه کلیدی
CPC(هزینه به ازای هر کلیک)
روندها
بازدیدهای تخمینی
با این طریق شما میتوانید جهت ارتقاء درجه خویش از کیوردهای با مشقت و رقابت معدود به کار گیری نمایید.


KWFinder
5. کیوردهای سئوالی را با به کارگیری از وبسایت AnswerThePublic پیدا نمایید
برای یافتن سوال ها کاربردی و دوست داستنی برای جواب ها و seo جستجوهای صوتی

کلمه ها کلیدی در سؤال ها در پست ها و مقاله‌ها وب لاگ عالی می‌باشند.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 63
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 24
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 61
 • بازدید ماه : 158
 • بازدید سال : 1050
 • بازدید کلی : 1050
 • کدهای اختصاصی